Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryonovy „Marshmallow Messages“ – leden 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Březen 2017 23:08

02. 01. 2017

POSLOUCHEJTE

 

Poslouchejte, v procesu vaší každodenní existence coby pracovníka světla na této planetě, existuje mnoho vrstev vašich částí, které nesou energii pro Zemi. Samotný fakt, že jste tady v osvíceném stavu, vytváří energii! Nezáleží na tom, co děláte. Vaše světlo osvítí temnou místnost, i když budete předstírat, že žádné světlo nejste.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~

- z Kryonova channelingu „Frustrace pracovníka světla – část 2.“ - Kniha 10 – Nové uspořádání

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 5. března 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Březen 2017 23:06

Je odhalováno vše, co bylo tajné. Rok 2017 se zapíše do historie jako rok, kdy se pravda o lidstvu a jeho přežití stala hlavním tématem rozhovorů. Mnozí budou šokováni a zhrozeni z toho, že přijímali takové lži. Je třeba vzít na vědomí skutečnost. Nemáte na výběr. Chvilku o Kabale přemýšlejte. Kdy zabrala Zemi a odsoudila lidskou rasu k chudobě, k boji o přežití. Kontrola mysli, kterou používali, byla velmi účinná a vy jste se neptali, proč oni mají vše, proč žijí tak odlišné životy než vy, proč jsou masy nuceny platit daně Kabale. Proč si zajistili, aby masy vlastně nikdy nic nevlastnily. Dokonce si přivlastnili i vás. Zajistili, aby jim byl každý připsaný do vlastnictví v okamžiku registrace vašeho narození. Udělali z vás komoditu Státu: JSTE JEJICH MAJETKEM.

Celý článek...
 
Kryon - Divoké karty PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Únor 2017 23:19

Tento živý channeling byl přijat ve Wilmingtonu, Severní Karolína, 19. listopadu 2016

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling nese energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Dnes chci mluvit o divokých kartách. Chci pomoci vysvětlit, čím nebo kým byly v průběhu času, ale abyste toto vysvětlení pochopili a přijali je tak, aby bylo potěchou pro vaši duši, budete muset trochu předstírat.

Naladění vašeho přístupu

Kdybyste byli vědcem, který přichází z jiné planety, aby sledoval lidskou historii, museli byste to dělat bez emocí nebo předpojatosti. Mohu vyprávět příběh o divokých kartách, jak pro vaše dědečky tak i pro vás, ale jsou v tom často zahrnuty emoce a předpojatost. Kvůli tomu když něco řeknu, vy můžete slyšet něco jiného. Moji drazí, abyste porozuměli tomuto poselství, pak se to nesmí stát.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 26. února 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Únor 2017 23:18

Lidstvo musí vydržet ve svém boji o přežití na Zemi. Ten boj neprohrajete. Žádám vás, abyste byli stále ve střehu. Kabala má v plánu vás VŠECHNY OČIPOVAT. Mohou to udělat tajně, například když jste z nějakého důvodu v nemocnici. Existují lékaři, kteří byli nalákáni, aby to dělali. Nikdy s tím nesouhlaste, bez ohledu na to, jaký tlak na vás bude vyvíjen, abyste se nechali dobrovolně očipovat. Mají vás k tomu, abyste nechali očipovat vaše zvířata, aby otevřeli vaši mysl perspektivě, že budou očipováni všichni. Oni argumentují, že u zvířat to funguje. Ale je to součástí jejich plánu na převzetí Země a toho, jak se zbavit velké části lidské rasy.

Celý článek...
 
Kryon - Léčení Akášických zranění PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Únor 2017 23:34

Kryon prostřednictvím Lee Carolla, Montreal, Kanada 11. října 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Je to taková čest – větší než můžete uvěřit – pro toho, kterého nazýváte Duchem, Stvořitelem všech věcí – je to taková čest. Když se díváme na vás ve vás a na vaše životy, na to, čím jste prošli – je to taková čest, právě teď – cítíme k vám obrovskou úctu. Říkáte si staré duše a těmi také jste. Vy všichni, kteří posloucháte, a vy v této místnosti, máte něco společného a o tom chceme dnes večer mluvit. A chceme o tom mluvit způsobem, který je trochu odlišný. Je těžké vůbec vědět, kde začít.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 3 z 268

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 136 

Vyhledávání

Fotky z misí