Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 2. dubna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 17:48

Za několik týdnů uvidíte pravdu triumfovat nad zlem. Tento boj probíhá na mnoha úrovních, o některých víte, ale mnohé jsou před zvědavými zraky dobře skryty. Udržovat lidstvo v nevědomosti o tom, co mu dělají, bylo snadné, dokud v lidech nenastal proces probouzení. Plná hrůza vašeho zotročení ještě nebyla odkryta.Jsou však mnozí, kdo jsou plně probuzeni a vědí, co se musí udělat, aby bylo lidstvo osvobozeno.

Celý článek...
 
Mise Šumava-Kašperk, 28.4.-1.5.2017 - OZNÁMENÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Duben 2017 07:43

Milí přátelé,

Míňa Nosková bude od 6. do 24.4. v Guatemale a uzavřela  přihlášky na tuto misi. Celkem je teď přihlášených 65 lidí a pro ty máme zajištěno i ubytování a stravu.

Pokud byste se chtěli ještě přihlásit, tak máme rezervovaný 1 penzion cca pro 18 lidí, ale je nutné hned   kontaktovat  naši průvodkyni Vlaďku Naušová, tel.776  823 938, mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , které Vám zde zajistí ubytování. Po vyčerpání této kapacity, vám nabídne ještě další možnosti, ale vždy  je třeba hned zaplatit zálohu.

 
Kryon - Aktualizace energie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Duben 2017 07:37

Kryon prostřednictvím Lee Carolla, Woodridge, Chicago 25.7. 2015

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Rád bych, abyste se všichni, včetně posluchačů a čtenářů, na okamžik pohroužili do svého nitra a popřemýšleli, co vás přivedlo k tomu, abyste si toto poselství poslechli, přečetli nebo právě teď seděli přede mnou v publiku. Zeptám se vás: co se s vámi děje, co vás přivádí na toto místo a setkání se mnou? Pokud je pravda, že reprezentuji část Tvořivého Zdroje, pak platí i to, že vás znám. Všechno to, co vám říkali o Bohu, nemusí být úplně pravdivé. Tvořivý Zdroj vašeho univerza a vaší galaxie vás zná. I já vás znám, znám vás dobře, protože jste rodinou, a proto k vám tak budu dnes večer hovořit.

Celý článek...
 
Jeshua - Tanec s temnotou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Duben 2017 07:34

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,

já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím. Jsem s Vámi jako blízká duše, jsem vám roven. Přijměte mě jako svého bratra. Chci být s vámi a držet vás za ruku.  Je pro mě snazší vnímat život z vyšší a širší perspektivy, než je možné pro vás z pozemské úrovně. Smyslem života na Zemi je, že se částečně ponoříte do nevědomosti, do tíhy pozemského prostředí, a že máte tuto zkušenost zevnitř. Činit tak není jednoduché, má to však svůj smysl.

Celý článek...
 
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA BŘEZEN 2017 - PLÁN NOVÉ REALITY PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Duben 2017 07:28

Březen nám přinese ohromné vlny Kvantových Vln, jak na osobní úrovni, tak jako kolektivu. Už cítíme, jak se k tomu vytváří energie. Jak teď víme, nejsou všechny posuny nezbytně jednoduché a hezké. Vyžadují, abychom si neustále sundávali pokřivené brýle duality a dívali se ZA vnější zdání. Kvantová Vlna nás vyzývá, abychom dále byli naprosto ostražití k tomu, kam zaměřujeme svou pozornost.

Je zde pocit, že celá naše krajina, jak vnitřní, tak vnější, je neustále ohromně přenastavována, přestože se některé věci mohou zdát takové, jako dřív. Každý měsíc tohoto roku nám přináší více prvků, které jsou Na Řadě. Víme, že jsme již prošli kolem Bodu, ze kterého Není Návratu.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 3 z 272

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 106 

Vyhledávání

Fotky z misí