Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Kuthumi a Nebeské Bílé Bytosti - Osvícení skrze Probuzení PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 27 Únor 2013 11:49
Poselství od Mistra Kuthumiho a Nebeských Bílých Bytostí přijala Natalie Glasson,  dne 10.2.2013

Přicházíme k vám s nesmírně vědomou láskou, abychom vás pozdravili a spojili se s vámi. Přejeme si sdílet s vámi dar vědomé bezpodmínečné lásky, která je jedním z největších darů, který může být sdílen. Přejeme si, abyste probudili svoji vlastní přirozenou schopnost být si vědomí v nepodmíněné lásce, že jste v nepodmíněné lásce, kterou sdílíte s ostatními a se sebou.
Celý článek...
 
Kryon - “2013 - A CO TEĎ?” PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 26 Únor 2013 00:02
Tento živý channeling byl přijat 6. ledna 2013, Phoenix, Arizona,
(původně pod názvem „Změna začíná“)

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem] tak, aby umožnil čtenářům lepší pochopení. Často se stává, že živý channeling obsahuje energii, která se přenáší v průběhu komunikace, ale v tištěné verzi již ne. Takže si užijte tento obohacený vzkaz, který byl přijat ve Phoenixu v Arizoně
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické Služby. Je to tak, že toto konkrétní poselství by mělo být prvním vydaným v roce 2013. Budou tací, kteří teď budou poslouchat, kteří řeknou: „Teď, když jsme překročili milník (21.12.2012), co přijde dál?“ To říká Lidská Bytost, která stále hledí kupředu a nikdy se neohlíží zpátky, která se obvykle nezastavuje a nerozhlíží kolem sebe, která vždy chce poměřovat energii tím, co přichází místo tím, co bylo nebo co je.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 17.2. 2013 - 24.2. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Únor 2013 09:00
Milovaní,
v minulém týdnu jste zaznamenali velký příliv energie a většina z vás se ho pokusila přijmout a integrovat do svého systému. S tím se opět vrací k přehodnocení mnohé problémy a emoce, které musí být pročištěny v čase stráveném v tichu a rozjímání. U kořenů všech problémů je pocit strachu z nedostatku lásky, a tak je třeba hledat odpuštění od druhých, ale především od sebe samých. Pamatujte, že všechny zkušenosti, kterých se vám v životě dostalo, vznikly z nějakého důvodu. Každá zkušenost, kterou jste úspěšně zvládli, se k vám vrací s dalším střípkem vaší osobní božské síly.
Celý článek...
 
Kryon - Energie Tvého domova PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Únor 2013 08:49
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 13.02.2013

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Zdravím vás moji milí, jsem Kryon z Magnetické služby a vítám každého svou energií magnetismu, jež pochází ze vzdáleného vesmíru, který je mým domovem.
Celý článek...
 
AA Michael - Osm stupňů sebeuvědomění PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Únor 2013 08:33
Předáno prostřednictvím Ronny Herman,  únor  2013

Milovaní mistři, vysvětlili jsme to již v minulosti,  ale osvěžíme vám paměť a řekneme vám o tom, co se děje, když procházíte mnoha úrovněmi a podúrovněmi vědomí. Jak si čistíte pokřivení ve vašich aurických polích, dochází současně i k vnitřnímu  procesu.  Celá vaše fyzická struktura prochází složitým změnami, které jsou  spouštěny vzorci vysokých frekvencí, jež  do sebe přijímáte od Zdroje Stvořitele prostřednictvím Světelných Měst.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec »

Strana 251 z 298

Vyhledávání