Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Vyvrcholení vzestupu v prosinci 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 03 Prosinec 2012 23:07
Celestýnské Bílé bytosti a Galaktická rada Dvanácti
Přijala Natalia Glasson 26/12/2012

      Na nejčistší vibraci lásky a míru posíláme svou energii, abychom vás pozdravili; jsme sloučením podstaty a vědomí Celestýnských Bílých bytostí Kosmické úrovně a Galaktické rady Dvanácti, která dohlíží na duchovní záležitosti a evoluci z Galaktické úrovně. Smyslem je, abychom přišli v lásce a poskytli vám vedení v tomto nejposvátnějším čase na Zemi. Především bychom vás rádi ujistili, že vše je v pořádku a že dokončujete svůj proces vzestupu na Zemi s božskou dokonalostí, vždy vedeni, ať už si to uvědomujete či nikoli, vůlí Stvořitele.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 2.12. 2012 - 9.12. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 02 Prosinec 2012 21:28
Milovaní,
pokračujte ve svých disciplínách a nepolevujte. Ve světě kolem vás se toho hodně děje a je důležité, abyste zůstali uzemnění a ve stavu klidného soustředění. Vaše osobní Světlo den ode dne zesiluje  a ovlivňuje lidi kolem vás. Vy to nevidíte, ale je to tak. Jste katalyzátory změn jen díky vaší přítomnosti na své každodenní cestě po Zemi, a tak je váš vliv větší, než si vůbec můžete uvědomit, vaše Světlo je tak zářivé a poučné. Ti, kteří mají zkušenost s vaším Světlem, se dostávají do introspekce svého vlastního života a způsobu existence.
Celý článek...
 
Barbara Bessen - Informační dopis s poselstvím Sanat Kumary, Říjen 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 30 Listopad 2012 12:02
Milí přátelé Kryona a Saint Germaina,

jaký je to větrný podzim. Nemám tím na mysli živel, který nás často silně profoukne nebo odfoukává naše starosti, nýbrž politické a ekonomické události, které s námi hýbou. Je jedno, kde žijeme, všichni jsme energeticky zahrnuti do veškerého nepokoje, chaosu transformace, aniž bychom museli být přímo na místě dění. A je opravdu uměním zůstávat sám sebou a uvědomovat si, že každou sekundu mohu žít ve svém míru. Skutečně se rozhoduji v každém okamžiku, jak chci žít, zda v radosti nebo v nejistotě či strachu.
Celý článek...
 
Lee Carroll - Továrna na zkázu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 29 Listopad 2012 21:44
„Opusťte vaše zahradní židle...oni jsou v tom znovu!“
Lee Caroll – Leden 2009

Jsou to téměř čtyři roky nazpět od té doby, co jsou média zaměřená na to, aby vás vyděsila k smrti (jestli si toho někdo všiml). Záležitost r. 2012 je téma, a je právě příliš horké, abyste to opustili sami, nebo čekali až se zavře. Konečně, je tu Viagra, mýdlo a auta na prodej, a v této ekonomice prodejci vykřikují, aby se tak stalo.
Celý článek...
 
Baudyš Antonín jr. - 2012 - Popis procesu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 29 Listopad 2012 21:22

Moji milí,

nemusím vám popisovat, co prožíváte. Víte to sami nejlépe. Každý z nás tuší či ví, proč to prožívá. Je zde navíc i něco společného. Právě to, že tyto stavy, toto umírání starého, tento přerod, prožíváme všichni. Píši níže názory, které jsem převzal od učenců, kterým důvěřuji. Ale i tak se informace v článku odvíjejí od mého systému přesvědčení. Pokud vás tento úvod neodradil, pojďme se podívat blíže na to, co s námi všemi hýbe. Beztak něco jiného k dispozici, než jsou naše subjektivita – či chcete-li vnitřní vedení - nemáme k dispozici. A pak asi ještě názory lidí, kterým důvěřujeme.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec »

Strana 255 z 291

Vyhledávání

Fotky z misí