Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Konečně se probudit a vklouznout do výše vibrující reality PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 23 Říjen 2012 22:01
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, prosinec 2006

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Mé úkoly jsou různorodé a stávají se stále rozmanitějšími. Jádro skupiny Kryon má na starost jednu novou planetu. Jiná část má zas za úkol pomáhat lidstvu při vzestupu do nové reality. Předsevzali jsme si burcovat vás všechny, kdo jste na druhé straně závoje podepsali smlouvu pro Novou dobu. V minulých poselstvích jsem k vám hovořil spíš jen formou „něžných polibků, které by vás měly probudit ze spánku“. Nyní však přecházím k burcování, protože si myslím, že tak budu lépe vyslyšen.
Celý článek...
 
Smlouva o andělském léčení od Matky Marie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 21 Říjen 2012 23:57
Přijala Natalia Glasson 08/10/2012

       V prostoru a čase, kdy tolik energií, perspektiv, přesvědčení a bolestí minulosti vychází na povrch, aby byly navždy uvolněny, je důležité se zaměřit na léčení a čištění celého vašeho bytí. Tato doba osobních výzev a sebeobjevování je nejposvátnější doba ze všech a umožňuje, abyste se sami vyléčili na nové a hluboké úrovni a tím probudili nejposvátnější a božskou pravdu ve svém bytí.
Celý článek...
 
Kryon - „Rekalibrace vědění“ (…a konverzace s Lemuřanem) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 18 Říjen 2012 20:27
Tento živý channeling s Kryonem proběhl v Boulderu (Colorado), v sobotu, 14.ledna 2012

Tento channeling byl revidován (Leem a Kryonem), aby poskytl čtenářům jasnější porozumění. To, co se děje živě, v sobě často má energii nesoucí určitý druh komunikace, který psaný text nemá. Užijte si tedy tuto vylepšenou zprávu předanou v Boulderu, Colorado.

Zdravím,vás, drazí, jsem Kryon z Magnetické služby.
Tady, kde jsem, není žádný 3dimenzionální čas a je pro mne obtížné předávat vám i mému partnerovi zprávy, které jsou synchronní k realitě, ve které žijete. Místo toho vám často předáváme informace o energiích a potenciálech, které zde jsou, ale nejsou ve vašem čase. A o tom je tato mimořádná zpráva.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 14.10. 2012 - 21.10. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 16 Říjen 2012 20:17
Milovaní,
mnozí z vás si nyní prochází procesem dalšího zjednodušování svého života a všech jeho stránek. S tím, jak se do vašeho energetického pole dostává další Světlo, zjišťujete, že za sebou zanecháváte vše, co vás brzdilo, či vás poutalo s minulostí, a že začíná být mnohem jednodušší opouštět to, co již neslouží vašim vyšším cílům. Tento proces hodnocení a opouštění je v tento klíčový okamžik Vzestupného procesu mezi vámi nejčastější, neboť právě teď přicházejí k přehodnocení všechny vaše zažité myšlenkové vzory, které jste od raného dětství nosili ve svých myslích.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Vyjádření Božského Světla skrze zkoumání vlastního Já PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 16 Říjen 2012 13:59
Zprávu přijala Michelle Manders v Johannesburgu, Jižní Africe,  
17. června 2008 pro 26. červen 2008

Vězte prosím, že čtení tohoto článku vás ovlivní. Energeticky se propojíte s chanellujici Bytosti a ona s vámi, což je stejně tak silný proces. Příliš se nezabývejte časovými liniemi, které jsou účastníkům živého channellingu předkládány. Budete provedeni podobnými časovými liniemi, které jsou v souladu s vaším vlastním Božím plánem, Načasováním a Účelem. Tento přepis záznamu živého channelingu revidovala a aktualizovala Michelle Manders v květnu 2012.


Jsem Kuthumi a přicházím k Vám na paprscích lásky a moudrosti, abych Vám v této době požehnal a přináším Vám požehnání plynulosti, začlenění, podpory a pravdy. Žehnám Vám milování. S velkou radostí v našich srdcích se s Vámi dnes shledáváme a držíme Vás něžně v srdci Krista a bezpečně na rukou Božích.

Každý jednotlivý krok, který podniknete na cestě k většímu sebeuvědomění, sebelásce a sebepřijetí, vás přibližuje k místu uvnitř vás, které vám umožní upřímně porozumět významu radosti, klidu, míru, světla, lásky, pravdy a prožít všechny další nádherné stránky lidského bytí.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec »

Strana 256 z 285

Vyhledávání

Fotky z misí