Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Jeshua - Střed slunce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 01 Leden 2013 20:29
Jeshua  prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, já jsem Jeshua. Představuji Kristovskou energii, která se nyní na Zemi rodí ve vás a prostřednictvím vás. Žádám vás, abyste si představili moji energii jako slunce. Jen si vybavte skutečné Slunce, jež sálá představu života a síly. Můžete také vidět slunce jako symbol, jako obraz sebe sama, svého vlastního bytí a duše. Zaměřte své vědomí na pár okamžiků do středu tohoto Slunce a vstupte do něj svou představivostí – učiňte tak velmi klidně a tiše.
Celý článek...
 
Kryon - Vlna osvobození, události před vzestupem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 01 Leden 2013 20:15
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 07.12.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Zdravím vás moji milí, jsem Kryon z magnetické služby a vysílám k vám magnetickou vlnu lásky, kterou tolik potřebujete. Právě v těchto dnech probíhá poslední fáze vlny vzestupu, kdy se Země vyhoupne na svůj vrchol, aby poté ustalovala své vibrace a vy sami jste součástí tohoto posvátného procesu zrození nové Země.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 30.12. 2012 - 6.1. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 01 Leden 2013 16:57
Milovaní,
atmosféra kolem vás ožívá zázraky a kouzly. Prostupují vámi pocity očekávání něčeho nádherného. Dorazili jste do cíle a nyní se zde usazujete. Změny ve vašich nitrech a ve vašich osobních životech probíhají na jemných úrovních vašich Bytí, nikoli dramatickým přesunem do kompletní nové reality. Je to tak správně, abyste vy, kteří jste s námi na cestách tohoto dobrodružství, měli čas zaznamenat změny a uvědomili si, že se událo něco hlubokého.
Celý článek...
 
Poselství od Áriů ze dne 18.12. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 30 Prosinec 2012 14:41

Toto je velmi požehnaná doba. S boží milostí se mohou dít změny nejněžnějším způsobem. Změna lidského vědomí, o kterou jde, je zcela vnitřní proces z hlediska jednotlivce. Světlo začne sestupovat z vyšších rovin bytí do nižších těl - a tam se začne v lidském světě projevovat. To je pohled jednotlivce. Z hlediska globálního vědomí lidstva se bude odehrávat něco velmi podobného.
Celý článek...
 
Kryon - Tvůj oběžník božské lásky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 27 Prosinec 2012 20:30
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, prosinec 2007

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Má služební známka, to, čím se ti představuji, ti může připadat zvláštní. „Řekni mi, Kryone, kým skutečně jsi?“ slyším, jak se ptáš. To ti rád řeknu, když i ty mi řekneš, kým jsi ... Kdo jsi? A kdo jsem já? Oba jsme spojeni interdimenzionalitou. Dalo by se to vyjádřit i tak, že jsme oba z jednoho těsta. Na vyšších úrovních přesně víš, o co tady na Zemi jde, proč tady jsi ty a co je mou službou. Tvou službou bylo prožít dualitu a oddělení božského já, jedné části Všeho-co-existuje. Mým úkolem bylo a je ti při tom pomáhat.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec »

Strana 257 z 298

Vyhledávání