Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.10. 2012 - 14.10. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Říjen 2012 08:16
Milovaní,
zkoušky, kterými jste v uplynulých dnech procházeli, začínají mít souvislost s vyššími aspekty vaší Božské podstaty. Každý den přinese zrychlení vašeho duchovního růstu a porozumění. Čekají vás rychlé pokroky v oblasti pochopení a rozpomenutí se na to, jakou misi jste přišli realizovat na tuto Planetu. Tato mise vyžaduje, abyste byli mistry v ovládání lidského operačního systému a z toho v prvé řadě ovládání mysli, svých myšlenek v běhu svých každodenních životů.
Celý článek...
 
Kryon - Jak velký je Bůh? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 06 Říjen 2012 17:12
Tento živý channelling Kryona přijal Lee Caroll v Salzburgu, Rakousko, 23. říjen 2004

(tento Channeling byl přiložen k vlastnímu, psanému Channelingu a byl vylepšen  Kryonem skrze Lee Carrolla v rámci tzv. Rechanneling-Procesu. To se dělá proto, aby byl Channeling pro psanou řeč hodnotnějším a aby se energeticky vložené koncepty, které byly zmíněny v Live-Channelingu, lépe vysvětlily.)


Buďte vítáni, Vy milí, JÁ JSEM Kryon z magnetické služby. Tato svatyně se tento den opravdu rozžhavila (tím je myšleno množstvím lidí, neboť je tu přes 1.400 přítomných, kteří sem přišli). Duch mluví různorodým způsobem a lidé na těchto židlích slyšeli (myšlen je pozdrav), kdo jsem. Ale slyšeli také skutečně, kdo jsou oni? Slyšeli jste už ten výraz, že jste opravdu andělé? Podívejte, nehraje žádnou roli, kdo pro Vás channeluje – pravda zůstává pravdou.
Celý článek...
 
Channeling s bytostí nazývanou Gaia (Země) - Miroslav Zelenka PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Říjen 2012 17:21

M: Zdravím tě Gaio. Mohu ti tak říkat? Je to tvé jméno?
G: Děkuji za navázání kontaktu. Na jménu tolik nezáleží, těch už jsem měla ve svém životě tolik a stále mám.

M: Jak se ti líbí české jméno Země?
G: Líbí se mi to spojení „ze mě“, ale vy tento pojem používáte v mnoha různých významech.
Celý článek...
 
Řeky Regenerace - Michelle Manders PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Říjen 2012 09:18
Zdravím vás!

Oficiálně se nyní nacházíme ve stínovém období nadcházejícího retrográdního Jupiteru v Blížencích, který nastane 4. října. Jupiter se zpomaluje, aby nás vzal zpátky v čase a pomohl nám tak uzavřít nedokončené záležitosti a zdůraznil jedno z hlavních témat léčení a sebe-mistrovství, které nás bude ovlivňovat do konce ledna 2013. Toto je také HLAVNÍ cyklus regenerace a transformace, jelikož se připravujeme na vstup Saturnu do Štíra (6. října). Kolo změn se točí stále rychleji, přátelé, a s čím budeme nyní zacházet a co ovládneme (ve smyslu mistrovství) nyní a v průběhu následujících dvou let, to trvale změní naše životy.
Celý článek...
 
Temná noc duše PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 04 Říjen 2012 05:32
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé, jsem vaše sestra, Marie Magdaléna. Jsem přímo vedle vás jako vaše blízká přítelkyně. Nejsem nad vámi vyvýšena, ale jsem tou, kterou znáte zevnitř. Pociťte na chvíli naše hluboké spojení – jsme jedním, jsme částí jedné rodiny.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec »

Strana 258 z 285

Vyhledávání

Fotky z misí