Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Láska dokončuje cyklus PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 12 Listopad 2012 17:31
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe
Channeling Workshop část II
Láska dokončuje cyklus (audio v originálním znění. Stojí za poslech, i když nerozumíte anglicky alespoň z mé zkušenosti je vnímání autentického zprostředkování poselství velmi silné)
Meditace 2 (audio meditace v originálním znění od Gerrita)
Celý článek...
 
Pociťte přijetí Domova PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 12 Listopad 2012 17:10
Jeshua  prostřednictvím Pamely
Channeling Workshop – část I
Pociťte přijetí Domova (audio v originálním znění. Stojí za poslech, i když nerozumíte anglicky alespoň z mé zkušenosti je vnímání autentického zprostředkování poselství velmi silné)
Celý článek...
 
Kryon - SÍLA SOUCITU PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 12 Listopad 2012 00:04
Živý Kryonův channeling – Seattle, Washington, 6. srpna 2000

Zdravím vás drazí, JÁ JSEM Kryon z Magnetické Služby.
Není nic sladšího než shledání a někteří z vás na něj čekali dlouhý čas. Konečně vás vidím tváří v tvář v lidské formě, v čase proudů energie lásky k rodině. Zdravím čtenáře, ačkoliv se nevidíme.

Je to (živý channeling) pro mnohé poprvé a přece to doopravdy poprvé není. Pro nás, kteří víme, kdo jste, radujeme se z vaší přítomnosti právě v okamžicích jako je tento. Ačkoliv si to možná neuvědomujete, často jsme tu seděli před vámi a milovali vás.
Celý článek...
 
Mária Magdaléna – Súcitné srdce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 11 Listopad 2012 20:19
Prijala Natalie Glasson, 29.10. 2012

Milované žiarivé svetelné bytosti Zeme, ja som Mária Magdaléna, som tu, aby som vás podporila, podržala v energii vzostupu, osvietenia a nádherného pokoja Stvoriteľa v tomto okamihu. Som tu, aby som vás milovala a bola s vami, pretože sme starí priatelia. Spojila som sa s každým z vás prv, než ste vstúpili na Zem alebo na jej vnútorné pláne. Medzi nami je láska, ktorá je číra a pravdivá, pretože sme voči sebe otvorili srdcia, aby sme mohli zdieľať prekrásnu milosť našich sŕdc, ktorá je základnou podstatou nášho Stvoriteľa.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 11.11. 2012 - 18.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 11 Listopad 2012 19:36
 Milovaní,
přicházející energie dávají k úvaze poslední zbytky iluzí a názor, že Lidstvo jako celek přijalo pravdu života na Zemi tak, jak přichází a otevírá se, a tak se lidé více sjednocují se svou vlastní silou. Pokud se tato zpráva rozšíří mezi lidstvo, dojde u každého jednotlivce k hlubokému vnitřnímu vhledu a v osobním poli vědomí každého člověka dojde k úpravám, což povede k většímu růstu v celkovém bytí. Můžete sledovat, jak jednání a činy jediného člověka mají vliv na ostatní, tím začíná Lidstvo překračovat rámec starých omezení vstříc novým výšinám poznání, činů a úspěchů.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí281282283284285286287288289290DalšíKonec »

Strana 283 z 316

Vyhledávání