Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Rekalibrace Gaii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Listopad 2012 09:56
Tento živý channeling Kryona byl dán v Melbourne, Austrálie, dne 18. Března 2012

Za účelem pomoci čtenáři byl tento channeling Lee-em a Kryonem  přepracován s cílem ještě jasnějšího pochopení. Často se stává, že to co je dáno „naživo“, obsahuje v sobě energii, což přináší určitou formu komunikace, která u tištěné stránky není. Takže si užijte toto rozšířené  poselství, dané v Melbourne, Austrálie, v r. 2012.

Zdravím vás, milovaní, jsem Kryon z magnetické služby. Rodina, která zde přede mnou sedí je známé a musím znovu říct, že není žádné tajemství ohledně toho, kdo zde sedí a kdo by mohl poslouchat nebo toto číst. Všechno se spojuje v nadčasovém stavu, což není tato realita, v níž se momentálně nacházíte. Je to realita, kterou mám já v bezčasovém prostoru v kvantovém stavu, naplněna  možnostmi těch, o nichž vím, že budou poslouchat a číst toto poselství. Takže, ačkoliv se vám v místnosti bude zdát, že je to nyní, pro mne je všechno nyní.
Celý článek...
 
Celosvětová vizualizace za účelem změny – prosíme, připojte se! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 05 Listopad 2012 11:36

Drahý čtenáři,
žijeme na krásné planetě. Je na ní tolik lásky a krásy. Ale zdá se, že síly které na ní vládnou - vlády a elita, nechtějí dělat to, co je správné. Matka Země produkuje dost na to, aby umožnila 10 miliardám lidí žít v míru a dostatku, ale naši vládci jsou schopni myslet pouze na to, jak si udržet moc,  vytvářet konflikty a války a přinutit nás platit stále víc. Prostřednictvím temných bratrství a tajných operací ignorují vůli lidí. Pokoušejí se udržet nás ve stavu závislosti a strachu pomocí médií, které ovládají. 

Celý článek...
 
Symbol uzdravení a anděl poznání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 22:26
S tímto symbolem přicházím, jako anděl vašeho lidského poznání, které vede k uzdravení vašich srdcí a myslí. Jak jinak by mohlo dojít k vašemu plnému uzdravení, když nepochopíte samou podstatu lidského – Božího bytí na Zemi. Většina z Vás k tomuto pochopení nedospěla, proto je třeba stále na tom pracovat, neboť již nezbývá čas. Vaše šroubovice se upevňují, tělo se z pohledu Božího světla mění, nejste již ty bytosti co dřív.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 4.11. 2012 - 11.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 21:43
Milovaní,
nedělejte si těžkou hlavu s novým přílivem energií, který s vysokou intenzitou zaplavuje vaši Planetu. Každý den si mantrujte "Vše je v pořádku". Nyní prožíváte období mohutné vnitřní aktivity, neboť ty energie, které jste již přijali, se nadále integrují a asimilují a k tomu všemu ještě přijímáte další obrovské množství těchto darů Lidstvu. Mnozí nalézáte ochranu ve svých domovech a snažíte se co nejvíc odpočívat a relaxovat. Pro většinu lidí znamená toto větší množství přicházející energie, že potřebují více a déle spát. Neustále naslouchejte svému elementárnímu tělu a následujte jeho pokyny.
Celý článek...
 
Pamela Kribbe - Osobní příběh Pamely PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 16:54
Pamela Kribbe, květen 2010

Je to už téměř rok, kdy jsem posílala svůj poslední newsletter a byl to vskutku těžký rok. Prošla jsem velmi intenzivním obdobím, kdy jsem prožívala nemoci, strach a depresi. Nepracovala jsem a cítila se po nějakou dobu naprosto odříznutá od světa. Při pohledu zpět za tímto velmi svízelným procesem přeměny vidím smysl,  když jsem jím však procházela, rozhodně tomu tak nebylo.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí281282283284285286287288289290DalšíKonec »

Strana 283 z 315

Vyhledávání