Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Nové paradigma reality - 2 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 13 Červen 2012 21:07
Tento živý channelling byl předán Lee Carrollem v Salt Lake City, Utah
v sobotu, 12. února 2011.  Je součástí série „odhalení“.

Zdravím vás drazí,

já jsem Kryon z magnetické služby. A zase se portál otevírá, že? Život mého partnera byl naplněn soustavným zapínáním a vypínáním Kryona. Ale to se změnilo před 4 lety. A já jsem mu tehdy řekl: Proč bys kdy dělal něco tak lineárního? Proč bys mě měl vůbec kdy vypínat, když jsem tvá rodina?
Celý článek...
 
Síla „devítky“ - Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 12 Červen 2012 20:53
Přijala Barbara Bessen, září 2007

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Moji služební značku už dobře znáte. Mimo jiné od těch dvanácti lidí na Zemi, s nimiž jsem přímo spojen, skrz které vám to stále znovu a znovu sděluji. Myslím tím přímé spojení, jež mám ke svým channelerům, které je téměř stoprocentní, 1:1. Pak existují ještě lidé, kteří mě zachycují jen částečně; nejsou zcela spojeni s mou esencí. Dostávají poselství, avšak ne v celé mé přítomnosti. S tím je pak spojeno to, že se na mne musí hodně koncentrovat, aby nedošlo ke zkreslení jejich vlastními myšlenkami. Proč vám to dnes vyprávím?
Celý článek...
 
Harmonie v Novém světě - Poselství od Mistra Kuthumiho PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Červen 2012 22:51
Přijato Natalií Glasson 03/06/2012

      Přicházím s láskou, abych se na hlubší úrovni propojil s vaší duší, sdílím s vámi nyní svou lásku a své vědomí. Je tu cosi, co bych vám rád v tomto stádiu vašeho vzestupu připomněl. Z pochopení tohoto tématu budete mít velký užitek a bude moci být ve vašem bytí v prosinci 2012 ještě umocněn a to vám pomůže v rozvíjení nového božského světa. Rád bych do vašeho vědomí vložil otázku; ta otázka zní: "Jak můžeme zůstat v harmonii, když jdeme každý svými individuálními a rozličnými cestami vzestupu?"
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 10.6. 2012 - 17.6. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Červen 2012 22:47
Milovaní,
zůstávejte v této době uzemněni a propojeni s Matkou Zemí. Organizujte si čas tak, abyste byli co nejvíce venku v přírodě. Pomáhejte svému otevírání se vyšším energiím svého Vyššího Já a co nejčastěji se věnujte tichému rozjímání. Toto je doba, kdy se ti připravení slučují se svými vyššími aspekty. Nevšímejte si zájmů a problémů tohoto světa a udržujte si vyšší vizi svého stabilního názoru. To je to nejdůležitější.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Čistění smluv PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 08 Červen 2012 22:24
Přijato v Johannesburgu, Jižní Afrika 13. června 2006
Revidováno a aktualizováno Michelle Manders v květnu 2012

Upozorňujeme, že čtení této informace na vás bude působit. Budete energeticky propojeni s channelující bytostí a bude vás podporovat podobný proces, který je stejně tak silný. Nesoustřeďujte se příliš na časové linie dané účastníkům v živém channelingu. Budete provedeni podobnými liniemi podle svého Božského plánu, načasování a záměru. Tento přepis byl revidován a aktualizován Michelle Manders v květnu 2012.

Jsem Kuthumi a sestoupil jsem k vám na paprscích lásky a moudrosti, abych vás v tuto chvíli pozdravil a přinesl vám požehnání svobody, míru, odpuštění a smíchu. Zdravím vás, milovaní.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí281282283284285286287288289290DalšíKonec »

Strana 287 z 297

Vyhledávání