Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Nové komplexní uzemnění PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 29 Červenec 2012 21:35
Poselství Kryona a Matky Země přijala Barbara Bessen, prosinec 2010

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Než předám slovo milé Matce Zemi, dovolte mi, abych vám v hloubi srdce umožnil pocítit energii a sdělil vám: Jste nekonečně milováni, že jste tady na Zemi. Vaše láska, vaše vytrvalé probouzení pomáhají každému člověku, který se právě nachází na Zemi. Vaše probouzení podporuje vývoj a propojování s láskou na Zemi. Je to velmi důležité a projevuje se to právě teď mnoha odhaleními v politice a hospodářství.
Celý článek...
 
Kryon - Lehkost (tvého) bytí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 29 Červenec 2012 21:27

Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, červenec  2006

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Vytahuji svou služební známku, ukláním se před každým z vás a zdravím vás slovy: „Jsi nekonečně moc milován, lidský anděli, který se touláš po této planetě ve formě zhuštěného světla. Mnoho ostatních andělů, kteří neslouží přímo na Zemi a jsou na druhé straně závoje, si vás váží a láskyplně vás všechny sledují plni respektu a pozornosti. Vzdávají vám úctu, protože díky obrovské práci vás, lidských Světlonošů, žádná jiná planeta kromě Země neprochází touto nádhernou cestou - směrem do nové pozemské éry, již nazýváte Zlatým věkem.“
Celý článek...
 
Kryon - Božské světlo v Tobě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 29 Červenec 2012 21:21
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, duben 2006

Zdravím vás, ještě zcela neprobuzení Mistři, jsem Kryon z Magnetické služby. To je má stálá služební značka. Magnetická služba byla v zásadě ukončena, avšak moje služební značka byla rozšířena; nadále sloužím milovanému lidstvu a doprovázím vás na nastoupené cestě  k opravdovému mistrovství. Tvé božské dědictví čeká na tebe, přijmi jej. Na dlouhou dobu ses propadl do nejhlubších bažin zapomnění trojdimenzionálního světa, abys získal hluboké  zkušenosti, jež lze přirovnat ke službě odpadlého, rebelského ducha.
Celý článek...
 
Nebeské Bílé Bytosti - Krystaly Atlantidy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 26 Červenec 2012 22:12
Poselství Nebeských Bílých Bytostí přijala Natalie Glasson - 9.7.2012

My, Nebeské Bílé Bytosti, jsme bytosti průzračného bílého světla a vědomí, které přetrvává z deváté dimenze až do dimenze dvanácté. Existujeme jako skupiny duší na vnitřních hladinách v multivesmírných a kosmických úrovních Stvořitelova vesmíru. Naším účelem je být jedním se vším tím, jak se Stvořitel projevuje. Naše energetická vibrace a záměry byly přítomny a podporovaly projevení Země a jejího účelu; jsme tady, abychom podporovali humanitu a duše na zemi, a stejně tak i duše na vnitřních hladinách.
Celý článek...
 
Barbara Bessen - Informační dopis s poselstvím Kryona, červenec 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 25 Červenec 2012 09:42
Milí přátelé Kryona,

tady u Baltského moře na sebe léto nechává čekat. Čas od času sice vykoukne slunce, avšak zahřeje jen trochu; stále nosím při ruce silnější svetr. Tak se tady projevuje transformace, ale slyšela jsem, že i ve Švýcarsku je to podobné. Zato příroda je tu nádherně zelená.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí281282283284285286287288289290DalšíKonec »

Strana 290 z 307

Vyhledávání