Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - „Běžně kladené otázky“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 10 Říjen 2012 20:15
Tento živý channelling byl předán v Monterey, Kalifornie, 26. února 2012

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Užijte si proto toto poselství předané v roce 2012 v kalifornském Monterey,

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby. Byla nastavena energie této místnosti. Jestliže nadzvednete štít intelektualismu, který si nosíte a dovolíte vstoupit pravdě, kam vás to zavede? Možná jste dovolili, aby sémě bylo zaseto, možnost, že planeta sama je v procesu rekalibrace? Možná si myslíte, že to všechno je jen shoda náhod a že to nemá na vás vliv?
Celý článek...
 
Marie Magdalena - Rozšíření vaší vnitřní reality PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 10 Říjen 2012 20:05
Poselství Marie Magdaleny přijala Natalia Glasson 29/09/2012

      Přicházím k vám s láskou a pravdou, jsem esence a světlo Marie Magdaleny. Jsem tu, abych vám pomáhala a osvěcovala vaši cestu vpřed, jsem tu, abych vám pomáhala zvládnout vaše emoce a také mysl a fyzické tělo. Vaše emoce, mysl a fyzické tělo jsou božští učitelé, kteří ve vás probouzejí božství. Někdy se zdá, že vás emoce, mysl a fyzické tělo odvádějí od pravdy ve vašem bytí, ale tím, že vás upozorňují na iluze, kterých se držíte a vytvářejí reakce, aby upoutaly vaši pozornost, otevírají hojnost pravdy ve vašem bytí, aby mohla být jasně spatřena.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.10. 2012 - 14.10. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Říjen 2012 08:16
Milovaní,
zkoušky, kterými jste v uplynulých dnech procházeli, začínají mít souvislost s vyššími aspekty vaší Božské podstaty. Každý den přinese zrychlení vašeho duchovního růstu a porozumění. Čekají vás rychlé pokroky v oblasti pochopení a rozpomenutí se na to, jakou misi jste přišli realizovat na tuto Planetu. Tato mise vyžaduje, abyste byli mistry v ovládání lidského operačního systému a z toho v prvé řadě ovládání mysli, svých myšlenek v běhu svých každodenních životů.
Celý článek...
 
Kryon - Jak velký je Bůh? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 06 Říjen 2012 17:12
Tento živý channelling Kryona přijal Lee Caroll v Salzburgu, Rakousko, 23. říjen 2004

(tento Channeling byl přiložen k vlastnímu, psanému Channelingu a byl vylepšen  Kryonem skrze Lee Carrolla v rámci tzv. Rechanneling-Procesu. To se dělá proto, aby byl Channeling pro psanou řeč hodnotnějším a aby se energeticky vložené koncepty, které byly zmíněny v Live-Channelingu, lépe vysvětlily.)


Buďte vítáni, Vy milí, JÁ JSEM Kryon z magnetické služby. Tato svatyně se tento den opravdu rozžhavila (tím je myšleno množstvím lidí, neboť je tu přes 1.400 přítomných, kteří sem přišli). Duch mluví různorodým způsobem a lidé na těchto židlích slyšeli (myšlen je pozdrav), kdo jsem. Ale slyšeli také skutečně, kdo jsou oni? Slyšeli jste už ten výraz, že jste opravdu andělé? Podívejte, nehraje žádnou roli, kdo pro Vás channeluje – pravda zůstává pravdou.
Celý článek...
 
Channeling s bytostí nazývanou Gaia (Země) - Miroslav Zelenka PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Říjen 2012 17:21

M: Zdravím tě Gaio. Mohu ti tak říkat? Je to tvé jméno?
G: Děkuji za navázání kontaktu. Na jménu tolik nezáleží, těch už jsem měla ve svém životě tolik a stále mám.

M: Jak se ti líbí české jméno Země?
G: Líbí se mi to spojení „ze mě“, ale vy tento pojem používáte v mnoha různých významech.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí291292293294295296297298299300DalšíKonec »

Strana 299 z 326

Vyhledávání