Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryonova Kniha 10 - NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ aneb Otevřeně o nejasných časech PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Duben 2017 09:08

Milí přátelé,

s radostí vám sdělujeme, že přesně uprostřed příštího týdne, ve středu. 5. dubna, vychází další kniha z řady Kryonových knih:

       Kniha 10 - NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ aneb Otevřeně o nejasných časech

alt

Předchozí Krynova kniha měla název „Nový začátek“ Jak svým obsahem, ale již i svým názvem naznačovala, že se něco změnilo a že se lidstvo posunulo do jiné doby, do nové doby. A tato nová kniha, kterou Kryon s Leem pojmenovali „Nové uspořádání“ pak pokračuje ve výkladu vysvětlování vývoje, kterým jsme jako lidstvo, pochopitelně i jako individuální bytosti, prošli.

Celý článek...
 
Ježíš - O lásce Stvořitelově a sebelásce lidských bytostí v procesu vývoje lidské společnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 01 Duben 2017 09:00

Drahý, rád, velmi rád, opět za tebou přicházím. Přicházím za tebou na vlnách Stvořitelovy lásky, kterou tě zahaluji a naplňuji Vnímej její barvy, její krásu, její lahodnost, harmonii. Jsou to energie tak čisté, jak jen mohou pro člověka vaší skutečnosti být zobrazeny. Jste v určitém stupni vašeho vývoje a jen do úrovně tohoto stupně rozumíte řeči energií, jen do této úrovně jste schopni vnitřně tyto energie pojmout, uchopit, vstřebat a vnímat, vědět, cítit z nich to jejich poselství, a jak vyjadřují aspekty Stvořitele. A vy, když je pak uchopíte, jste schopni ve své realitě, fyzické realitě, přinášet různé obrazy a zhmotnění těchto aspektů Stvořitelovy lásky. A je zcela lhostejno, jakým způsobem tak učiníte. Zda vás to povede k napsání krásné hudby, nebo slov k té hudbě nebo jen nějaké básně nebo namalujete obraz či vytvořit jiné umělecké dílo nebo tuto energii vložíte do myšlenek, které mohou oslovit určité, třeba ii větší množství lidí a následně pak něco ve vaší lidské společnosti změnit.

Celý článek...
 
Kryon - Odpojit vagóny s nákladem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Březen 2017 18:59

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Sydney, Austrálii, 13. října 2016

Toto poselství je posledním poselstvím ze série tří poselství s nimiž  vytváří určitý celek. A i proto Kryon v jeho závěru doporučuje všem tato poselství si znovu přečíst a vše si tak lépe spojit v celek, který předává potřebnou informaci. O která poselství šlo? Jsou to poselství nedávno námi zveřejněná: "Vyšší pravda – Nová dualita" a pak "Léčení Akášických zranění". 

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Můj partner opět ustupuje stranou, aby sem mohla proudit čistá energie z druhé strany závoje. Není to to, co očekáváte. Očekáváte poselství ve vaší řeči, které pochopíte nebo třeba ne, které si později rozeberete nebo dokonce přepíšete. To, co sem však skutečně proudí, je něco fenomenálního. Vaše svolení k tomuto procesu umožňuje proudění obrovského množství něčeho, co považujete za energii. Slovo „energie“ je ošemetné, protože pro mnoho lidí může mít odlišný význam. Skutečně to není energie – je to pravda, láska, soucit, vděčnost, díky… je toho tolik. Je to rodina. Tohle je skutečně nové a vzácné. Představte si, že tohle všechno k vám právě teď proudí skrz závoj. A člověk je vyzýván, aby viděl to, co dokáže, aby rozpoznával a vnímal, ať je to cokoli, i když je to třeba něco zvláštního.

Celý článek...
 
AA Michael - Březnová rovnodennost 2017 - Nový začátek a "prázdný prostor" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Březen 2017 18:55

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Takže, milovaní, blížíte se k první rovnodennosti roku 2017. Na Severu to bude silná jarní rovnodennost a na Jihu podzimní rovnodennost. Vlna diamantového světla, která je v době rovnodennosti uvolňována, je významným okamžikem, který se chystá přinést na Zemi ještě víc osvícení a záře. Ale v tu samou dobu je zde pocit prázdnoty, pocit že se nic nehýbe kupředu, což se pak u mnoha z vás mění na frustraci, hněv a bezmoc.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 26. března 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Březen 2017 18:51

Bitva o vládu nad Zemi je bojována na mnoha úrovních. To ve vás může vyvolávat zmatení ohledně toho, co se děje. Mohu vám říct, že když padne Amerika, pro zbytek světa mnoho naděje nezbývá. Ovládnutí Ameriky začalo před mnoha lety. Viděli jste, jak každý prezident zahájil své úřadování sliby, že bude sloužit lidem, ale podívejte se na to, co jste zažili. Jenom další, jiná tvář, která opět dělá to samé. Je to dokonalý důkaz toho, že existuje skrytá moc, ovládající Ameriku, která neslouží americkému lidu.

Tajné společnosti systematicky vycucávají životní sílu z amerického lidu. Chtějí Ameriku pro sebe. Vybíjejí děti mužského pohlaví. Sami se podívejte na statistiky a budete šokováni, jak málo chlapečků přežije. Je to součást plánu na převzetí.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 4 z 272

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 107 

Vyhledávání

Fotky z misí