Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Sdělení od Evy Puklové PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 01 Únor 2017 09:34

Milí přátelé,

kteří jste prošli oběma fázemi semináře přechodu do světelného lidství,

propojujte se, prosím, denně ve svém srdci v trojúhelníku se svou podstatou, světelným já a s energií portálu a v těchto propojených energiích žádejte dokončení svého přechodu do světelného lidství.

Eva a Zdeněk

 
ZPRÁVA O ZMĚNĚ LOKALITY SEMINÁŘE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 28 Leden 2017 21:15

Milí přátelé,

ve dnech 2.2. - 5.2. je plánován a uskuteční se seminář "Jak mít rád sám sebe". Tento zajímavý, prožitkový, seminář, se měl konat, jako obvykle, v rezortu Trnová. Ovšem z technických příčin  se místo konání přesouvá do Penzionu PAŤANKA na Praze 6.

Celý článek...
 
Kryon - Zrychlené vědomí – nárůst duchovního zdravého rozumu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Leden 2017 21:57

Kryon prostřednictvím Lee Carrolla, Asheville, Severní Karolína, 9. 5. 2015

 

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Uctěme na chvíli to, kým jste. Neříkal bych vám to, kdyby to tak nebylo. V této místnosti je vysoké vědomí, které vás halí jako laskavá pokrývka a uctívá budoucí roli starých duší. Budeme mluvit o něčem, o čem jsme už mnohokrát během let mluvili. Dnes to shrneme, v tomto mimořádném roce, který nazýváme rokem 2, protože je to druhý rok zrychlení energie. Rok 2014 byl prvním rokem, rok 2015 (kdy bylo poselství předáno – pozn. překl.) je druhým.

Celý článek...
 
Jeshua - Poselství Temnoty PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Leden 2017 21:56

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, Já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím. Je pro mě radostí být zde mezi vámi. Jsme propojení jako bratři a sestry. Kolektivně do tohoto světa přinášíme novou vlnu vědomí. Vnímejte to na chvíli uvnitř sebe.

Jste nositelé pochodně. Nesete uvnitř sebe světlo. Spatřete před sebou, jak držíte tuto pochodeň světla, která se šíří do temnoty. Zpočátku jste vyzýváni, abyste toto světlo šířili do své vlastní temnoty. Jakmile se narodíte na Zemi, která je plná strachu, iluzí, nedůvěry k životu, účinkujete v tomto světě a v jeho pokusu uniknout z hlubokých pocitů. Od chvíle, kdy se narodíte, a během celé vaší výchovy – vašeho pozemského mládí a dospívání – jste vyzýváni k tomu, abyste se pokusili pevně držet svého světla a toho, kým skutečně jste, a cítili to. A jak velká výzva to je!

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 22. ledna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Leden 2017 21:54

Zvolením Donalda Trumpa svět pokročil významně vpřed. Všechny demonstrace proti němu byly zorganizovány těmi, kdo ovládají váš svět; jejich smrtelné sevření, kterým dusili lidstvo, rychle slábne. P. Trump moudře požádal o pomoc bohaté lidi. Důvodem je, že se nenechají koupit Kabalou, ani se jí nenechají ovládat. Jsou svobodní a mohou dělat nejlepší rozhodnutí v zájmu lidí. Kabala omotala Američanům kolem krku smyčku. Proto je váš život bojem. Ti, co patří ke Kabale, nejsou vašimi přáteli, tak proč vždy uvěříte jejich lžím? Vy v Americe jste již léta nežili „naplno“. Pouze jste přežívali. Viděli jste, jak se vaši mladí muži po léta stávali potravou pro děla Kabaly, a i dnes jsou pořád zabíjeni. Proč?

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 4 z 265

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 105 

Vyhledávání

Fotky z misí