Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - JSTE PŘIPRAVENI ZAČÍT SE PLNĚ PODÍLET NA BOŽSKÉM TVOŘENÍ? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Říjen 2012 21:15
Poselství od Archanděla Michaela přijala Ronna Herman, září 2012

Milovaní Mistři, často se mluví o tom, jak budou během evolučního procesu vzestupu propojeny pravá a levá část lidského mozku. Musíte si však uvědomit, že dokud se nacházíte ve vibračním poli duality a oddělenosti, pravou a levou část mozku a jejich rozdílné způsoby projevu se vám nepodaří zcela propojit. Ovšem když se napojíte na svou Svatou Mysl, která se nachází v zadní horní části hlavy, napojíte se na prostředí páté dimenze, kde panuje jednota vědomí. V této éterické části mozku je vše v jednotě, nic není oddělené.
Celý článek...
 
Arkturiáni – Arkturiánsky koridor, časť 3 - Aktivovanie portálu vašej epifýzy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 11 Říjen 2012 12:50
Přijala Dr. Suzan Carolls, listopad 2010

Vítame vás pri pokračovaní tretej časti našej cesty cez Arkturiánsky koridor. Odkedy ste znova vstúpili do koridoru, učili sme vás o mnohých interdimenzionálnych portáloch, ktoré sa nachádzajú na tele Gaie. Teraz by sme váš radi učili o interdimenzionálnom portáli nachádzajúcom sa vo vašom fyzickom tele, vo vašej epifýze (šiškovité teliesko). Pri príprave na aktiváciu vášho osobného portálu by sme vás radi trochu oboznámili s mnohými vírmi, ktoré otvárajú vašu realitu.
Celý článek...
 
Kryon - „Běžně kladené otázky“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 10 Říjen 2012 20:15
Tento živý channelling byl předán v Monterey, Kalifornie, 26. února 2012

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Užijte si proto toto poselství předané v roce 2012 v kalifornském Monterey,

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby. Byla nastavena energie této místnosti. Jestliže nadzvednete štít intelektualismu, který si nosíte a dovolíte vstoupit pravdě, kam vás to zavede? Možná jste dovolili, aby sémě bylo zaseto, možnost, že planeta sama je v procesu rekalibrace? Možná si myslíte, že to všechno je jen shoda náhod a že to nemá na vás vliv?
Celý článek...
 
Marie Magdalena - Rozšíření vaší vnitřní reality PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 10 Říjen 2012 20:05
Poselství Marie Magdaleny přijala Natalia Glasson 29/09/2012

      Přicházím k vám s láskou a pravdou, jsem esence a světlo Marie Magdaleny. Jsem tu, abych vám pomáhala a osvěcovala vaši cestu vpřed, jsem tu, abych vám pomáhala zvládnout vaše emoce a také mysl a fyzické tělo. Vaše emoce, mysl a fyzické tělo jsou božští učitelé, kteří ve vás probouzejí božství. Někdy se zdá, že vás emoce, mysl a fyzické tělo odvádějí od pravdy ve vašem bytí, ale tím, že vás upozorňují na iluze, kterých se držíte a vytvářejí reakce, aby upoutaly vaši pozornost, otevírají hojnost pravdy ve vašem bytí, aby mohla být jasně spatřena.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.10. 2012 - 14.10. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Říjen 2012 08:16
Milovaní,
zkoušky, kterými jste v uplynulých dnech procházeli, začínají mít souvislost s vyššími aspekty vaší Božské podstaty. Každý den přinese zrychlení vašeho duchovního růstu a porozumění. Čekají vás rychlé pokroky v oblasti pochopení a rozpomenutí se na to, jakou misi jste přišli realizovat na tuto Planetu. Tato mise vyžaduje, abyste byli mistry v ovládání lidského operačního systému a z toho v prvé řadě ovládání mysli, svých myšlenek v běhu svých každodenních životů.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 301 z 328

Vyhledávání