Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Lady Gaia hovoří o vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 08 Listopad 2012 15:16
Poselství Lady Gaii přijala Marketa Selinijana dne 06.11.2012

Milí přátelé,
zdravím vás všechny, jsem Lady Gaia, matka. Jsem vědomí této Země.
Jsem země, vzduch, voda i oheň. Jsem z živlů stvořená a přesto je mé vědomí nehmotné.
Vřele vám děkuji za možnost doprovázet vás a za pomoc, kterou přispíváte.
Jsem Lady Gaia a s radostí k vám pronáším tato slova, která jsou pro vás určena.
Celý článek...
 
Kryon - Rekalibrace Gaii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Listopad 2012 09:56
Tento živý channeling Kryona byl dán v Melbourne, Austrálie, dne 18. Března 2012

Za účelem pomoci čtenáři byl tento channeling Lee-em a Kryonem  přepracován s cílem ještě jasnějšího pochopení. Často se stává, že to co je dáno „naživo“, obsahuje v sobě energii, což přináší určitou formu komunikace, která u tištěné stránky není. Takže si užijte toto rozšířené  poselství, dané v Melbourne, Austrálie, v r. 2012.

Zdravím vás, milovaní, jsem Kryon z magnetické služby. Rodina, která zde přede mnou sedí je známé a musím znovu říct, že není žádné tajemství ohledně toho, kdo zde sedí a kdo by mohl poslouchat nebo toto číst. Všechno se spojuje v nadčasovém stavu, což není tato realita, v níž se momentálně nacházíte. Je to realita, kterou mám já v bezčasovém prostoru v kvantovém stavu, naplněna  možnostmi těch, o nichž vím, že budou poslouchat a číst toto poselství. Takže, ačkoliv se vám v místnosti bude zdát, že je to nyní, pro mne je všechno nyní.
Celý článek...
 
Celosvětová vizualizace za účelem změny – prosíme, připojte se! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 05 Listopad 2012 11:36

Drahý čtenáři,
žijeme na krásné planetě. Je na ní tolik lásky a krásy. Ale zdá se, že síly které na ní vládnou - vlády a elita, nechtějí dělat to, co je správné. Matka Země produkuje dost na to, aby umožnila 10 miliardám lidí žít v míru a dostatku, ale naši vládci jsou schopni myslet pouze na to, jak si udržet moc,  vytvářet konflikty a války a přinutit nás platit stále víc. Prostřednictvím temných bratrství a tajných operací ignorují vůli lidí. Pokoušejí se udržet nás ve stavu závislosti a strachu pomocí médií, které ovládají. 

Celý článek...
 
Symbol uzdravení a anděl poznání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 22:26
S tímto symbolem přicházím, jako anděl vašeho lidského poznání, které vede k uzdravení vašich srdcí a myslí. Jak jinak by mohlo dojít k vašemu plnému uzdravení, když nepochopíte samou podstatu lidského – Božího bytí na Zemi. Většina z Vás k tomuto pochopení nedospěla, proto je třeba stále na tom pracovat, neboť již nezbývá čas. Vaše šroubovice se upevňují, tělo se z pohledu Božího světla mění, nejste již ty bytosti co dřív.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 4.11. 2012 - 11.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 21:43
Milovaní,
nedělejte si těžkou hlavu s novým přílivem energií, který s vysokou intenzitou zaplavuje vaši Planetu. Každý den si mantrujte "Vše je v pořádku". Nyní prožíváte období mohutné vnitřní aktivity, neboť ty energie, které jste již přijali, se nadále integrují a asimilují a k tomu všemu ještě přijímáte další obrovské množství těchto darů Lidstvu. Mnozí nalézáte ochranu ve svých domovech a snažíte se co nejvíc odpočívat a relaxovat. Pro většinu lidí znamená toto větší množství přicházející energie, že potřebují více a déle spát. Neustále naslouchejte svému elementárnímu tělu a následujte jeho pokyny.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 301 z 333

Vyhledávání