Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - ZEMĚ, VODA, VÍTR, OHEŇ A DUCH - SEMÍNKA NOVÉHO ZAČÁTKU - Nové zemské energie, září 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 01 Říjen 2013 13:23
ARCHANDĚL MICHAEL prostřednictvím CELLIE FENN

Milovaná světelná rodino, Nový sen se vynořuje na vaší Zemi ve vizi a hlasu vašich mladých lidí, Indigové a Křišťálové generaci. Zároveň Starý sen a Staré energie upadají do chaosu a zmatku tak, jak klesá jejich energie a jak už nevědí kam se obrátit. Možná jste si všimli, že nyní to vypadá jako velký zmatek, protože energie Nového se dostává do konfrontace s energií Starého.
Celý článek...
 
Celestýnské Bílé Bytosti - Bolest vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 30 Září 2013 21:45
Poselství od Celestýnských Bílých bytostí přijala Natalie Glasson 13. 09. 2013

      Milované nádherné Bytosti Světla, přicházíme s velkou láskou a úctou k vašemu bytí a k cestě, kterou si vaše duše vybrala jít na Zemi. Ukazujete sami sobě, všem aspektům Stvořitele a Jeho vesmíru požehnanou Stvořitelovu pravdu. Nejenže vaše cesta podporuje vývoj vaší duše a jejího sebeporozumění, ale podporujete evoluci všech. Váš duchovní vzestup je jako by se Stvořitel rozvíjel z nitra vašeho bytí, aby dosáhl svého největšího potenciálu jako zářící bytost světla.
Celý článek...
 
VÝZVA NA POMOC MATCE ZEMI - KAMERUN PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 28 Září 2013 11:45

Matka Země prosí o pomoc!
Je to opravdu naléhavé. Kdo to cítíte a chcete pomoci, přihlaste se na misi do  Kamerunu co nejdříve. Zúčastnit se může každý, kdo se chce podílet i na programu mise, je ochoten meditovat.

Jedná se o mimořádnou pomoc planetě, lidstvu i vám samým
.

Mise s Evou Puklovou do  Kamerunu, Afrika od 7. do 20.11.2013.
Více dále v článku.

Celý článek...
 
Igor Chaun uvádí: CESTA LÁSKY - Eva Puklová, léčitelka a duchovní učitelka PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 26 Září 2013 23:06
Milí přátelé,

máme tu milou příležitost vás pozvat k poslechnutí si a shlédnutí rozhovoru, který v létě, 13.8. 2013, natočil Igor Chaun s duchovní lektorkou Evou Puklovou.

V rozhovoru zazní mnoho z toho, co nás všechny zajímá počínaje vyprávěním jak se "duchovno" objevilo v Eviččině životě, jak se objevily diagnostické schopnosti a postupně jak nabírala duchovní poznání až po ten moment, kdy začala dělat, ke svému překvapení, duchovní semináře. Dozvíte se o jejích přístupech k duchovní práci a vnitřnímu vývoji člověka, rámcově zmíní metody jak k některým skutečnostem přistupovat,
Celý článek...
 
Kryon - Rekalibrace Sebe – 1. část PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Září 2013 22:00
Tento živý channeling byl předán v Newport News, Virginia, 28. dubna 2012

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby.
Na tomto místě je energie bezpečí.  A všechno, co dnes bude v tomto poselství následovat, se týká Lidských Bytostí, Starých Duší, které poslouchají a musí souhlasit s věcmi, které doslova mění paradigma jejich reality. A tak je tento den plný příkladů toho, jak myslet jinak. Předáváme vám poselství za poselstvím, počínaje tím prvním v letošním roce, o tom, jak se věci změnily. Prosíme vás, abyste se podívali na něco, co nazýváme „rekalibrací“ všech věcí.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 301 z 376

Vyhledávání