Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 21.9. 2013 - 28.9. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Září 2013 21:51
Milovaní,
atmosféra těchto dní je plná očekávání, toužíte po tom, aby se přímo před vašima očima objevilo něco vyššího, co vám potvrdí změny, které uvnitř vás proběhly. Drazí, říkáme vám, nahlédněte do svého nitra – protože ty největší změny, které se odehrály a budou dále odehrávat, probíhají v lidském vědomí.
Celý článek...
 
Jeshua - Úrovně spojení s duší PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Září 2013 21:36
Jeshua  prostřednictvím Pamely
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé, já jsem Jeshua, zdravím vás ze svého srdce. Jsme tu společně a tím mám na mysli, že zatímco tu sedíme, dochází ke slučování energií. Představte si, že se váš nejvyšší a nejkrásnější aspekt vzájemně poznává s druhými a díky tomuto poznání se mnohonásobně zvyšuje. Často v druhých vidíte jejich krásu, jejich vnitřní bohatství a zjemňování mnohem jasněji, než vidíte tyto kvality u sebe. Tím, že si všímáte druhého a jste si ho vědomí, dáváte mu ujištění a víru v sebe sama.
Celý článek...
 
Saint Germain - Spřízněné duše PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Září 2013 21:22
Od mistra Saint Germaina přijala Natalie Glasson 3. 8. 2013

      Mnohé pozdravy milovaným duším vtěleným na Zemi; vysílám svou vibraci lásky, transformace a božské kouzlo, aby podpořily hluboké a pronikavé probuzení, které nastává ve vašem bytí. Já jsem Mistr Saint Germain, Nanebevzatý mistr a nástroj vyjádření Stvořitelova vědomí a světla. Vězte, prosím, že jsem tu jako podpůrná energie s mnoha dušemi a mistry na vnitřních rovinách, abychom byli k službám a vedli vás na vaší neskutečně kouzelné cestě na Zemi.
Celý článek...
 
Áriové - Jaké jsou priority v současné době pro osobní rozvoj jedince a lidstva? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 19 Září 2013 19:35
Jaké jsou priority v současné době pro osobní rozvoj jedince a lidstva?
Jaké nové pomůcky a techniky můžeme použít?


Áriové prostřednictvím Evy P., Lenky Z., Ivany H., a Míni N., 17.9.2013

Nejdůležitější je pro vás vědomí otevřeného srdce. To je alfa i omega vašeho rozvoje. Budete-li mít otevřené srdce, budete přístupní práci na sobě. Budete propojeni se svou duší, která vás povede. Láskyplné vnímání života otevřeným srdcem je prioritou č.1. protože však každý řešíte své neláskyplné emoce, a ty vám srdce zavírají, je třeba, abyste se každý naučil poznávat, kdy máte srdce zavřené.
Celý článek...
 
kryon - Intuice, průvodci a andělé PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Září 2013 14:10
Tento živý channelling byl předán Lee Carrollem v Sacramento, Kalifornie
v neděli, 3. července 2011.

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby.

Mému partnerovi trvalo dlouho, než pochopil proces, jehož jste teď svědky (channeling). Určitým způsobem musíte projít tímto procesem, protože i během krátkého cvičení, které jste právě dokončili, vezmete to, co je první intuitivní myšlenka, a přeložíte ji, jak nejlépe dovedete do lineárního konceptu, věty, skupiny slov nebo jediného slova.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 302 z 376

Vyhledávání