Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - "Marshmallow Messages“ – srpen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 09 Září 2013 21:12
05.08.2013
JSTE VELMI MILOVÁNI

Mezi vámi a těmi kolem vás existují smlouvy, o kterých nemáte tušení. Sedíte vedle svých milovaných, kvůli nimž jste se tolik trápili, když zemřeli – a ani to netušíte. Nevidíte jejich jména a oni nevypadají tak, jako tenkrát, protože mnoho je skryto v nové inkarnaci. Ale vy všichni jste rodina. Věřte tomu!
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 1.9. 2013 - 7.9. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Září 2013 16:27
Milovaní,
mnozí z vás zažíváte akceleraci a zvýšení rychlosti času. Zdá se, že každý den rychle uběhne a proklouzne, aniž byste toho mnoho stihli dokončit a plány, které jste si udělali na jeden den, musí být odloženy na ten další. Když se vám toto stane, pozorujte, v jakém stavu bytí jste a uvidíte, že v tyto dny bylo vaše vědomí zaměřeno na všechny pravděpodobnosti a fungovalo vícedimenzionálně. Vaše vědomí zřejmě prochází rekalibračním a vyrovnávacím procesem a dostává se vám pomoci, abyste zvýšili svou frekvenci na úroveň vzestupu, což je vaším přáním. Vaše frekvence se obvykle navýší jen o takový přírůstek, aby ho byla vaše čtyři nižší těla schopna přijmout a integrovat.
Celý článek...
 
kryon - "2013 – Obtížný rok" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Září 2013 15:56
Tento živý channelling byl předán v Laguna Hills v Kalifornii 14. července 2013

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channeling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Proto si užijte toto vylepšené poselství předané v Laguna Hills v roce 2013.Zdravím vás, moji milí, já jsem Kryon z Magnetické služby. V této chvíli, v této místnosti by se mohlo zdát, že právě proběhla změna v energiích. Ti, kdo jen sedí a poslouchají, možná nezaznamenali hloubku toho, co se teď na tělesné úrovni přihodilo mému partnerovi, aby mohl začít přijímat poselství. Právě teď jsou si všechny buňky v jeho těle vědomy stavu, ve kterém je, a pozastavily všechny tělesné procesy, které nejsou zásadně nutné. Pozastavily stárnutí, trávení a dokonce i bolest. Tohle všechno pozastavily, aby mohly poslouchat a připravit se na energii šišinky. Ta se otevírá až když jí brání co nejmenší množství překážek, aby mohl projít hlas, který buňky dobře znají. Je to hlas přicházející z domova. Přesně to se teď děje.
Celý článek...
 
Marie - Kruhy světla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Září 2013 15:42
Marie prostřednictvím Pamely
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé, já jsem Marie, na Zemi matka Jeshuy. Je pro mě velkým potěšením být mezi vámi, být ve vašem kruhu Světla. Přeji si s vámi oslavit toto ráno a zahalit vás pláštěm sladké lásky, velmi jasným a jemným – pociťte to
Celý článek...
 
Jeshua a Marie Magdalena - Ženská cesta Vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Září 2013 15:27
Jeshua a Marie Magdalena pro srpen 2013
Poselství přijala Barbara Bessen koncem července 2013

Srdečné pozdravy z vyšších úrovní vám posílají Jeshua a Marie Magdalena. Dnes k vám budeme hovořit jako tým. Za účelem tohoto setkání jsme se spojili a nevystupujeme tedy jako jednotlivci. Toto spojení je mimořádné a zároveň odpovídá i splynutí mužské a ženské stránky v člověku. Přicházíme takto v jednotě, abychom vám sdělili následující slova a předali energii. Naše spojení je symbolem ženské připravenosti k přijetí a mužské schopnosti oplodnění. Je to symbol procesu, který se nazývá tvoření.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 302 z 374

Vyhledávání