Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - Vaše osobní Posvátná Geometrie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Září 2013 15:18
Poselství Archanděla Michaela  přijala Natalie Glasson, dne 07.08.2013

Pestrobarevná světelná duha z království Nanebevzatých mistrů se vlévá do vašeho bytí i vašeho okolí a vytváří tak zásobu radosti, blaženosti a požehnání i inspiraci k aktivování stejného ve vás. Andělé jsou na Zemi v tuto dobu silně přítomni a naše energie pomáhají a podporují i nově vznikající 'energetické továrny' a základy pro novou Zemi a lidstvo. Nejvíce pomáháme s nadšením lidského vědomí, které je ve vibracích pravdy naší duše. Pokud  jste schopni se vědomě propojit s našimi vibracemi pravdy a vysílat je do všeobecného vědomí lidstva, můžete pak zjistit že jste hluboce inspirováni vibrující informací a novou vzrušující vnitřní silou, která vám dovolí pozorně vnímat sama sebe a realitu, novýma očima.
Celý článek...
 
Áriové - Co nevíme o egu a duši PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Srpen 2013 21:49
Áriové prostřednictvím Evy P., Lenky Z. a Karin L.

Vaše duše je moudrá, protože její podstatou je duch, čili samotná energie Zdroje.  Ona sama sobě dává šanci poznávat. Je to veliký dar i hra zároveň. To dává duch sám sobě. Sobě – a protože je součástí Zdroje – tak i Zdroji. Možnosti Ducha Duše jsou pro lidskou bytost nepředstavitelné. Proto si duše pro své poznání= svůj život v lidské formě, volí své role = archetypy, které chce hrát a pomocí jich poznávat, dokonale, mnohočetně poznávat. Ale co by to bylo za poznání, kdyby vše probíhalo plynule a hladce? A tak část energie duše se odklonila od ducha, osamostatnila se a začala hrát určitou opozici proti duši.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi 5 - Člověk - Stavy Bytí a Vývoj - Karma a Životní lekce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Srpen 2013 11:43
Karma a Životní lekce

Otázka: "Jaký je rozdíl mezi karmou a životní lekcí? Nebo jsou obě totožné?"

Odpověď: Jelikož všechno souvisí se vším, můžeme říct, že ani toto nemůžeme kompletně vyjmout z „batohu“ karmické energie; nicméně přemýšlejte o karmě jako o „tlaku, který vás umístí do drážky vhodnosti“.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 24.8. 2013 - 31.8. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Srpen 2013 11:38
Milovaní,
jak se planeta přesouvá do vyšší dimenze a oktávy, život na ní se překotně mění. To důvěrně známé už nefunguje jako dřív a projevují se ty záležitosti, které dříve nefungovaly. Ti, kdo drželi ve svých srdcích vizi míru a dobré vůle, teď vidí, jak se tyto kvality odrážejí zpětně mnoha různými způsoby v jejich každodenních životech.
Celý článek...
 
Obrazec v obilí – Paceřice u Turnova - Setkání a meditace u obrazce s Evou Puklovou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 26 Srpen 2013 14:36
Obrazce v obilí – zajímavé a často i krásné obrazce se objevují v obilních lánech již desítky let prakticky po celém světě a po dlouhou dobu jak laická tak i odborná veřejnost si kladou otázku o jejich původu. Jak již to tak bývá skupina skeptiků předpokládá a tvrdí, že jde o dílo „vtipálků“. A skutečně, některé obrazce byly opravdu vytvořeny lidmi. Jiná skupina s otevřenějším způsobem vnímání světa a života říká, že jde o dílo mimozemských civilizací, kteří takto nám předávají zprávy, minimálně o tom, že jsou. A také, i zde, dokonce i vědci (někteří) nachází dost argumentů pro toto tvrzení.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 303 z 374

Vyhledávání