Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Jeshua a Marie Magdalena - Ženská cesta Vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Září 2013 15:27
Jeshua a Marie Magdalena pro srpen 2013
Poselství přijala Barbara Bessen koncem července 2013

Srdečné pozdravy z vyšších úrovní vám posílají Jeshua a Marie Magdalena. Dnes k vám budeme hovořit jako tým. Za účelem tohoto setkání jsme se spojili a nevystupujeme tedy jako jednotlivci. Toto spojení je mimořádné a zároveň odpovídá i splynutí mužské a ženské stránky v člověku. Přicházíme takto v jednotě, abychom vám sdělili následující slova a předali energii. Naše spojení je symbolem ženské připravenosti k přijetí a mužské schopnosti oplodnění. Je to symbol procesu, který se nazývá tvoření.
Celý článek...
 
AA Michael - Vaše osobní Posvátná Geometrie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Září 2013 15:18
Poselství Archanděla Michaela  přijala Natalie Glasson, dne 07.08.2013

Pestrobarevná světelná duha z království Nanebevzatých mistrů se vlévá do vašeho bytí i vašeho okolí a vytváří tak zásobu radosti, blaženosti a požehnání i inspiraci k aktivování stejného ve vás. Andělé jsou na Zemi v tuto dobu silně přítomni a naše energie pomáhají a podporují i nově vznikající 'energetické továrny' a základy pro novou Zemi a lidstvo. Nejvíce pomáháme s nadšením lidského vědomí, které je ve vibracích pravdy naší duše. Pokud  jste schopni se vědomě propojit s našimi vibracemi pravdy a vysílat je do všeobecného vědomí lidstva, můžete pak zjistit že jste hluboce inspirováni vibrující informací a novou vzrušující vnitřní silou, která vám dovolí pozorně vnímat sama sebe a realitu, novýma očima.
Celý článek...
 
Áriové - Co nevíme o egu a duši PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Srpen 2013 21:49
Áriové prostřednictvím Evy P., Lenky Z. a Karin L.

Vaše duše je moudrá, protože její podstatou je duch, čili samotná energie Zdroje.  Ona sama sobě dává šanci poznávat. Je to veliký dar i hra zároveň. To dává duch sám sobě. Sobě – a protože je součástí Zdroje – tak i Zdroji. Možnosti Ducha Duše jsou pro lidskou bytost nepředstavitelné. Proto si duše pro své poznání= svůj život v lidské formě, volí své role = archetypy, které chce hrát a pomocí jich poznávat, dokonale, mnohočetně poznávat. Ale co by to bylo za poznání, kdyby vše probíhalo plynule a hladce? A tak část energie duše se odklonila od ducha, osamostatnila se a začala hrát určitou opozici proti duši.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi 5 - Člověk - Stavy Bytí a Vývoj - Karma a Životní lekce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Srpen 2013 11:43
Karma a Životní lekce

Otázka: "Jaký je rozdíl mezi karmou a životní lekcí? Nebo jsou obě totožné?"

Odpověď: Jelikož všechno souvisí se vším, můžeme říct, že ani toto nemůžeme kompletně vyjmout z „batohu“ karmické energie; nicméně přemýšlejte o karmě jako o „tlaku, který vás umístí do drážky vhodnosti“.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 24.8. 2013 - 31.8. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Srpen 2013 11:38
Milovaní,
jak se planeta přesouvá do vyšší dimenze a oktávy, život na ní se překotně mění. To důvěrně známé už nefunguje jako dřív a projevují se ty záležitosti, které dříve nefungovaly. Ti, kdo drželi ve svých srdcích vizi míru a dobré vůle, teď vidí, jak se tyto kvality odrážejí zpětně mnoha různými způsoby v jejich každodenních životech.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 304 z 375

Vyhledávání