Aktualitky

Egypt (22.-29.3.2020) - specifický seminář

Pobytový seminář u Rudého moře

Ne 22.-Ne 29.3.2020 (8 dní, 7 noclehů)
Cena 16.900 Kč s příručním 8 kg zavazadlem, +1300 Kč za odbavené 23kg zavazadlo
- možnost prodloužení do soboty 4.4. o lodní cestu Údolím Nilu, cca 10.000-12.000 Kč.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Matka Marie - JÁ JSEM probuzený/á PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 07 Březen 2013 19:56
Poselství Matky Marie přijala Natalie Glasson 24. 2. 2013

Milované světelné bytosti Stvořitelova srdce, posílám vám svou lásku a něžné požehnání, při našem společném pohybu skrze krásná stadia vnitřního duchovního růstu odrážejícího se s větší hojností ve vnější realitě. Mám pocit a hluboko v nitru mého bytí vím, že každý okamžik života na Zemi je drahocenný, že každý okamžik je příležitostí, která daruje sebe sama, aby umožnila a podpořila váš duchovní růst. Je proto důležité zajistit, abyste měli nástroje pro pomoc vašemu duchovnímu vývoji, který podporuje vaše hlubší porozumění hodnotě každého okamžiku vaší reality.
Celý článek...
 
AA Gabriel - Jak se odevzdat a Být PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 07 Březen 2013 19:47
Poselství archanděla Gabriela přijala Shelley Young

Zdravím vás, moji milí! Jsme velice potěšeni a poctěni tím, že jsme dnes s vámi. Vážíme si vás za to, že jste se dali na tuto službu ukotvení energie skupiny, a když říkáme skupina, tak samozřejmě myslíme nejen ty, kteří jsou právě s vámi v místnosti, ale i všechny ty, kteří si poslechnou toto vysílání na internetu později.
Celý článek...
 
Kryon - “Nástroje staré duše pro rok 2013” PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Březen 2013 10:47
Tento živý channeling byl předán 13. ledna 2013, v Boulder, Colorado

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem] tak, aby umožnil čtenářům lepší pochopení. Často se stává, že živý channeling obsahuje energii, která se přenáší v průběhu komunikace, ale v tištěné verzi již ne. Takže si užijte tento obohacený vzkaz, který byl přijat v Boulderu v Coloradu.
Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické Služby. Už jsme to udělali tolikrát, a přece jsou stále tací, kteří se ptají: „Je ten člověk stále ve svém těle?“ (Mluví o Leeovi). Samozřejmě, že je, ale jeho vědomí je rozpolcené. Teď někteří řeknou: „Já jsem to věděl! To ho dělá zralého pro psychiatra.“ (smích). Ale nejedná se o ten druh rozpolcení. Každý z vás má schopnost dělat to, co vidíte tady, ale nemusí to být v této podobě. Je zde nová energie, která se začíná formovat na planetě, a my o ní začínáme postupně diskutovat. Jestliže jste se k nám připojili na této stránce, bude dobré si shrnout poslední channeling (Phoenix). Nacházejí se tam informace, které se vztahují k tomuto poselství.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 3.3. 2013 - 10.3. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Březen 2013 10:43
Milovaní,
zažíváte další energetický příliv a opět u vás dochází k dalšímu postupu. Jak již víte, tento proces bude pokračovat, dokud nebude ve vašem čtyř-tělním systému všechno vyčištěno. Je čas trávit co nejvíce času ve svém nitru, jednak kvůli sobě, ale také abyste umožnili své srdeční čakře více se otevřít, aby se mohlo pracovat na všechn oblastech, které ještě potřebují dočistit. Pokud tento proces cítíte příliš intenzivně, běžte ven do přírody a jednoduše se s ní propojte. To vás uzemní a připomene vám, že jste součástí Všeho, Co Jest, a že také tyto pocity pominou.
Celý článek...
 
Solara - Fragment ze surf reportu na únor 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Březen 2013 10:34
Naše první kroky do nové krajiny

Únor je měsíc silného pocitu vynoření se. Vynoření značně proměněného vnitřního jádra naší bytosti do silně se rozšiřující nové vnější krajiny. Naše pozornost se nyní přesouvá z vnitřního na vnější. Začínáme přinášet do vnějšího světa TO, KÝM JSME TEĎ. POSVÁTNÝ ODDECH NYNÍ OFICIÁLNĚ KONČÍ a my děláme své první kroky do naší nádherné Nové krajiny. A děláme je jako Opravdoví !
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 305 z 353

Vyhledávání