Aktualitky

Nový aktuální seminář “Sebepřijetí

Pozor, změna: místo semináře Synergie bude od 9.-12.5. v hotelu Dvorana v Karlových Varech nový aktuální seminář “Sebepřijetí”. Pokud máte zájem, přihlaste se co nejdříve Míně Noskové (tel. 777 214872) - kapacita je omezená na cca 30 lidí.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Pôvod duchovna PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Září 2012 10:16
Živý channeling Kryona bol prijatý v Chráme Múdrosti Delfskej univerzity v McCaysville, Georgia, USA, 11.7.2009

Pozdravujem vás moji drahí, ja som Kryon z Magnetickej služby. Je to hlas ľudskej bytosti, ktorý vy všetci teraz počúvate, však? Je to ľudský hlas aj pre čitateľov tejto správy. Hovorím o budúcnosti, pretože som v kvantovom stave, energia čitateľov a energia poslucháčov je rovnaká, pretože tí, ktorí sú predo mnou v 3D, sú pre mňa tí istí, ako tí, ktorí čítajú túto správu. A opäť sa pýtam, kto to hovorí? Je to ľudská bytosť, ktorá predstiera, že je výnimočná? Pýtame sa to otvorene, pretože teraz nastal ten čas, ľudská bytosť, preskúmať tú energiu, ktorá je pred vami.
Celý článek...
 
Solara - ÚRYVEK ZE SURFREPORTU SOLARY PRO ZÁŘÍ 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 17 Září 2012 21:54

~ JE TO TADY! ~

Září je další obrovský měsíc plný Kvantového Surfu, Kvantové Hloubky, Kvantových Změn, Kvantových Skoků a konečně Kvantového Průlomu.

Kvantový Surf nás zasahuje řadou stále větších tsunami vytvořených našimi Mega Perfektními Bouřemi. Ty především zasahují všechny naše hlavní záležitosti a mnoho věcí, které jsou pro nás nejdůležitější. Mega Perfektní Bouře nám přinášejí extrémně intenzivní výzvy, některé z nich na hranici života a smrti. Mega Perfektní Bouře rozpouštějí životy, které jsme znali a posunují nás na naše pravé místo. Nesmírně nás prohlubují.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 16.9. 2012 - 23.9. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 17 Září 2012 21:47
Milovaní,
s nezadržitelným posunem věků směrem kupředu a se zesilujícími energiemi se zvyšuje naléhavost obracení se do svého nitra. Před  vámi stojí křižovatky a mnohá rozhodnutí. Všichni jste si vědomi, že již není cesta zpět a že jste se stali živoucími zprostředkovateli Stvořitelovy Zdrojové energie. Každý z vás je chodícím svodidlem pro Světlo od Boha, který nikdy nezklame, a tento fakt vám nyní začíná docházet. Všechno, co děláte ve svých všedních životech, má velký význam, neboť neustále stojíte ve svém Světle a své jednotě.
Celý článek...
 
kRYON - Otevírání srdce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Září 2012 10:58
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen v listopadu 2006

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Dnes jsem přišel, abych svou rodinu, kterou tolik miluji, posunul blíž k srdci. Dnes budu hovořit ke svým milovaným členům rodiny o tom, co je tak důležité, že bych to nejraději zakřičel: Otevřte své srdce Lásce Všeho-co-existuje, kvůli které jste se sem inkarnovali. Otevřte své srdce Zemi, s níž jste úzce spojeni, otevřte své srdce lidem na této nádherné planetě. Nejprve však otevřte srdce sami sobě, abyste mohli milovat sebe samé.
Celý článek...
 
Solara - VÝŇATEK ZE SURF REPORTU OD SOLARY ZE SRPNA 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Září 2012 10:46
 ~ PŘEVRÁTIT TO ~
 
Když se snažíme vyjmout pevný stožár usazený do země, uvolňujeme hlínu okolo jeho základu tak, že s ním cloumáme sem a tam. Takto uvolňujeme kotevní čepy, které nás udržovaly zaseknuté do duality. Celými našimi životy je teď kymáceno ze strany na stranu. Čas od času nám to přivodí návaly stavů nevolnosti, obzvláště když se blížíme k zvratu.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 305 z 328

Vyhledávání