Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
kryon - „TŘI VĚTRY” PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 13 Srpen 2013 19:14
Tento živý channeling Krona byl přijat v Saskatoonu, Saskatchewanu a Calgary, Alberta, Kanada 23-24. února 2013

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channeling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Proto si užijte toto vznešené poselství předané západní Kanadě
.


Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby. Čas mezi tím, kdy jsem k vám naposledy mluvil, a tímto okamžikem pro mě neexistuje. Je těžké vysvětlit lineárním Lidským Bytostem, jaké to je - nemít čas. Všechno se děje najednou, je divné o tom mluvit, protože ve vaší mysli vám vaše budoucnost není známa a svou minulost nemůžete znovu navštívit. Takže pro vás je vaše existence vždy v přítomnosti. Nicméně na mé straně jsme všichni ve všech třech realitách, ale my tomu říkáme teď. Tyto koncepty jsou pouhá energie, ale vy jste každé z nich přiřadili 3D lokaci.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 11.8. 2013 - 18.8. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 12 Srpen 2013 22:17
Milovaní,
jak procházíte vašimi dny, vězte, že sloužíte vyššímu účelu, který pro vás není vždy snadno rozpoznatelný. Každý z vás vibruje na vyšší úrovni než většina lidstva v této době a to občas působí uvnitř vašeho lidství zmatek či nejistotu ohledně vašeho vytrvalého postupu na cestě. Když se v současné době díváte na svět objektivem zpravodajství v médiích, zdá se vám, že svět a lidé v něm úplně zešíleli. Je to způsobené rozpadající se strukturou starých paradigmat a váš záměr na udržování míru a harmonie uvnitř vás a v oblasti vašeho energetického vlivu pomáhá vytvářet realitu Nové Země v okamžicích právě teď.
Celý článek...
 
AA Michael - „ZLEPŠETE SVÉ DOVEDNOSTI JAKO SPOLUTVŮRCE“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Srpen 2013 13:43
AA Michael prostřednictvím Ronny Herman, srpen 2013

Milovaní mistři, po mnoho let se objevovalo tolik nových vynálezů a vědeckých objevů, společně s nesmírným množstvím  filozofických a duchovních informací bombardujících mysl lidstva, že lidský mozek může těžko absorbovat nesčetné teorie a nové koncepty, aniž by byl přetížený.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 4.8. 2013 - 11.8. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Srpen 2013 13:34
Milovaní,
Jste žádáni zůstat ve svém středu a klidní, ať se ve světě kolem vás objeví cokoli. Vše se odvíjí zrychleným způsobem, aby mohlo být na planetě probuzeno tak mnoho lidí, jak je možné. Probuzení nastává nejčastěji, když je odhaleno něco, co nebylo předtím známo, což otřese základy, na kterých lidé stavěli své životy.
Celý článek...
 
SOLFEGGIO FREKVENCE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 02 Srpen 2013 16:02
NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK VÁM ZPROSTŘEDKUJE POMOCÍ TÓNŮ FREKVENCE SOLFEGGIO VELKÉ MOŽNOSTI K DUCHOVNÍMU LÉČENÍ - HOJENÍ RŮZNÝCH TRAUMAT A S TÍM SPOJENÝCH EMOCÍ. ZA JEDEN POSLECH SE SAMOZŘEJMĚ ZÁZRAK NESTANE. DOPORUČUJI, ABYSTE VŽDY JEDNO TEMATICKÉ VIDEO POSLOUCHALI NĚKOLIKRÁT, SAMI POCÍTÍTE ZMĚNU. A I PAK SE OBČAS VRACEJTE - A VĚŘTE, BUDETE SE VRACET RÁDI. JE DOBRÉ UDĚLAT SI PRO POSLECH A VNÍMÁNÍ SVÝCH POCITŮ A PROCHÁZEJÍCÍCH ENERGIÍ ČASOVÝ PROSTOR V DOBĚ, KDY VÍTE ŽE PRO TO BUDETE MÍT KLID. VELMI PŘÍJEMNÉ JE ZPŘÍJEMIT SI PROSTŘEDÍ PLAMENEM SVÍČKY A VONNÝMI ESENCEMI. A TEĎ UŽ SE ZAČTĚTE DO SDÍLENÉHO DOPROVODNÉHO TEXTU.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 305 z 374

Vyhledávání