Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Harmonie v Novém světě - Poselství od Mistra Kuthumiho PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Červen 2012 22:51
Přijato Natalií Glasson 03/06/2012

      Přicházím s láskou, abych se na hlubší úrovni propojil s vaší duší, sdílím s vámi nyní svou lásku a své vědomí. Je tu cosi, co bych vám rád v tomto stádiu vašeho vzestupu připomněl. Z pochopení tohoto tématu budete mít velký užitek a bude moci být ve vašem bytí v prosinci 2012 ještě umocněn a to vám pomůže v rozvíjení nového božského světa. Rád bych do vašeho vědomí vložil otázku; ta otázka zní: "Jak můžeme zůstat v harmonii, když jdeme každý svými individuálními a rozličnými cestami vzestupu?"
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 10.6. 2012 - 17.6. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Červen 2012 22:47
Milovaní,
zůstávejte v této době uzemněni a propojeni s Matkou Zemí. Organizujte si čas tak, abyste byli co nejvíce venku v přírodě. Pomáhejte svému otevírání se vyšším energiím svého Vyššího Já a co nejčastěji se věnujte tichému rozjímání. Toto je doba, kdy se ti připravení slučují se svými vyššími aspekty. Nevšímejte si zájmů a problémů tohoto světa a udržujte si vyšší vizi svého stabilního názoru. To je to nejdůležitější.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Čistění smluv PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 08 Červen 2012 22:24
Přijato v Johannesburgu, Jižní Afrika 13. června 2006
Revidováno a aktualizováno Michelle Manders v květnu 2012

Upozorňujeme, že čtení této informace na vás bude působit. Budete energeticky propojeni s channelující bytostí a bude vás podporovat podobný proces, který je stejně tak silný. Nesoustřeďujte se příliš na časové linie dané účastníkům v živém channelingu. Budete provedeni podobnými liniemi podle svého Božského plánu, načasování a záměru. Tento přepis byl revidován a aktualizován Michelle Manders v květnu 2012.

Jsem Kuthumi a sestoupil jsem k vám na paprscích lásky a moudrosti, abych vás v tuto chvíli pozdravil a přinesl vám požehnání svobody, míru, odpuštění a smíchu. Zdravím vás, milovaní.
Celý článek...
 
Žij a mluv řečí Lásky Poselství Marie Magdaleny PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 04 Červen 2012 22:50
přijala Barbara Bessen, říjen2010

Zdravím tě z celého srdce, milovaná bytosti na planetě Zemi. Vlastně bych tě chtěla pozdravit interdimenzionálně, neboť jsi hvězdným semínkem. Nejsi jen člověkem, jsi všudypřítomný ve všech dimenzích, které utvářejí tvé Bytí. Vážím si tě a miluji tě za to, že tu jsi a dělíš se o své zkušenosti se mnou a s dalšími bytostmi. Většinou si toho však nejsi vědom, protože se cítíš osamělý ve svém Bytí. Nikdo však není sám, nic není osamocené, všichni jsme součástí vyššího Celku.
Celý článek...
 
AA Michael - PŘÍSTUP K VAŠEMU OSOBNÍMU ZDROJI SVĚTLA STVOŘITELE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 03 Červen 2012 21:37
Poselství Archanděla Michaela, Přijala Ronna Herman , květen 2012,

Milovaní mistři, cestování po starobylých Posvátných Místech této planety je sice velké dobrodružství, které stojí za to, avšak nejmocnější zdroj Podstaty Bílého Ohně Světla Stvořitele je ukrytý ve vašem vlastním Svatém Srdci. Až se postupně přesunete z pokřivené reality třetí a čtvrté dimenze do vyšších úrovní vědomí, vaše lidské aurické pole začne znovu jasně vydávat zářivé, očišťující Světlo. Mnoho z vás je na dobré cestě k dosažení jasu o-Světle-ného Mistra. Když je přítomna Posvátná Láska, vše je v harmonii.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 306 z 316

Vyhledávání