Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Veľký Obraz - Ty Nie Si Sám - 1 (mini poselství) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Červenec 2012 16:55
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Patagónii, 3. Februára 2012

Zdravím vás drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.
Môj partner vstupuje do napojenia veľmi jednoducho. Nie je to až také ťažké. Ak je to pravda, že Vyššie Ja je v každej ľudskej bytosti, a že vzdialenosť medzi vašou telesnou stránkou a vaším Vyšším Ja je veľmi veľmi malá, len milimetre vzdialenosti, tak odhrnúť závoj a byť prepojený s tým, čo nazývame portálom k Vyššiemu Ja, je práve to, čo vás pozývame urobiť počas vašej meditácie. Niektorí z vás ani nevedia, že meditujú. Niektorí z vás vôbec nemeditujú, no aj napriek tomu prijímate informácie. Ja viem kto sa tu nachádza.
Celý článek...
 
Kryon - Veľký Obraz - Ty Nie Si Sám - 2 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Červenec 2012 16:34
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Patagonii, 3. Februára 2012

Opäť vás zdravíme drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.
A ako sme už predtým vraveli, magnetizmus sa mení. Nie len tak zľahka. Nie tak, ako si to myslia vaši vedci. Je to vážna zmena. Je to koniec , ktorý by ste mohli nazvať „koncom dobrodružstva“. A je to začiatok toho, čo by sme My nazvali, „Veľké Dobrodružstvo“.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 1.7. 2012 - 7.7. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Červenec 2012 16:21
Milovaní,

Napříč vaším Světem se mění vzorce počasí, a tím způsobují mocné čištění, jelikož se tak rozpouštějí a vytrácejí staré stagnující energie. Tyto odchylky klimatu budou pokračovat, dokud lidstvo nepropustí ze svého bytí vše, co není Láska. Ohromná přeměna všeho nadále probíhá, zatímco vstupují do atmosféry Země nové vyšší energie z Vesmíru. Neztrácejte v tomto období odvahu, Milovaní, a pokud je třeba, navzájem si pomáhejte.
Celý článek...
 
Milovat sám sebe z celého srdce - Poselství Marie Magdaleny PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Duben 2012 22:22
Přijala Barbara Bessen  v listopadu 2011

Jsem Marie Magdalena a je mi potěšením, že tě právě teď mohu navštívit. Smím být na chvíli tvým hostem? Mým posláním je otvírat srdce všech lidí v této hektické, transformační a přece tak významné době. Co by se stalo, kdyby v této době změn všichni lidé otevřeli svá srdce? Nebylo by to jako zázračná zbraň, kterou by bylo možné nasadit všude na Zemi? Známý citát „Představte si, že by byla válka a nikdo by do ní nechtěl jít“ tak získává ještě další význam. Lidé by už neměli žádný důvod se proti něčemu bouřit, protože by neexistovalo nic, kvůli čemu by se měli rozčilovat a proti čemu protestovat,  protože vše by bylo takové, aby to bylo dobré pro všechny. Pokud byste se na tuto myšlenku zaměřovali častěji, vnikala by do morfogenetického pole jako nová pozměňující složka. Kdyby to dělalo hodně lidí párkrát denně, morfogenetické pole by se brzo zásadně změnilo.
Celý článek...
 
AA Sandalfon - Rozvíjení současného vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 28 Červen 2012 20:52
Poselství od AA Sandalfona přijala Natalie Glasson, 18. 06. 2012

      S láskou z mého srdce proudí i vír perleťového světla, když nyní stojím před vámi a zdravím vás; já jsem Archanděl Sandalfon, strážce světla Země. Přicházím, abych se s vámi podělil o některé informace týkající se přesunů, které se odehrávají v současné době vzestupu. Odehrává se a projevuje se tolik různých věcí, že pro vás může být obtížné všechny si je uvědomit a pro nás je náročné přitáhnout ke všem přechodům vaši pozornost. Jako strážce vibrace Země jsem si vědom všech energetických posunů, které nastávají v souvislosti s fyzickým a energetickým tělem Země a dušemi zde žijícími.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 306 z 320

Vyhledávání