Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
SOLFEGGIO FREKVENCE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 02 Srpen 2013 16:02
NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK VÁM ZPROSTŘEDKUJE POMOCÍ TÓNŮ FREKVENCE SOLFEGGIO VELKÉ MOŽNOSTI K DUCHOVNÍMU LÉČENÍ - HOJENÍ RŮZNÝCH TRAUMAT A S TÍM SPOJENÝCH EMOCÍ. ZA JEDEN POSLECH SE SAMOZŘEJMĚ ZÁZRAK NESTANE. DOPORUČUJI, ABYSTE VŽDY JEDNO TEMATICKÉ VIDEO POSLOUCHALI NĚKOLIKRÁT, SAMI POCÍTÍTE ZMĚNU. A I PAK SE OBČAS VRACEJTE - A VĚŘTE, BUDETE SE VRACET RÁDI. JE DOBRÉ UDĚLAT SI PRO POSLECH A VNÍMÁNÍ SVÝCH POCITŮ A PROCHÁZEJÍCÍCH ENERGIÍ ČASOVÝ PROSTOR V DOBĚ, KDY VÍTE ŽE PRO TO BUDETE MÍT KLID. VELMI PŘÍJEMNÉ JE ZPŘÍJEMIT SI PROSTŘEDÍ PLAMENEM SVÍČKY A VONNÝMI ESENCEMI. A TEĎ UŽ SE ZAČTĚTE DO SDÍLENÉHO DOPROVODNÉHO TEXTU.
Celý článek...
 
Kryon - Markéta Selinijana - Změna struktury světelného těla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 02 Srpen 2013 15:47
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 25.07.2013

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Zdravím vás moji milí. Jsem Kryon z Magnetické služby a jsem velmi rád, že k vám smím dnes promluvit. Procházíte obdobím, kdy každý z vás vnímá, že se něco děje a emoce, které tento stav provázejí jsou pro vás někdy náhlé a nepopsatelné. Někdy se ptáte, kde se ve vás takové emoce berou? Kde se bere ta zlost a ta nenávist, které někdy tak prudce vystoupají na povrch, že se sami divíte svým reakcím a pak následně odezvě ze svého okolí? To vše probíhá na základě stoupajících vibrací vašeho Já.
Celý článek...
 
Kryon - „Marshmallow Messages“ – červenec 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Srpen 2013 22:11
01.07.2013
VĚDA

Pamatujte si toto: Čím blíže se dostáváte fyzické pravdě o (určitých) věcech, tím blíže budete duchovním základům. Pokud váš systém víry nebere v úvahu vědu jako součást duchovna, pak se brzy dostanete do osobní slepé uličky. Pokud ostatní kolem vás, kteří nemají takovou předpojatost, začnou projevovat pokrok a pochopení ve své vědecké práci, jejich předpoklady budou fungovat a dokážou svůj úspěch, budete je potom také ignorovat?
Celý článek...
 
Marie Magdalena - Zlaté srdce Magdaleniny komnaty PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Srpen 2013 22:03
Poselství od Marie Magdaleny přijala Natalie Glasson, dne 22.07.2013

      Na vlnách lásky přenáším své vědomí, aby se znovu spojilo s vaším vědomím a vibracemi. Buďme v pokojném stavu jednoty, aby vůle a boží láska Stvořitele mohly pulzovat celým naším bytím a rostly s každým posvátným aspektem a vibrací v našich bytích, se kterými rezonujeme. Má vibrace a smysl mé existence se soustředí na lásku Stvořitele a pramení z ní. Zní to jako obecné prohlášení a přesto je to pro mě ta nejkrásnější a pravdivá zkušenost.
Celý článek...
 
Lee Caroll - Roste temná strana? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 29 Červenec 2013 20:55
Lee Carrol, listopad 2009

Během posledních šesti měsíců jsme viděli mnoho změn. Jedna z nejdůležitějších přichází ve dvou částech. (1) Růst osobních těžkostí, které vypadají, jako že je temná strana na vzestupu a chystá se na bitvu, a (2)Velmi zřejmá změna mnohých, kteří bývali „na palubě“ New Age, ale nakonec sami sebe skoro zničili, protože odstranili své vlastní světlo. Podívejme se krátce na tyto dvě oblasti, jaký mají vztah k tomu, co se dnes děje.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 307 z 375

Vyhledávání