Aktualitky

Nový aktuální seminář “Sebepřijetí

Pozor, změna: místo semináře Synergie bude od 9.-12.5. v hotelu Dvorana v Karlových Varech nový aktuální seminář “Sebepřijetí”. Pokud máte zájem, přihlaste se co nejdříve Míně Noskové (tel. 777 214872) - kapacita je omezená na cca 30 lidí.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Metatron - Energetizování vody pro vzestup PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Srpen 2012 10:01
Poselství Archanděla Metatrona přijala Natalia Glasson 13/08/2012
 
      S láskou a radostí k vám nyní přicházím, abych si s vámi dnes popovídal. S velkým potěšením vás ujišťuji, že vibrace lásky na Zemi se každým dnem rozvíjí a navyšuje. Vaše úsilí při vtělování světla a lásky je velmi oceňováno a vážíme si ho; pomáháte vytváření Věku Lásky na Zemi.

      Na vnitřních rovinách nyní dokončujeme a uvádíme v chod mnoho posvátných plánů, které byly mnohými dlouho očekávány. Popravdě je to, jako bychom organizovali nejkrásnější festival, je toho mnoho, na co je potřeba se soustředit, aby byla ustanovena vůle Stvořitele.
Celý článek...
 
AA Michael - OHLÉDNUTÍ ZA TÍM NEJLEPŠÍM Z UČENÍ ARCHANDĚLA MICHAELA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Srpen 2012 20:27
Poselství Archanděla Michaela, Červenec 2012
Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, je naprosto klíčové, abyste porozuměli jednotlivým fázím, kterými procházíte, i těm, které vás s největší pravděpodobností čekají. Procházíte převratným obdobím vývojové transformace a je čas, abyste se zamysleli nad svými „duchovními plány“. Vyvíjíte se, už nejste v „procesu probuzení“ žádní začátečníci, a postupně přijímáte svou roli jako plnohodnotní učedníci na Cestě. Jsou vám udělovány mnohé Božské výjimky, jako budoucí Světlonoši máte k dispozici více podpory a pomoci, než kdy dříve. V minulosti jsme vám vysvětlili, že je čas propojit „emocionální podstatu Ducha“ s „Duchovním rozumem“.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 19.8. 2012 - 26.8. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 20 Srpen 2012 21:25
Milovaní.
akcelerace času se nadále zrychluje a letní horka se rychle proměňují v podzimní atmosféru. Každodenním pobýváním v přírodě se léčíte, uzemňujete a zažíváte vnitřní pocity tiché radosti a míru. Přílivy energie jsou nyní silnější než dříve a jejich přijímání a integrace vyvolává větší potřebu spánku. Každý Člověk na Zemi tyto energie přijímá, což vyžaduje mnoho čištění v rámci širší populace. Důraz je kladen na dlouhodobé problémy mezi členy rodin, komunitami a institucemi, které se týkají vašeho každodenního života. Vše, co musí být vyřešeno a uvolněno, nyní přichází k přehodnocení.
Celý článek...
 
AA Michael - Tolik otázek … PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Srpen 2012 20:44
Archanděl Michael prostřednictvím Barbary Bessen, srpen 2012

Zdravím vás mistři, vás, kteří jste mou milou rodinou. Jsem archanděl Michael a hovořím k vám z vyšších říší. Jste mi milí a drazí, jste průkopníky, kteří přinášejí na Zem nové světlo. Světlo, které může přenášet hory a prorážet nové cesty. Jste majáky, které stojí všude tam, kde je třeba svítit na cestu, protože temnota se stále ještě nechce vzdát své vlády. Vy jste těmi, od kterých se hodně očekává, ke kterým ostatní vzhlíží a tuší, aniž by si toho byli vědomi, že víte všechno. Víte, jak se vydat na novou cestu. Víte, jakým způsobem je třeba vykročit, jak jí dosáhnout. Víte, že jde „jen“ o to odhalit v sobě své božské bytí a zpřítomnit je, spojit se s tímto zdrojem, aby se rozjasnilo světlo vyšší frekvence, světlo majáku.
Celý článek...
 
Kryon - K novým břehům PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 14 Srpen 2012 13:02
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, září 2006

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Buďte vítáni v rodině, vítejte zpátky po letních prázdninových radovánkách. Odpočinul sis, uvolnil ses a uvědomil sis sám sebe?  Vzpomínáš si, jak jsem ti vyprávěl, že i probuzení Mistři si zaslouží oddechovou přestávku? Co přišlo za poslední měsíc zkrátka? Nezvládl jsi něco? Ať se to týkalo odpočinku pro tělo nebo klidu pro tvého ducha? Dopřál sis chvíle volna pro pohroužení se do vlastní božskosti? Při veškeré té soustředěnosti na Novou zemi a na cestu do Nové energie potřebuje člověk stále víc času k zastavení, aby se ujistil, zda je v harmonii vše, co jej samotného utváří. Někteří z vás dělají velké kroky a chtěli by dosáhnout všeho naráz.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 308 z 328

Vyhledávání