Aktualitky

Semináře pokračují od května, každodenní meditace.

Milí přátelé, naše společné semináře pokračují od 28.5. viz. program seminářů. Stále též pokračují každodenní meditace v 11:00 a 22:00. Zapojte se do nich a poslechněte si povídání k nim.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Bohyně Maat - Teorie vyváženosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 10 Květen 2013 07:21
Poselství od egyptské bohyně Maat přijala Natalie Glasson 28.04.2013

      Slunce bohů září vřele na vaše bytí, jeho jas a vibrace ozařuje celé vaše bytí a aktivuje v něm stejné slunce, aby z něj povstalo. Vaše vnitřní slunce plyne z vašeho bytí s velkým záměrem, koupe ve sluneční podstatě vše, co vás obklopuje, dochází ve vás k posílení, i k posílení těch, kteří jsou kolem vás shromážděni fyzicky nebo i přítomni energeticky. Slunce, které září z vašeho nitra je majákem, který rozpoznává své protějšky, uvědomuje si, že není jediným schopným síly a vyzařování ve Stvořitelově vesmíru. Vaše slunce nevyhledává nezávislost ve svém vyzařování, ale sjednocení s ostatními slunečními majáky, aby splynuly v jedno.
Celý článek...
 
KRYON - PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 3. LEKCE - „Esoterika na maximum“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 06 Květen 2013 21:58

 „Esoterika na maximum“

Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll v Mt. Shasta,
Kalifornie 16. června 2007, Letní světelná konference
 
Tento channeling byl znovu channelován (Leem a Kryonem) a doplněn tak, aby poskytl jasnější pochopení. Tato setkání v Shastě často obsahují velmi základní informace od Kryona, ale je s nimi předáno i mnoho emocí, které tištěná stránka prostě nemůže odhalit. Proto je Kryon rozšířil, aby zahrnul i doplňující vysvětlení obtížných konceptů, které byly prezentovány živě na setkání. Toto rozšíření tvoří ještě lepší komunikaci, než tomu bylo při živém poslechu.

Tento specifický channeling bude označen jako LEKCE TŘI série „Příručka pro Pracovníky Světla“. Užijte si jej
.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 5.5. 2013 - 12.5. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 06 Květen 2013 21:50
Milovaní,
ve vesmíru dochází k úpravám, které byly tisíce let očekávány. Ty otevírají lepší přístup k vědomostem uloženým v každé duši, neboť po mnoho věků, jež přicházejí a odcházejí, v sobě každý z vás nosí  obrovskou databanku vědomostí. Teď, kdy je váš svět opět propojen s okolním vesmírem, je čas být v klidu a ve stavu vnímání svého nitra - je to událost, která ohlašuje, že lidstvo není osamoceno v nekonečném moři jiných hvězd, planet a světů. Znamená to, že Země vstupuje do nové pozice na nebesích a že je to nový začátek pro všechny.
Celý článek...
 
Inelia Benz - Vzkaz na květen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 05 Květen 2013 20:21
Tedy, ten duben byl pořádně dlouhý!

Nevím, jestli se to zdálo jenom mně, nebo jste to také tak prožívali, ale duben se mi zdál nekonečně dlouhý, což je divné, protože až do dubna to vypadalo, že se čas velice zrychlil. Ale už tu máme květen, všechno nám kvete, a my míříme vpřed, bez ohledu na to, co na nás zkoušejí jedinci vládnoucí světu.
Celý článek...
 
Kryonovy „Marshmallow Messages“ – duben 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 04 Květen 2013 17:52
01.04.2013
NADZVEDÁVÁNÍ ZÁVOJE

Rok 2012 představuje renesanci v myšlení, kdy světlo přijde na planetu. Tato nová energie nebude podporovat válku ani potenciály války. Nastane posun a změna „starých časů“. Někteří jste to vnímali a byli jste ve své metafyzické víře dostatečně dlouho, abyste nyní viděli, jak započnou tyto změny a posuny. Vy víte, o čem mluvím.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 309 z 367

Vyhledávání