Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - „Oběť nebo vítěz“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Červenec 2013 20:08
AA Michael prostřednictvím Ronny Herman, červenec 2013

Milovaní mistři, existuje uspořádaná posloupnost Vesmírných cyklů Stvoření, které určují a zdůrazňují obrovskou různorodost BOŽÍHO VYJÁDŘENÍ; proto je důležité, abyste se naučili plynout a přizpůsobit se změnám doby. Je čas odložit z toho, čemu v současném stavu vědomí Sebe věříte, vše potlačující, omezující, tak jak získáváte moudrost, hledáte vyšší pravdu a rostete blíž ke svému původnímu stavu Božství. Vy, hvězdná semínka, jako vůdci v pochodu, ve kterém dáváte sami Sobě oprávnění, a jako zkušení spolutvůrci nového světa zítřka, jste vprostřed procesu vnitřní mentální a emocionální očisty a projasňování obrovského rozměru.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi 5 - Člověk - Stavy Bytí a Vývoj, 3. část PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Červenec 2013 19:32
V této části Otázek a Odpovědí Kryona naleznete vysvětlení opravdu významných pojmů či oblastí. Jako např. Co je 5. dimenze, zda existuje, co se děje po fyzické smrti, pojednání o smyslu života, Kryon také vysvětluje pojmy spřízněná duše a Dvojplamen, zabývá se fenoménem svobodné vůle a to i ve vztahu k jiným planetám a částem Vesmíru, vrací se k vysvětlení obsahu pojmu (procesu) Vzestup, vysvětluje stav "Lásky", obšírně se vyjadřuje k podstatě "čistého záměru". Některé skutečnosti jistě budou mnohým známé, avšak i přesto Kryon zde konstatuje nové věci, pravdy, které dosud v přeložených poselstvích nebyly zmíněny.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi 5 - Člověk - Stavy Bytí a Vývoj, 2. část PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 11 Červenec 2013 20:27
Duše vs. Vyšší Já

Otázka:  Nejdražší Kryone, jaký je rozdíl mezi Duší a Vyšším Já?

Odpověď: Na vaší planetě je mnoho posvátných idejí a konceptů, které mají různá jména pro stejnou věc. Toto je jedna z nich, ale z našeho pohledu je mezi nimi rozdíl. Než je definujeme, chtěli bychom krátce promluvit o jménech obecně.
Celý článek...
 
Kryon - „Marshmallow Messages“ – červen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Červenec 2013 21:28
03.06.2013
PŘEDÁVÁNÍ ZODPOVĚDNOSTI

Když cítíte něco, co není součástí vaší reality, rozruší vás to. Uděláte s tím jednu ze dvou věcí. Buď to uctíváte, nebo se toho bojíte. Jen velmi málo Lidských Bytostí to vstřebá, protože je to přeci děsivé, ne? Pokud to není součástí krabice reality, kterou byste očekávali, reagujete. Pokud se stane zázrak, co uděláte? Řeknete: „Díky, Bože!
Celý článek...
 
AA Metatron - Vytváření prostoru pro Novou éru PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Červenec 2013 21:22
Poselství od Archanděla Metatrona přijala Natalie Glasson, dne 20.06.2013

      "Jsem sladěn v jedno se Stvořitelem; volím si vědomí Stvořitele jako svou věčnou existenci a zkušenost.

      V mém bytí je mír a proudí jím věčné přijímání vědomých alternativ Stvořitele.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 309 z 375

Vyhledávání