Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Jeshua - Semínka Kristovského vědomí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 14 Červen 2012 22:38
Jeshua prostřednictvím Pamely

Toto je nepatrně upravený přepis živého channelingu.

Drazí přátelé, mluví Jeshua. Zdravím vás s velkou láskou ve svém srdci. Všechny vás znám. Vidím a cítím vaše duše a dokonce některé z vás znám ze života před 2000 lety, kdy jsem žil na Zemi. Byl jsem lidskou bytostí stejně jako vy. Měl jsem přístup ke své duši, ke své energii duše. Stejně tak jsem však zápasil s lidskými pochybnostmi, strachem a hněvem. Proto k vám cítím nyní takovou blízkost. Vím, čím si procházíte.
Celý článek...
 
Kryon - Nové paradigma reality - 2 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 13 Červen 2012 21:07
Tento živý channelling byl předán Lee Carrollem v Salt Lake City, Utah
v sobotu, 12. února 2011.  Je součástí série „odhalení“.

Zdravím vás drazí,

já jsem Kryon z magnetické služby. A zase se portál otevírá, že? Život mého partnera byl naplněn soustavným zapínáním a vypínáním Kryona. Ale to se změnilo před 4 lety. A já jsem mu tehdy řekl: Proč bys kdy dělal něco tak lineárního? Proč bys mě měl vůbec kdy vypínat, když jsem tvá rodina?
Celý článek...
 
Síla „devítky“ - Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 12 Červen 2012 20:53
Přijala Barbara Bessen, září 2007

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Moji služební značku už dobře znáte. Mimo jiné od těch dvanácti lidí na Zemi, s nimiž jsem přímo spojen, skrz které vám to stále znovu a znovu sděluji. Myslím tím přímé spojení, jež mám ke svým channelerům, které je téměř stoprocentní, 1:1. Pak existují ještě lidé, kteří mě zachycují jen částečně; nejsou zcela spojeni s mou esencí. Dostávají poselství, avšak ne v celé mé přítomnosti. S tím je pak spojeno to, že se na mne musí hodně koncentrovat, aby nedošlo ke zkreslení jejich vlastními myšlenkami. Proč vám to dnes vyprávím?
Celý článek...
 
Harmonie v Novém světě - Poselství od Mistra Kuthumiho PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Červen 2012 22:51
Přijato Natalií Glasson 03/06/2012

      Přicházím s láskou, abych se na hlubší úrovni propojil s vaší duší, sdílím s vámi nyní svou lásku a své vědomí. Je tu cosi, co bych vám rád v tomto stádiu vašeho vzestupu připomněl. Z pochopení tohoto tématu budete mít velký užitek a bude moci být ve vašem bytí v prosinci 2012 ještě umocněn a to vám pomůže v rozvíjení nového božského světa. Rád bych do vašeho vědomí vložil otázku; ta otázka zní: "Jak můžeme zůstat v harmonii, když jdeme každý svými individuálními a rozličnými cestami vzestupu?"
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 10.6. 2012 - 17.6. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Červen 2012 22:47
Milovaní,
zůstávejte v této době uzemněni a propojeni s Matkou Zemí. Organizujte si čas tak, abyste byli co nejvíce venku v přírodě. Pomáhejte svému otevírání se vyšším energiím svého Vyššího Já a co nejčastěji se věnujte tichému rozjímání. Toto je doba, kdy se ti připravení slučují se svými vyššími aspekty. Nevšímejte si zájmů a problémů tohoto světa a udržujte si vyšší vizi svého stabilního názoru. To je to nejdůležitější.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 309 z 320

Vyhledávání