Aktualitky

Nový aktuální seminář “Sebepřijetí

Pozor, změna: místo semináře Synergie bude od 9.-12.5. v hotelu Dvorana v Karlových Varech nový aktuální seminář “Sebepřijetí”. Pokud máte zájem, přihlaste se co nejdříve Míně Noskové (tel. 777 214872) - kapacita je omezená na cca 30 lidí.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 5.8. 2012 - 12.8. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 06 Srpen 2012 08:35
Milovaní.
nyní se toho na vnitřních rovinách každého z vás hodně děje, a je tedy potřeba, abyste o sebe hodně pečovali. Vaše práce je multi-dimenzionální a mnoho dimenzí je v ní obsaženo. Proto je také třeba, abyste se během svého postupu k lepšímu propojení se svou Nadduší věnovali mnohým vyšším aspektům a vlastnostem svých multi-dimenziálních Já. Duchovní vývoj je trvalý proces a jak ví většina z vás, kdo čtete tento vzkaz, jde daleko za planetární iniciace (= zasvěcení, či uvedení do určitého duchovního společenství, pozn.překl.) Většina z vás také pracuje na Vesmírných a Galaktických iniciacích.
Celý článek...
 
Brána Marie Magdaléna prostřednictvím Pamely PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pátek, 03 Srpen 2012 18:18
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí přátelé, jsem Marie Magdaléna. Znáte mě, má osoba a tvář se stala součástí vaší historie a tak došlo k jejímu zkreslení a zkažení. Vy však můj původ znáte, protože žijeme ze stejného zdroje – onoho prostoru v srdci, Domova duše.
Celý článek...
 
Zlaté Světlo 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 02 Srpen 2012 22:37
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan

Drazí, milovaní přátelé, já jsem Máří Magdaléna, vaše sestra. Jsem tu s vroucím srdcem. Jak tu spolu opět sedíme, cítím pro mě tak známé spojení s realitou Země.
Celý článek...
 
Kryon - Rekalibrácia Tmy a Svetla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 02 Srpen 2012 21:17
Tento živý channeling bol prijatý v San Antóniu, Texas, 25. Februára, 2012

Aby čitateľ mohol lepšie porozumieť, Lee a Kryon prepracovali tento channeling. Často sú živé prenosy sprevádzané energiou nesúcou komunikáciu, ktorá sa ľahko stratí na vytlačených stránkach. Užite si preto tútu vylepšenú správu, podanú v San Antóniu, Texas.


Zdravím vás drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.

Prihováram sa Tým, ktorých múdrosť má eleganciu. Možno si nemyslíte, že hovorím o Vás, keďže sú tu tí, ktorí sa takto cítia doslova po prvý krát, no v tejto miestnosti sa vznáša elegancia. Elegancia súdnosti, a tá sa tu nachádza kvôli Vám, aby ste mohli rozsúdiť to, čo je pravda a to, čo nie, vrátane tejto správy.
Celý článek...
 
Kryon - „Kolem Hornova mysu – Kundalini v pohybu“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Červenec 2012 10:33
Kryonova plavba kolem Patagonie
Tento živý channelling byl předán při plavbě kolem Patagonie (Jižní Amerika), 28. ledna 2012

S cílem pomoci čtenáři, byl tento channeling za účelem ještě jasnějšího pochopení znovu Kryonem a Leem předělán. Často se totiž stane, že co se naživo zažije, obsahuje skrytou energii, která nese určitý druh komunikace - toto u vytištěné stránky není. Takže si užijte toto obohacené poselství.


Zdravím vás drazí,
Já jsem Kryon z Magnetické služby. Můj partner je někdy natvrdlý! Tento „partner“ je muž sedící na židli a s hlasem, který slyšíte. Osobně děkuji těm kolem něj, kteří si vyžádali tento zvláštní channelling, který byl vždy naplánován, ale ne v jeho mysli. [Kryon se směje]
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 310 z 328

Vyhledávání