Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Lucka Kolaříková - Sebeláska PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 29 Červen 2013 22:22
Sebestřednost a sebeláska jsou slova, která často mohou vyvolávat negativní reakci. Je přece neskromné a egoistické myslet jen na sebe. Je důležité a společensky žádoucí umět dělat kompromisy a myslet i na druhé. Vyplatí se ale tuto zkušenost prozkoumat. Když si dovolíme mít se rádi a myslet na sebe, často zjistíme, že pokud se dostatečně nestaráme o sebe, nejsme schopni se starat ani o ostatní. Dokud nezačneme milovat sama sebe, nemůžeme milovat v plné míře nikoho, protože předtím jsme „plnou míru“ neznali. Kompromisy na úkor vlastních potřeb jsou bolestivé. Se sebeláskou ale vycházejí z pocitu vlastního vnitřního naplnění a skutečné chuti druhému vyjít vstříc.
Celý článek...
 
Arkturiáni - Důvěra v transformaci PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 29 Červen 2013 22:11
přijala Dajana Levčáková, 19.6. 2013

Jsme galaktická světelná federace Arkturianů
Naši drazí,

přišli jsme, abychom vám odpověděli na otázky týkající se vaší planety. Životní energie se stupňuji každým dnem a vynášejí na povrch vše, co bylo před vámi ukryto po dlouhá léta. Přišli jsme vás informovat o tom, že vaše stará realita už neexistuje. Vám to však z vašeho pohledu nepřipadá, ale vězte, že jedině s čím se nyní potýkáte, jsou aspekty stínu vašeho starého systému víry. Tento proces je však nutný a nevyhnutelný. Mnozí z vás, kteří postupujete na cestě k jednotě, stále pociťujete negativní emoce a situace.
Celý článek...
 
Lady Kuan Jin - Navěky v míru PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 26 Červen 2013 18:55
Poselství přijala Natalie Glasson, dne 10.6.2013

      Zdravím vás, milovaní, jsem Lady Kuan Jin; přicházím a přináším vibraci svého míru, abyste přijali vše, co mír přináší. A právě o míru bych dnes s vámi ráda mluvila, aby jeho vibrace a pochopení, co mír je, ve vašem bytí vzrostlo. Mír přináší energii, nadšení, léčení a inspiraci. Když přijmete mír, umožňujete Stvořitelovu proudu, aby protékal vaším bytím, srdcem a duší. Mír nese vibraci pravdy, jasnosti a jednoty, aby ji všichni mohli zažít. Mír není pouze ticho či klid, ale je to mocná kvalita Stvořitele, která rozvíjí vaši vnitřní vyváženost, harmonii a sílu.
Celý článek...
 
Sanat Kumara - Jak to Slunce svítí … PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 26 Červen 2013 06:47
Sanat Kumara pro červen/červenec 2013
Poselství přijala Barbara Bessen v červnu 2013

Jsem Sanat Kumara a těším se, že v následující chvíli na mě soustředíš svou pozornost, své vědomí a propojíš se se mnou.

Dnes budeme hovořit o Slunci. Co vlastně Slunce je a jak působí na Zemi a na lidi. Člověk potřebuje sílu Slunce. Za všech dob a za všech epoch této planety si lidé tuto sílu uvědomovali a připisovali jí mnoho vlastností.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi - 4 (Vesmír a Mimozemské Bytosti) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 20 Červen 2013 21:20
Co je za Vesmírem?

Otázka: Drahý Kryone, co existuje za naším Vesmírem?

Odpověď: Abych mohl odpovědět na tvoji otázku, musím ji rozšířit. Tvoje otázka je lineární a Vesmír není. Předpokládáš za A) že Vesmír je jeden a tedy za B) musí být něco "za ním" v jednotném smyslu.

Váš Vesmír je součástí multiversa stvořených událostí, které existují simultánně v různých časoprostorech. Překrývají se velmi zajímavým způsobem a jednou za čas spolu koliduji a vytvoří tak událost typu "velkého třesku", který vytvoří další 4D Vesmír. Takže odpovím na tvoji otázku nejprve takto: Co je za vaším Vesmírem je to, co s ním interdimenzionálně koexistuje ve stejném prostoru.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí301302303304305306307308309310DalšíKonec »

Strana 310 z 374

Vyhledávání