Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mise pro Matku Zemi - Afrika - KAMERUN PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 03 Červenec 2013 13:06
Milí přátelé,
dvakrát ročně se účastníme duchovních misí na pomoc Matce Zemi. Jarní mise, která navštívila ostrovy Indonésie je již za námi a před námi je nyní mise podzimní, která bývá i kratší, a která letos míří na africký kontinent, do KAMERUNU.

Jako vždy je i tato mise, cesta s duchovní náplní, je i samozřejmě provázená zážitkovými a poznávacími body programu. O to se nám stará náš osvědčený a opravdu profesionální průvodce, p. Svoboda

Jelikož ale je s takovou cestou mnoho organizačních povinnost, je třeba se včas přihlásit, jak se říká, termíny se krátí, viz dále.!!!

Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi 5 - Člověk - Stavy Bytí a Vývoj, 1. část PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 01 Červenec 2013 21:43
11:11 a Harmonická Konvergence

Otázka: Kryone, jsem zmatený ohledně 11:11 a Harmonické Konvergence. Jsou to dvě rozdílné události, ale zdá se, že se na ně neustále odvoláváš tak, jako by byli událostí jedinou. Co je správně?
Celý článek...
 
Kryonovy „Marshmallow Messages“ – květen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 01 Červenec 2013 21:33
06.05.2013
DVĚ MÍSTNOSTI

Představte si dvě místnosti. Jedna je naplněna nádherným světlem a jedna je plná tmy. Mezi nimi jsou dveře. Sledujte, co se stane, když otevřete dveře a stojíte v místnosti plné světla – temnota do ní nevpluje! Zůstane v druhé místnosti. Pokud však stojíte v temné místnosti a dveře se otevřou, pak je tato místnost náhle zaplavena světlem! Stupeň temnoty, který tu byl dříve, je najednou pryč. Světlo přemohlo temnotu.
Celý článek...
 
Arkturiáni - Iluze 3D a času PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 01 Červenec 2013 21:28
Poselství přijala Dajana Levčáková, 24.6. 2013

Jsme galaktická světelná federace Arkturianů
Naši milováni,

přišli jsme, abychom vám pomohli objasnit 3D realitu. Abyste se lépe oprostili z fyzické reality, je zapotřebí oprostit se od času. My,vaši galaktičtí předkové jsme také zakusili fyzickou realitu a proto jsme zde, abychom vám pomohli objasnit co je myšleno třetí dimenzi – pojem času – a sevřeni v iluzi.
Celý článek...
 
Kryon - Několik tezí o životě a procesu probouzení a transformace PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 29 Červen 2013 22:38
Připraveno z několika channelingů, které přijal Láďa M. - květen/červen2013
 
O životě a probuzení:

Život není o zkouškách, ale o žití a uvědomování. O probuzení vnímání sebe jako Mistra Tvůrce a projevování se tak.  Je to o uvědomění si sebe, o svém sebevědomí, sebeuvědomění, síle své víry, také o své vnitřní síle (jejím vědomí si) apod. Ale také o své odpovědnosti za své Tvoření. To, co vytváříš musíš žít. Minimálně tak dlouho, než dojde  k potřebnému uvědomění a projevíš změnu, jestliže jsi něco nedomyslel apod.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 311 z 376

Vyhledávání