Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Marie Magdalena - Chtíč a láska PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Červen 2013 13:53
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan  

Drazí muži a ženy, všechny vás zdravím. Jsem zde ve vašem středu jako duše, jako žena, jako sestra. Jsem s vámi jedním a tím, že jsem byla člověkem, znám zevnitř všechny pocity, které v současnosti zažíváte. Nejsou mi cizí.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi-Agrippa - Zanedbávané (opomenuté) dítě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Červen 2013 19:25
Poselství Mistra Kuthumi-Agrippy přijala  Michelle Manders, Johannesburg, 13. srpna 2010

Revidováno a aktualizováno pod záštitou Mistra Kuthumi-Aggrippy 22. ledna 2013

Jsem Kuthumi-Agrippa a přicházím v paprscích lásky a moudrosti, abych pozdravil každého z vás v tento den a přinesl požehnání léčení, napojení a rozpoznání světla vaší duše. Zdravím vás, milovaní! S velkou radostí a potěšením v srdcích se s vámi shromažďujeme a držíme vás pevně v srdci Krista a v bezpečí rukou božích.
Celý článek...
 
Víla Modrý zvonek - Vílí moudrost PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Červen 2013 19:12

Poselství od víly Modrý zvonek přijato Natálií Glasson 6.5.2013
(víla Modrý zvonek je Natáliina vílí průvodkyně)

Přináším vám zprávy a vibrace lásky z vílího království, naše pozdravy jsou stále s vámi, neboť vždy když pozorujete přírodu nebo se s ní propojíte, posíláme vám vibrace z našich srdcí. Jedním z našich hlavních úkolů je zesilování a podpora vašeho spojení s přírodou na Zemi. Když vidíme vaše propojování se s energiemi přírody, tvoří se v našich srdečních čakrách vlny blaženosti, protože víme, že se spojujete s vibracemi Stvořitele. Víme, že když pozorně pozorujete přírodu, a obzvláště království rostlin, vidíte zrcadlový obraz Stvořitelovy krásy ve vás samých.

Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Věčná láska srdeční čakry PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Červen 2013 19:28
Poselství od Mistra Kutumiho přijala Natalie Glasson 23-05-13

      Stálým aspektem toho, že srdeční čakra slouží jako nástroj a maják, který přijímá světlo na Zemi, je být všímavý k tomu, že potřebuje neustálé čištění. Srdeční čakra je nástrojem, který je pohonem pro všechny zážitky na Zemi; úroveň otevření vaší srdeční čakry vám umožňuje vnímat svou realitu, své Já, Stvořitele a dokonce i váš vlastní léčebný proces s proměňující se úrovní porozumění.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Čistenie cesty pre Lásku PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 04 Červen 2013 22:16
 Poselstvo od Majstra Kuthumi prijala Natalie Glasson 20-05-13

S rozpínaním a srdečnosťou môjho srdca Vám predávam svoju lásku ako pozdrav v tomto okamihu, ktorý ostane naveky s Vami. Moja láska k Vám nikdy nepostráda a nikdy nie je odoprená, milujem Vás bezpodmienečne a večne. Mojím najväčším zmyslom je dovoliť a podporiť Vás v cítení lásky vo svojom bytí, zažiť, uznať a prijať obrovskú expanziu lásky, ktorú v ňom držíte. Požiadal by som Vás, aby sa toto stalo Vašim zmyslom pre Vás aj pre ostatných, podporovať seba a ostatných v cítení a zažívaní lásky, ktorá je prítomná.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 312 z 374

Vyhledávání