Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Lucka Kolaříková - Sebeláska PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 29 Červen 2013 22:22
Sebestřednost a sebeláska jsou slova, která často mohou vyvolávat negativní reakci. Je přece neskromné a egoistické myslet jen na sebe. Je důležité a společensky žádoucí umět dělat kompromisy a myslet i na druhé. Vyplatí se ale tuto zkušenost prozkoumat. Když si dovolíme mít se rádi a myslet na sebe, často zjistíme, že pokud se dostatečně nestaráme o sebe, nejsme schopni se starat ani o ostatní. Dokud nezačneme milovat sama sebe, nemůžeme milovat v plné míře nikoho, protože předtím jsme „plnou míru“ neznali. Kompromisy na úkor vlastních potřeb jsou bolestivé. Se sebeláskou ale vycházejí z pocitu vlastního vnitřního naplnění a skutečné chuti druhému vyjít vstříc.
Celý článek...
 
Arkturiáni - Důvěra v transformaci PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 29 Červen 2013 22:11
přijala Dajana Levčáková, 19.6. 2013

Jsme galaktická světelná federace Arkturianů
Naši drazí,

přišli jsme, abychom vám odpověděli na otázky týkající se vaší planety. Životní energie se stupňuji každým dnem a vynášejí na povrch vše, co bylo před vámi ukryto po dlouhá léta. Přišli jsme vás informovat o tom, že vaše stará realita už neexistuje. Vám to však z vašeho pohledu nepřipadá, ale vězte, že jedině s čím se nyní potýkáte, jsou aspekty stínu vašeho starého systému víry. Tento proces je však nutný a nevyhnutelný. Mnozí z vás, kteří postupujete na cestě k jednotě, stále pociťujete negativní emoce a situace.
Celý článek...
 
Lady Kuan Jin - Navěky v míru PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 26 Červen 2013 18:55
Poselství přijala Natalie Glasson, dne 10.6.2013

      Zdravím vás, milovaní, jsem Lady Kuan Jin; přicházím a přináším vibraci svého míru, abyste přijali vše, co mír přináší. A právě o míru bych dnes s vámi ráda mluvila, aby jeho vibrace a pochopení, co mír je, ve vašem bytí vzrostlo. Mír přináší energii, nadšení, léčení a inspiraci. Když přijmete mír, umožňujete Stvořitelovu proudu, aby protékal vaším bytím, srdcem a duší. Mír nese vibraci pravdy, jasnosti a jednoty, aby ji všichni mohli zažít. Mír není pouze ticho či klid, ale je to mocná kvalita Stvořitele, která rozvíjí vaši vnitřní vyváženost, harmonii a sílu.
Celý článek...
 
Sanat Kumara - Jak to Slunce svítí … PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 26 Červen 2013 06:47
Sanat Kumara pro červen/červenec 2013
Poselství přijala Barbara Bessen v červnu 2013

Jsem Sanat Kumara a těším se, že v následující chvíli na mě soustředíš svou pozornost, své vědomí a propojíš se se mnou.

Dnes budeme hovořit o Slunci. Co vlastně Slunce je a jak působí na Zemi a na lidi. Člověk potřebuje sílu Slunce. Za všech dob a za všech epoch této planety si lidé tuto sílu uvědomovali a připisovali jí mnoho vlastností.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi - 4 (Vesmír a Mimozemské Bytosti) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 20 Červen 2013 21:20
Co je za Vesmírem?

Otázka: Drahý Kryone, co existuje za naším Vesmírem?

Odpověď: Abych mohl odpovědět na tvoji otázku, musím ji rozšířit. Tvoje otázka je lineární a Vesmír není. Předpokládáš za A) že Vesmír je jeden a tedy za B) musí být něco "za ním" v jednotném smyslu.

Váš Vesmír je součástí multiversa stvořených událostí, které existují simultánně v různých časoprostorech. Překrývají se velmi zajímavým způsobem a jednou za čas spolu koliduji a vytvoří tak událost typu "velkého třesku", který vytvoří další 4D Vesmír. Takže odpovím na tvoji otázku nejprve takto: Co je za vaším Vesmírem je to, co s ním interdimenzionálně koexistuje ve stejném prostoru.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 312 z 376

Vyhledávání