Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Společná meditace - POJĎME SE SPOJIT!!! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 04 Červen 2013 20:12

Milí přátelé,

Jistě již z mnoha různých zdrojů víte,že se ve dnech 5.-9.6. v luxusním hotelu The Grove ve Watfordu nedaleko Londýna, koná zasedání skupiny Bildenberg. Což je jedna z mnoha různých částí tzv. temné vlády planety, kteří by rádi zavedli onen Nový světový řád (NWO). Opět se sejdou, aby se poradili jak dál postupovat v naplňování jejich plánu.

Celý článek...
 
AA Michael - „Esence toho, kým jste“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 03 Červen 2013 21:47
AA Michael  prostřednictvím Ronny Herman, květen 2013

Milovaní mistři, říkali jsme vám, že „Vy jste nádechem Stvořitele“. Nyní jsou nebývalé časy, kdy máte sílu vyřešit všechny minulé karmické události, abyste se přesunuli do harmonie s celou svou rozsáhlou Bytostí a byli integrální součástí plánu našeho Boha Otce/Matky na rozmach a rozpínání této části vesmíru. Jste připravení nechat odejít, jednou pro vždy, všechna stará omezení a různé věci, kterým jste věřili,  které vás zadržují a nedovolují vám se pohnout ven z bažiny bolesti, nedostatku a utrpení? Dovolíte své mysli a srdci, aby se otevřely vyšší moudrosti vaší Duše a Ducha? Étery, nebo vyšší vibrační pole vědomí, jsou naplněny rozsáhlým potenciálem, který  prostě čeká, až bude zabudován do vašich snů a přání.
Celý článek...
 
KRYON - PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 5. LEKCE - „Systém - Pochopení toho, kdo jste - část II.“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 30 Květen 2013 21:50

 

 

                                                 „Systém - Pochopení toho, kdo jste - část II.“

                                                Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll
                                                       Granada, Španělsko, 19. srpna 2007

Tento channeling byl znovu přijat (Leem od Kryona) a doplněn tak, aby vám poskytl ještě lepší pochopení. Mnohokrát zahraniční setkání obsahují velmi obecné informace od Kryona, ale mnohé jsou nabité emocemi, což tištěné stránky nedokážou odhalit.

Od Kryona:  „Synchronicita je definována jako propojení energií za určitým účelem. Tyto situace vypadají jako náhoda, ale není tomu tak. Je to systém!“


Tento přepis byl přijat v Granadě jako druhá část a týká se nejvíce matoucích aspektů spojených s metafyzikou… systému a toho, jak může fungovat. Je mnohem praktičtější než první část… uvádí příklady toho, jak lidé mohou dospět „k počítání se synchronicitou při zdánlivé náhodě“ jako způsobu života. Ano… opravdu je v tom systém!


Zdravím vás, moji milovaní, já jsem Kryon z Magnetické Služby.

Dveře mého partnera se rychle otevírají, a důvod je ten, že já nikdy neodcházím. Už je tak zvyklý na Kryonovu energii, že stále stojím na druhé straně dveří. Možná si to jen stěží představíte, ale není zde žádný rozdíl proti tomu, když mluvíte se svým Vyšším Já. Vždy jsme zvali lidstvo mnoha různými způsoby k channelování. Můžete tomu říkat, jakkoli chcete, ale když se podíváte na kterékoli skvělé umění na planetě, můžete snad pochybovat o tom, že to pochází od Boha? Bylo to channelováno! Když nasloucháte té nejkrásnější hudbě na vaší planetě, chápete, že to připlulo „potrubím“? Tato energie je vždy k dispozici, vždy je součástí systému.
Celý článek...
 
„Projděte spojovací stezkou vzhůru do budoucnosti“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 28 Květen 2013 10:28
Prostřednictvím  Ronny Herman, duben 2013

Milovaní mistři, zdravím Vás v tento nádherný den a prostřednictvím tohoto přenosu vám posílám obrovské vlny láskyplné energie a slov povzbuzení, aby vám pomáhaly projít těmito divukrásnými časy transformace. Mnozí z vás si myslí: „Mě nepřipadají tak divukrásné. Co dělám špatně? Nejsem snad dost dobrý, abych se posunul dopředu na další stupeň, kvalifikoval se, a stal se osvíceným, tak jak jste slibovali? Budu opomenut?
Celý článek...
 
PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 4. LEKCE - „Systém - část I. - Pochopení toho, kdo jste“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Květen 2013 21:08

"Systém - část I - Pochopení toho, kdo jste"

Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll,
Granada, Španělsko, dne 18. srpna 2007


Tento záznam byl předán v Granadě, Španělsko, pro velmi pokročilou skupinu. Toto je první část ze dvou, které se týkají nejvíce matoucích aspektů metafyziky… systému a toho, jak by měl pracovat. Skutečně nedochází k žádným “náhodám?“ Jak vypadá tvář Boha? Kde je Bůh? Tento channeling je rozhovorem o rozdílech mezi realitou ducha a lidstva. Část druhá bude více praktická, ukáže vám, jak naložit s celkovým obrazem a uvádí příklady.

Za účelem ještě jasnějšího pochopení byl tento channeling Lee-em a Kryonem ještě jednou přepracován. Setkání v zahraničí často obsahují nejzákladnější informace od Kryona, ale mnoho je přenášeno na emoční úrovni, což tištěná stránka jednoduše nedokáže.


Zdravím, milovaní, jsem Kryon z Magnetické služby.

Toto je bezpečné místo a ještě než začneme s učením, chceme sdělit, že toto místo je opravdu bezpečné. Když se dnes rozhodnete otevřít své srdce, nedostane se k vám žádná negativní věc. Sedíte zde s rodinou, takže do sebe nechte proudit energii tohoto místa, aby se vám dostalo blahodárnosti pochopení. Protože to, co chceme udělat, je složité.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 313 z 374

Vyhledávání