Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - „Rekalibrace vědění“ (…a konverzace s Lemuřanem) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 18 Říjen 2012 20:27
Tento živý channeling s Kryonem proběhl v Boulderu (Colorado), v sobotu, 14.ledna 2012

Tento channeling byl revidován (Leem a Kryonem), aby poskytl čtenářům jasnější porozumění. To, co se děje živě, v sobě často má energii nesoucí určitý druh komunikace, který psaný text nemá. Užijte si tedy tuto vylepšenou zprávu předanou v Boulderu, Colorado.

Zdravím,vás, drazí, jsem Kryon z Magnetické služby.
Tady, kde jsem, není žádný 3dimenzionální čas a je pro mne obtížné předávat vám i mému partnerovi zprávy, které jsou synchronní k realitě, ve které žijete. Místo toho vám často předáváme informace o energiích a potenciálech, které zde jsou, ale nejsou ve vašem čase. A o tom je tato mimořádná zpráva.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 14.10. 2012 - 21.10. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 16 Říjen 2012 20:17
Milovaní,
mnozí z vás si nyní prochází procesem dalšího zjednodušování svého života a všech jeho stránek. S tím, jak se do vašeho energetického pole dostává další Světlo, zjišťujete, že za sebou zanecháváte vše, co vás brzdilo, či vás poutalo s minulostí, a že začíná být mnohem jednodušší opouštět to, co již neslouží vašim vyšším cílům. Tento proces hodnocení a opouštění je v tento klíčový okamžik Vzestupného procesu mezi vámi nejčastější, neboť právě teď přicházejí k přehodnocení všechny vaše zažité myšlenkové vzory, které jste od raného dětství nosili ve svých myslích.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Vyjádření Božského Světla skrze zkoumání vlastního Já PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 16 Říjen 2012 13:59
Zprávu přijala Michelle Manders v Johannesburgu, Jižní Africe,  
17. června 2008 pro 26. červen 2008

Vězte prosím, že čtení tohoto článku vás ovlivní. Energeticky se propojíte s chanellujici Bytosti a ona s vámi, což je stejně tak silný proces. Příliš se nezabývejte časovými liniemi, které jsou účastníkům živého channellingu předkládány. Budete provedeni podobnými časovými liniemi, které jsou v souladu s vaším vlastním Božím plánem, Načasováním a Účelem. Tento přepis záznamu živého channelingu revidovala a aktualizovala Michelle Manders v květnu 2012.


Jsem Kuthumi a přicházím k Vám na paprscích lásky a moudrosti, abych Vám v této době požehnal a přináším Vám požehnání plynulosti, začlenění, podpory a pravdy. Žehnám Vám milování. S velkou radostí v našich srdcích se s Vámi dnes shledáváme a držíme Vás něžně v srdci Krista a bezpečně na rukou Božích.

Každý jednotlivý krok, který podniknete na cestě k většímu sebeuvědomění, sebelásce a sebepřijetí, vás přibližuje k místu uvnitř vás, které vám umožní upřímně porozumět významu radosti, klidu, míru, světla, lásky, pravdy a prožít všechny další nádherné stránky lidského bytí.
Celý článek...
 
Výzva k akci – aktuální vzkaz od Inelie Benz PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Říjen 2012 16:58

      Jsem momentálně ve Španělsku, kde se účastním dvou akcí. Jedna se koná v Barceloně 13. října a druhá v Madridu 20. října 2012. Informace, kterou zde budu předávat je, že nyní máme kapacitu, moc a schopnost změnit operační systém (OS) kolektivního vědomí lidstva v nové paradigma. Nositelem OS je lidský verbální jazyk a naše DNA.

Celý článek...
 
AA Michael - JSTE PŘIPRAVENI ZAČÍT SE PLNĚ PODÍLET NA BOŽSKÉM TVOŘENÍ? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Říjen 2012 21:15
Poselství od Archanděla Michaela přijala Ronna Herman, září 2012

Milovaní Mistři, často se mluví o tom, jak budou během evolučního procesu vzestupu propojeny pravá a levá část lidského mozku. Musíte si však uvědomit, že dokud se nacházíte ve vibračním poli duality a oddělenosti, pravou a levou část mozku a jejich rozdílné způsoby projevu se vám nepodaří zcela propojit. Ovšem když se napojíte na svou Svatou Mysl, která se nachází v zadní horní části hlavy, napojíte se na prostředí páté dimenze, kde panuje jednota vědomí. V této éterické části mozku je vše v jednotě, nic není oddělené.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 313 z 341

Vyhledávání