Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 19.8. 2012 - 26.8. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 20 Srpen 2012 21:25
Milovaní.
akcelerace času se nadále zrychluje a letní horka se rychle proměňují v podzimní atmosféru. Každodenním pobýváním v přírodě se léčíte, uzemňujete a zažíváte vnitřní pocity tiché radosti a míru. Přílivy energie jsou nyní silnější než dříve a jejich přijímání a integrace vyvolává větší potřebu spánku. Každý Člověk na Zemi tyto energie přijímá, což vyžaduje mnoho čištění v rámci širší populace. Důraz je kladen na dlouhodobé problémy mezi členy rodin, komunitami a institucemi, které se týkají vašeho každodenního života. Vše, co musí být vyřešeno a uvolněno, nyní přichází k přehodnocení.
Celý článek...
 
AA Michael - Tolik otázek … PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Srpen 2012 20:44
Archanděl Michael prostřednictvím Barbary Bessen, srpen 2012

Zdravím vás mistři, vás, kteří jste mou milou rodinou. Jsem archanděl Michael a hovořím k vám z vyšších říší. Jste mi milí a drazí, jste průkopníky, kteří přinášejí na Zem nové světlo. Světlo, které může přenášet hory a prorážet nové cesty. Jste majáky, které stojí všude tam, kde je třeba svítit na cestu, protože temnota se stále ještě nechce vzdát své vlády. Vy jste těmi, od kterých se hodně očekává, ke kterým ostatní vzhlíží a tuší, aniž by si toho byli vědomi, že víte všechno. Víte, jak se vydat na novou cestu. Víte, jakým způsobem je třeba vykročit, jak jí dosáhnout. Víte, že jde „jen“ o to odhalit v sobě své božské bytí a zpřítomnit je, spojit se s tímto zdrojem, aby se rozjasnilo světlo vyšší frekvence, světlo majáku.
Celý článek...
 
Kryon - K novým břehům PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 14 Srpen 2012 13:02
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, září 2006

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Buďte vítáni v rodině, vítejte zpátky po letních prázdninových radovánkách. Odpočinul sis, uvolnil ses a uvědomil sis sám sebe?  Vzpomínáš si, jak jsem ti vyprávěl, že i probuzení Mistři si zaslouží oddechovou přestávku? Co přišlo za poslední měsíc zkrátka? Nezvládl jsi něco? Ať se to týkalo odpočinku pro tělo nebo klidu pro tvého ducha? Dopřál sis chvíle volna pro pohroužení se do vlastní božskosti? Při veškeré té soustředěnosti na Novou zemi a na cestu do Nové energie potřebuje člověk stále víc času k zastavení, aby se ujistil, zda je v harmonii vše, co jej samotného utváří. Někteří z vás dělají velké kroky a chtěli by dosáhnout všeho naráz.
Celý článek...
 
Sjednocující Mellanika Od Mellaniky z Nebeských Bílých Bytostí a Meditace pro závěrečný olympijský ceremoniál a mocný záměr od Archanděla Metatrona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 14 Srpen 2012 10:11
Přijala Natalie Glasson 3. 8. 2012

Nádherné Nebeské bytosti, já jsem Mellanika z Nebeských Bílých Bytostí, mám velkou radost, že se mohu opět spojit s vašimi energiemi, protože vědomé spojení bylo na nějakou dobu ztraceno, ačkoliv má energie a aspekty, které zastupuji, byly velmi dobře známé v době Atlantidy. Jsem Bohyně, která zastupuje nejčistší formu ženské vibrace dostupnou v rámci duše Nebeské Bílé Bytosti a zdroj světla.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 12.8. 2012 - 18.8. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 13 Srpen 2012 10:00
Milovaní.
i nadále bude pokračovat příliv velkého množství energie, informací a aktivací rezonujících se schopností každého jednotlivce bezpečně je integrovat. Zjistíte, že ve vás každý den probíhají velkou rychlostí změny a v následujících týdnech a měsících se budete cítit vitálnější, čistší a mocnější. Cokoli ve vás zůstalo, co musí odejít, bude nyní přicházet k přehodnocení, pochopení a transformaci ve Světlo. Vše, co mělo nižší hustotu, musí být odstraněno z každé buňky vašich Bytostí a nejde to jinak, než formou čistících procesů. Ti, kdo na tom pracují, zažijí dlouhodobější pocity světelnosti a radosti. To je znamení, že jdete správnou cestou a vše je v pořádku.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 313 z 333

Vyhledávání