Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
ARIOVÉ, červen 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 20 Červen 2013 21:41
Co je třeba dělat do letního slunovratu a jakým způsobem?

Nebraňte se vodě. Ukazuje vám, jak rozsáhlé mají být změny ve vašem životě.
Vezměte si z vody příklad, neničí apriori, nemá uchopitelný tvar, je ve své podstatě blahodárná, je podstatou života samotného.
Chovejte se jako voda. Nyní vám ukázala, jakou má obrovskou sílu a jaké změny dokáže způsobit. A zlobí se snad někdo na vodu?
Neničí, pročišťuje. I vy opouštíte to staré a to není ničení, to je změna.
Celý článek...
 
Kryon - „Načasovaní Stvoření“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 19 Červen 2013 07:08
Tento živý channeling Kryona přijal Lee Caroll při havajské plavbě 12. srpna 2012

Tento channeling byl několikrát upraven [Leem a Kryonem] pro lepší porozumění čtenářů. Často se stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto Vás zveme, abyste si užili tuto vylepšenou zprávu předanou na Havaji v roce 2012.

Zdravím Vás drazí, Já jsem Kryon z Magnetické služby. Tady by neměl být důvod pro úzkost, kterou můj partner může cítit během channelingu, jako je tento. Stokrát seděl na židli jako je tato a použil portál, kterým vchází Vyšší Já, aby přijal čisté a jasné poselství od posla, který je mu tolik známý… A přesto úzkost cítí - jako vždy, když se nachází ve stínu hor Lemurie (Hawaii). Poznává tuto energii, ale nedokáže rozpoznat věci jemu skryté, věci ukryté v jeho Akáše.
Celý článek...
 
Lady Vessa Andromeda - Překonání strachu ze Stvořitele PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Červen 2013 11:09
Poselství od Lady Vessy Andromedyp přijala Natalie Glasson, dne 31.5.2013

Milovaná světelná podstato na Zemi, jsem Lady Vessa Andromeda, andromédská bytost z Andromédské Galaxie v souhvězdí Andromedy. Mohli byste říci, že jsem mimozemská bytost, ale jsem ze stejného světla a Stvořitelovy podstaty jako vy. V současné době podporuji a dohlížím na služby desátého paprsku světla perleťové vibrace a na její sjednocení se Zemí.
Celý článek...
 
AA Michael - „OMEZENÍ NEBO OSVOBOZENÍ * CO SI VYBERETE?“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Červen 2013 15:30
AA Michael prostřednictvím Ronny Herman, červen 2013

Pamatujte, mí odvážní, že žijete vprostřed nekonečna. Zprávy vesmírné moudrosti, které vám přinášíme, nemají zavádět více pravidel nebo vytvářet nové dogma. Naším záměrem je zažehnout ve  vašich srdcích lásku a poskytnout vám letmý pohled na nádhernou budoucnost, která je před vámi. Jak stále větší masy lidí cítí nespokojenost podnícenou jejich Duševními Já, je velmi důležité, abyste odhalili lidem okolo vás Moudrá učení o Vzestupu a sdíleli je s nimi. Vy, probuzená HVĚZDNÁ SEMÍNKA, jste ti, kteří nyní budou šířit vyjevená/odhalená MOUDRÁ UČENÍ budoucnosti.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi - 3 (Jiné Bytosti) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Červen 2013 14:08
Jiné bytosti

Andělé a průvodci

Otázky: Drahý Kryone,
1. Chápu to tak, že považuješ za důležité, abychom v této fázi věděli, že nemáme „2“ či „3“ duchovní průvodce, ale spíše nekonečnou (metaforicky řečeno) energetickou polévku průvodců, která koná coby Jeden a čas od času mění kompozici. Moje otázka je: „Proč je pro nás důležité vědět, že stará metafora se 2 a 3 byla nepřesná a že nová je přesnější?
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 313 z 376

Vyhledávání