Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Marie Magdalena - Chtíč a láska PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 14 Červen 2013 13:53
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan  

Drazí muži a ženy, všechny vás zdravím. Jsem zde ve vašem středu jako duše, jako žena, jako sestra. Jsem s vámi jedním a tím, že jsem byla člověkem, znám zevnitř všechny pocity, které v současnosti zažíváte. Nejsou mi cizí.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi-Agrippa - Zanedbávané (opomenuté) dítě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Červen 2013 19:25
Poselství Mistra Kuthumi-Agrippy přijala  Michelle Manders, Johannesburg, 13. srpna 2010

Revidováno a aktualizováno pod záštitou Mistra Kuthumi-Aggrippy 22. ledna 2013

Jsem Kuthumi-Agrippa a přicházím v paprscích lásky a moudrosti, abych pozdravil každého z vás v tento den a přinesl požehnání léčení, napojení a rozpoznání světla vaší duše. Zdravím vás, milovaní! S velkou radostí a potěšením v srdcích se s vámi shromažďujeme a držíme vás pevně v srdci Krista a v bezpečí rukou božích.
Celý článek...
 
Víla Modrý zvonek - Vílí moudrost PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Červen 2013 19:12

Poselství od víly Modrý zvonek přijato Natálií Glasson 6.5.2013
(víla Modrý zvonek je Natáliina vílí průvodkyně)

Přináším vám zprávy a vibrace lásky z vílího království, naše pozdravy jsou stále s vámi, neboť vždy když pozorujete přírodu nebo se s ní propojíte, posíláme vám vibrace z našich srdcí. Jedním z našich hlavních úkolů je zesilování a podpora vašeho spojení s přírodou na Zemi. Když vidíme vaše propojování se s energiemi přírody, tvoří se v našich srdečních čakrách vlny blaženosti, protože víme, že se spojujete s vibracemi Stvořitele. Víme, že když pozorně pozorujete přírodu, a obzvláště království rostlin, vidíte zrcadlový obraz Stvořitelovy krásy ve vás samých.

Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Věčná láska srdeční čakry PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Červen 2013 19:28
Poselství od Mistra Kutumiho přijala Natalie Glasson 23-05-13

      Stálým aspektem toho, že srdeční čakra slouží jako nástroj a maják, který přijímá světlo na Zemi, je být všímavý k tomu, že potřebuje neustálé čištění. Srdeční čakra je nástrojem, který je pohonem pro všechny zážitky na Zemi; úroveň otevření vaší srdeční čakry vám umožňuje vnímat svou realitu, své Já, Stvořitele a dokonce i váš vlastní léčebný proces s proměňující se úrovní porozumění.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Čistenie cesty pre Lásku PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 04 Červen 2013 22:16
 Poselstvo od Majstra Kuthumi prijala Natalie Glasson 20-05-13

S rozpínaním a srdečnosťou môjho srdca Vám predávam svoju lásku ako pozdrav v tomto okamihu, ktorý ostane naveky s Vami. Moja láska k Vám nikdy nepostráda a nikdy nie je odoprená, milujem Vás bezpodmienečne a večne. Mojím najväčším zmyslom je dovoliť a podporiť Vás v cítení lásky vo svojom bytí, zažiť, uznať a prijať obrovskú expanziu lásky, ktorú v ňom držíte. Požiadal by som Vás, aby sa toto stalo Vašim zmyslom pre Vás aj pre ostatných, podporovať seba a ostatných v cítení a zažívaní lásky, ktorá je prítomná.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 314 z 376

Vyhledávání