Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 4. LEKCE - „Systém - část I. - Pochopení toho, kdo jste“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Květen 2013 21:08

"Systém - část I - Pochopení toho, kdo jste"

Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll,
Granada, Španělsko, dne 18. srpna 2007


Tento záznam byl předán v Granadě, Španělsko, pro velmi pokročilou skupinu. Toto je první část ze dvou, které se týkají nejvíce matoucích aspektů metafyziky… systému a toho, jak by měl pracovat. Skutečně nedochází k žádným “náhodám?“ Jak vypadá tvář Boha? Kde je Bůh? Tento channeling je rozhovorem o rozdílech mezi realitou ducha a lidstva. Část druhá bude více praktická, ukáže vám, jak naložit s celkovým obrazem a uvádí příklady.

Za účelem ještě jasnějšího pochopení byl tento channeling Lee-em a Kryonem ještě jednou přepracován. Setkání v zahraničí často obsahují nejzákladnější informace od Kryona, ale mnoho je přenášeno na emoční úrovni, což tištěná stránka jednoduše nedokáže.


Zdravím, milovaní, jsem Kryon z Magnetické služby.

Toto je bezpečné místo a ještě než začneme s učením, chceme sdělit, že toto místo je opravdu bezpečné. Když se dnes rozhodnete otevřít své srdce, nedostane se k vám žádná negativní věc. Sedíte zde s rodinou, takže do sebe nechte proudit energii tohoto místa, aby se vám dostalo blahodárnosti pochopení. Protože to, co chceme udělat, je složité.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.5. 2013 - 2.6. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Květen 2013 20:59
Milovaní,
nyní se vaše cesta vpřed a vzhůru ještě více propojuje s radostí a krásou, která sídlí ve vaší duši, což vede k pocitům růstu a nekonečných možností. Otevřete se vizi nových začátků a dovolte si přijímat štědrost Vesmíru, neboť vám přináší schopnost užívat si plodů svých nejhlubších snů. Cesta před vámi je očišťována a nyní je třeba jediné - otevřít svá srdce. Nechte svou fantazii vznášet se na radostném očekávání příchodu nového dne, který je čistý jako nepopsaný list a na který můžete psát život podle svého výběru, vše, co je třeba, je vaše aktivní účast.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi - "Mistři" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 24 Květen 2013 14:17
Kryon odpovídá na otázky veřejnosti v seriálu "Otázky a Odpovědi"

Buddha a Kristus
 
Otázka: Drahý Kryone, prosím, osviť nás pokud jde o dva velké učitele - Buddhu a Krista. Když studujeme životy a práci těchto dvou Mistrů, je jasné, že neměli stejné učení. Přesto, je-li jeden Bůh, měla by být jen jedna pravda. Jaká je tedy pravda o těchto protichůdných učeních? Jeden vypadá, že učil, že potlačení touhy je branou do věčnosti nebo nibbany (ustání nesprávných skutečností) a druhý, že přijetím toho, že jeho snaha o naši spásu byla dokončena ukřižováním na kříži, jsme dosáhli pokoje s Bohem a naše věčnost je zaručená.
Celý článek...
 
Lady Portia - Dvanáct sjednocených paprsků zesiluje PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 23 Květen 2013 21:53

Poselství od Lady Portia přijala Natalie Glasson 09.05.2013

      Vysílám na vaši cestu lásky a míru posvátné a mocné vibrace dvanácti paprsků. Jsem vedena k tomu, abych se s vámi přišla podělit o techniky, které vám pomohou a podpoří vás v hlubším prožitku s dvanácti paprsky světla, aby podpořily vše, čeho chce vaše duše na Zemi dosáhnout. Já jsem čóhan (mistr) či dohližitel sedmého světelného paprsku fialové barvy, který je zaměřen na transformaci, magii, zázraky, svítání a prožívání nového věku. Fialový paprsek světla je také propojen s fialovým ohněm přeměny; obojí lze zažít v Ášramu sedmého paprsku na vnitřních rovinách.
Celý článek...
 
Otevření portálu 25-05-2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 23 Květen 2013 21:45

Čas jednat znovu! Čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Takže se setkáme ve velkých i malých skupinách, a to jak individuálně, tak kolektivně, během úplňku v květnu. Mnozí z nás se shromáždí a představí si osvobození naší planety od tyranie negativní energetické sítě, a tak poprvé v historii budeme mít možnost vytvořit svůj vlastní osud coby svobodných občanů Země, a tím se zcela odevzdat do procesu Nanebevstoupení.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 315 z 375

Vyhledávání