Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.5. 2013 - 2.6. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Květen 2013 20:59
Milovaní,
nyní se vaše cesta vpřed a vzhůru ještě více propojuje s radostí a krásou, která sídlí ve vaší duši, což vede k pocitům růstu a nekonečných možností. Otevřete se vizi nových začátků a dovolte si přijímat štědrost Vesmíru, neboť vám přináší schopnost užívat si plodů svých nejhlubších snů. Cesta před vámi je očišťována a nyní je třeba jediné - otevřít svá srdce. Nechte svou fantazii vznášet se na radostném očekávání příchodu nového dne, který je čistý jako nepopsaný list a na který můžete psát život podle svého výběru, vše, co je třeba, je vaše aktivní účast.
Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi - "Mistři" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 24 Květen 2013 14:17
Kryon odpovídá na otázky veřejnosti v seriálu "Otázky a Odpovědi"

Buddha a Kristus
 
Otázka: Drahý Kryone, prosím, osviť nás pokud jde o dva velké učitele - Buddhu a Krista. Když studujeme životy a práci těchto dvou Mistrů, je jasné, že neměli stejné učení. Přesto, je-li jeden Bůh, měla by být jen jedna pravda. Jaká je tedy pravda o těchto protichůdných učeních? Jeden vypadá, že učil, že potlačení touhy je branou do věčnosti nebo nibbany (ustání nesprávných skutečností) a druhý, že přijetím toho, že jeho snaha o naši spásu byla dokončena ukřižováním na kříži, jsme dosáhli pokoje s Bohem a naše věčnost je zaručená.
Celý článek...
 
Lady Portia - Dvanáct sjednocených paprsků zesiluje PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 23 Květen 2013 21:53

Poselství od Lady Portia přijala Natalie Glasson 09.05.2013

      Vysílám na vaši cestu lásky a míru posvátné a mocné vibrace dvanácti paprsků. Jsem vedena k tomu, abych se s vámi přišla podělit o techniky, které vám pomohou a podpoří vás v hlubším prožitku s dvanácti paprsky světla, aby podpořily vše, čeho chce vaše duše na Zemi dosáhnout. Já jsem čóhan (mistr) či dohližitel sedmého světelného paprsku fialové barvy, který je zaměřen na transformaci, magii, zázraky, svítání a prožívání nového věku. Fialový paprsek světla je také propojen s fialovým ohněm přeměny; obojí lze zažít v Ášramu sedmého paprsku na vnitřních rovinách.
Celý článek...
 
Otevření portálu 25-05-2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 23 Květen 2013 21:45

Čas jednat znovu! Čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Takže se setkáme ve velkých i malých skupinách, a to jak individuálně, tak kolektivně, během úplňku v květnu. Mnozí z nás se shromáždí a představí si osvobození naší planety od tyranie negativní energetické sítě, a tak poprvé v historii budeme mít možnost vytvořit svůj vlastní osud coby svobodných občanů Země, a tím se zcela odevzdat do procesu Nanebevstoupení.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 19.5. 2013 - 26.5. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Květen 2013 21:21
Milovaní,
v těchto dnech se projevilo mnohé, o čem se dříve nevědělo. Jde o informace, které musí spatřit světlo světa, aby se o nich vědělo a mohlo se s nimi pracovat nejen individuálně, ale v národním a celosvětovém měřítku. Nyní se stále častěji projevuje to, v čem není jednota a soulad. Svět potřebuje být očištěn od všeho, co udržovalo jeho obyvatele v iluzi, jak žít svůj každodenní život snesitelným způsobem. Tyto pravdy je zpočátku těžké přijmout, lidé se teprve začínají probouzet do uvědomění, jakým způsobem to vlastně funguje, což jim umožní pochopit a z jiné perspektivy vidět, jak dosud žili.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 316 z 376

Vyhledávání