Aktualitky

46. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Arménie Gruzie

ARMÉNIE A GRUZIE 

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Arménie Gruzie. Termín: 15.-30.05.2020

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Pamela Kribbe - Poznámka Pamely k jejímu příběhu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 16:42
Pamela Kribbe, červen 2010

Ze všeho nejdřív bych chtěla poděkovat za všechny vaše srdečné reakce na můj předešlý newsletter, ve kterém jsem vám pověděla o obtížném transformačním procesu plném strachu a deprese, kterým jsem prošla během uplynulého roku. Byla jsem dojata vaší laskavostí a podporou a vaší ochotou podělit se se mnou o váš vlastní příběh. Zjistila jsem, že mnoho z vás do jisté míry prochází tím samým, intenzivním procesem „obrácením sama sebe naruby“.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 28.10. 2012 - 3.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 31 Říjen 2012 22:34
Milovaní,
v současné době opět rostou Kosmické energie na intenzitě a Světlonoši celého Světa postupují na další úroveň Vzestupného procesu. Stále jdete proti proudu převládajících myšlenkových procesů, které pronikají celou atmosférou Planety, takže pro vás, kdo jste v roli předvoje, jsou tyto energie poněkud obtížné. Nezapomínejte trávit svůj čas venku v přírodě a často se propojovat do jádra Země, abyste zůstávali uzemněni. Pijte hodně čisté vody, což vám pomůže asimilovat vyšší energie do každé buňky vašeho lidského těla a multidimenzionálního operačního systému.
Celý článek...
 
Kryon - „Most mečů“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 29 Říjen 2012 10:41

Tento channelling byl přijat v Torontu, v Kanadě, 29. září 2012

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Proto si užijte toto vznešené poselství předané v Torontu, v Kanadě v roce 2012.


Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby. Ve schématu věcí jste dosáhli vrcholu toho, co bychom mohli nazvat rozhodujícím místem pro lidstvo. Abyste to spatřili v takovém světle, v jakém to vidím já, budete muset pochopit dvě věci. Zaprvé, když se na krátkou chvíli vrátíte zpět, tak si vzpomenete, že při mé první komunikaci s vámi jsem vám řekl, že Lidské vědomí se mění. Předal jsem vám informaci ze samotného začátku mých atributů na této planetě, že lidstvo je v pohybu a že jsem přišel za konkrétním účelem, kterým je posun magnetické mřížky.
Celý článek...
 
Kryon - Vlna Božské magie skutečnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 29 Říjen 2012 10:30
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 24.10.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Zdravím vás přátelé, jsem Kryon z magnetické služby a dnes k vám přicházím, abych vás povzbudil v těchto energeticky silných dnech. Tyto dny jsou plné pomoci, která přichází na Zemi z vnějšku. Andělé začínají zaujímat své pozice kolem Země a spojují svá srdce. Tímto se posiluje současná mřížka lásky, kterou Země kolem svého pole má. Je to období, kdy Země opouští „pole transformace“. Tito andělé jsou povoláváni, aby Zemi usnadňovali vystoupení z duality. Každý z nich má své místo v dokonalé jednotě a harmonii květiny života.
Celý článek...
 
Bohyně Isis - Identifikácia PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 29 Říjen 2012 10:06
Od Bohyne Isis Prijala Natalia Glasson 21/10/2012

Je to z lásky, že sa k Vám nežne približujem, zahŕňam Vašu bytosť mojou milujúcou energiou Božskej Ženskej Matky Bohyne. Posvätná ženská energia Bohyne a Božskej Matky sú tvorivé a súcitne milujúce aspekty Stvoriteľovej srdcovej čakry, tak sú čisté tieto vibrácie, že sú nesmierne liečivé, omladzujúce a ukľudnujúce. Je to z najhlbšej lásky, keď poviem, že je pre Vás potrebné, aby ste sa volali na srdcovú čakru a ženské vibrácie Stvoritela v akejkoľvek forme sa zhmotnujuce, aby podporili Váš rast a vzostup ľudstva v tento čas.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 317 z 348

Vyhledávání