Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - „Fyzika a věda“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 13 Květen 2013 19:22
Toto poselství, "Fyzika a věda" je druhým pólem předcházejícího poselství s názvem "Esoterika na maximum" (3. lekce Kryonovy Příručky Pracovníka Světla), které bylo nejesoteričtější. Toto poselství je naopak nejvědečtější a vzájemně spolu drží rovnováhu. 

Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll v MT. SHASTA, Kalifornie, 17. června 2007

Lee a Kryon tento channeling znovu channelovali a doplnili - pro ještě jasnější pochopení. Setkání na živo často obsahují zásadní informace, ale hodně je zprostředkováno emocemi, které tištěná strana prostě nemůže odhalit. Navíc Kryon channeling rozšířil o dodatečné vysvětlení obtížných konceptů, které byly původně prezentovány na živo pod časovým tlakem. Toto rozšíření vytváří ještě lepší komunikaci než je možné při živých nahrávkách.


Zdravím Vás moji milí, jsem Kryon z magnetické služby.

Určitě jsou tací, kteří nás vnímali, jakmile vstoupili dnes ráno do této místnosti, neboť jsme nikoho z vás nenechali o samotě! (Jedná se o druhý den konference.)
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 12.5. 2013 - 19.5. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 13 Květen 2013 19:17
Milovaní,
procházíte obdobím vytrvalosti a objevování různých aspektů svých mnoha tváří. Udělejte si čas posedět v tichosti a klidu, otevřít svá srdce a připravit se na přijetí nových postřehů, které mohou právě přicházet. Buďte ochotni jít za hranice svého bývalého způsobu vnímání sebe sama, vkročit do neznáma s odvahou a vytrvalostí. Přeneste se přes to, jak zdánlivě vypadá váš okolní svět, a pohlédněte do světa, který je uvnitř vás. Jsou tam poklady, které čekají na objevení, vyjádření a přijetí; jsou to duchovní poklady.
Celý článek...
 
Bohyně Maat - Teorie vyváženosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 10 Květen 2013 07:21
Poselství od egyptské bohyně Maat přijala Natalie Glasson 28.04.2013

      Slunce bohů září vřele na vaše bytí, jeho jas a vibrace ozařuje celé vaše bytí a aktivuje v něm stejné slunce, aby z něj povstalo. Vaše vnitřní slunce plyne z vašeho bytí s velkým záměrem, koupe ve sluneční podstatě vše, co vás obklopuje, dochází ve vás k posílení, i k posílení těch, kteří jsou kolem vás shromážděni fyzicky nebo i přítomni energeticky. Slunce, které září z vašeho nitra je majákem, který rozpoznává své protějšky, uvědomuje si, že není jediným schopným síly a vyzařování ve Stvořitelově vesmíru. Vaše slunce nevyhledává nezávislost ve svém vyzařování, ale sjednocení s ostatními slunečními majáky, aby splynuly v jedno.
Celý článek...
 
KRYON - PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 3. LEKCE - „Esoterika na maximum“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 06 Květen 2013 21:58

 „Esoterika na maximum“

Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll v Mt. Shasta,
Kalifornie 16. června 2007, Letní světelná konference
 
Tento channeling byl znovu channelován (Leem a Kryonem) a doplněn tak, aby poskytl jasnější pochopení. Tato setkání v Shastě často obsahují velmi základní informace od Kryona, ale je s nimi předáno i mnoho emocí, které tištěná stránka prostě nemůže odhalit. Proto je Kryon rozšířil, aby zahrnul i doplňující vysvětlení obtížných konceptů, které byly prezentovány živě na setkání. Toto rozšíření tvoří ještě lepší komunikaci, než tomu bylo při živém poslechu.

Tento specifický channeling bude označen jako LEKCE TŘI série „Příručka pro Pracovníky Světla“. Užijte si jej
.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 5.5. 2013 - 12.5. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 06 Květen 2013 21:50
Milovaní,
ve vesmíru dochází k úpravám, které byly tisíce let očekávány. Ty otevírají lepší přístup k vědomostem uloženým v každé duši, neboť po mnoho věků, jež přicházejí a odcházejí, v sobě každý z vás nosí  obrovskou databanku vědomostí. Teď, kdy je váš svět opět propojen s okolním vesmírem, je čas být v klidu a ve stavu vnímání svého nitra - je to událost, která ohlašuje, že lidstvo není osamoceno v nekonečném moři jiných hvězd, planet a světů. Znamená to, že Země vstupuje do nové pozice na nebesích a že je to nový začátek pro všechny.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 318 z 376

Vyhledávání