Aktualitky

46. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Sardinie a Liparské ostrovy

Sardinie a Liparské ostrovy (Aiolské / Eolské ostrovy)

Tentokrát se vydáme poznávat krásy ostrovů Středozemního moře. Termín: 11.9.-27.9.2020. Je nutné se co nejdříve přihlásit a poslat zálohu.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 17.3. 2013 - 24.3. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Březen 2013 17:08
Milovaní,
ve svých současných každodenních životech již poznáváte, co znamená prožívat život, všechny ty nesčetné způsoby, díky nimž může Duše poznávat, jak se žije na této Planetě v lidské formě. Je to senzační příležitost, že zde můžete být v tomto současném klíčovém okamžiku, kdy probíhá tolik změn a transformací. Toto je také součást role, kterou jste si vybrali ještě před inkarnací sem, na Zemi. Jste to vy všichni, v současnosti fyzicky inkarnovaní, kteří máte moc a oprávnění tvořit nový směr, novou realitu. Ti, kteří obývají duchovní sféry, nemohou ovlivnit pozitivní změny, aniž by požádali o vaše povolení a spolupráci.
Celý článek...
 
AA Metatron - Odhalení důvěrného spojení se Stvořitelem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 15 Březen 2013 08:01
Poselství Archanděla Metatrona přijala Natalie Glasson 04/03/2013


      Posíleni duší vidíme svítání všeho, co Stvořitel nyní manifestuje jako realitu na Zemi jako skutečnou a posvátnou zkušenost a potvrzení.

      S nejhlubší láskou já, Archanděl Metatron, přistupuji, abych vás pozdravil, jako přítel se s vámi podělil o světlo a podporu Stvořitele, abych vám pomohl se spojit se vším, co je ve vašem bytí. S vývojem duše se naše propojení posílí, protože přítomnost duše umožňuje jasné vidění a chápání pravdy. Když přijmete mé energie a posvátnou sílu, poznáte, že vše, co vám chci zprostředkovat od milovaného Stvořitele je to, že s větší intenzitou rozpoznáte pravdu a posvátnou sílu svého vlastního bytí a svého já.
Celý článek...
 
AA Michael - ŽIVOT V POSVÁTNÉM PROSTORU - NOVÁ REALITA... HVĚZDNÁ SEMÍNKA A SVĚTLONOŠI PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 14 Březen 2013 23:40
Nové Energie Země - Březen 2013
Poselství Archanděla Michaela přijala  Celia Fenn

Milovaná Světelná rodino, víme že většina z vás si je již vědoma, že se nachází v Nové realitě a v Novém prostoru a pracujete na tom, abyste přivykli těmto energiím. V přesunu probouzení se z portálu 2012, stále hledáte tzv. pevnou půdu pod nohama na druhé straně. Pro některé z vás to může být velmi nestabilní až proměnlivé období a jak hledáte duševní i fyzickou rovnováhu i malý problém může nabrat zdánlivě obrovských rozměrů.
Celý článek...
 
Kryon - Zkušenost Mt. Shasta PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Březen 2013 12:35
Tento živý channeling byl dán v Mt. Shasta, Kalifornie, ve dnech 21.-22.7.2003

Toto Kryonovo sdělení má význam pro pochopení změn, které se na planetě začaly tou dobou dít a dějí dále, i  v souvislosti s Lemurskou energií. Přináší také další poznávání dalších částí naší  DNA a jejich hlubších významů.

Tento Kryonův stávající channeling byl předán a obohacen Kryonem prostřednictvím Lee Carrolla, byl znovu channelován, aby byl hodnotnější pro psané slovo a přinesl jasnost pojetí, která byla předána energeticky během živých channelingů.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vítám vás, drazí, já jsem Kryon z Magnetické Služby.

Energie je zde silná. Vybrali jsme si čas a místo, které mělo ještě vyšší energii, než můj partner očekával, tak jsem ho požádal, aby se soustředil [hovoří k Leemu]. Je zde dnes mnoho těch, kteří budou požadovat, aby zpomalil. Budou zde prezentována pojetí, se kterými se předtím ještě nikdy nesetkal, jména, která nikdy neslyšel. Následující sdělení je druh informace, která může být doručena pouze na místo, jako je toto – místo s Lemurskou energií.
Celý článek...
 
Saint Germain - Nástroje pro Vzestup PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 11 Březen 2013 11:26
Poselství Mistra Saint Germaina prostřednictvím Barbary Bessen, březen 2013

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Saint Germain. Dnes začneme krásným zvoláním: Ať žije svoboda! Je to jedna z mých oblíbených vět. Chtěl bys pocítit trochu mé energie? Zavři oči a zcela se na mě nalaď, pak budeš v mém poli. Ostatně všichni jsme sjednoceni v jednom velkém poli. Jen tady na Zemi je tato nádherná energie pro vás stále jen částečně dostupná. Tento úžasný stvořitelský elixír si ještě v plné síle neumíte podržet, neboť, jak Kryon rád říká, vězíte stále ještě jednou nohou v hluboké matérii.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 319 z 369

Vyhledávání