Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Světový mír je v tobě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 29 Srpen 2012 21:12
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, říjen 2006

Zdravím vás, milí přátelé, zdravím všechny, kdo jste připraveni kráčet Novou cestou. Jsem Kryon z Magnetické služby. Dnes jsem tady u tebe, milovaná lidská bytosti, abych ti vysvětlil, jak funguje tvá tvořitelská síla a jaké má účinky. Dnes uděláme velký krok směrem k tvé vlastní odpovědnosti. Jak jsme vám objasnili v minulém channellingu, chceme  vám pomoct dostat se k „novým břehům“
Celý článek...
 
AA Michael - SVOLÁVÁNÍ DUŠÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Srpen 2012 10:12
Poselství Archanděla Michaela, Srpen 2012 - Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři,
znovu děkuji za příležitost splynout s vaším vyšším vědomím a naplnit vaše Svaté Srdce a vaši Duši Boží láskou našeho Otce/Matky Boha. Naší největší touhou je stále vás inspirovat, uklidňovat a provázet vás na cestě vyššího uvědomění, které postupně vede k Mistrovství. Rádi bychom vás obeznámili s tím, co se odehrává během tohoto významného roku, který nazýváme SVOLÁVÁNÍ DUŠÍ. Mým záměrem je podpořit pojetí telepatické komunikace mezi vámi, HVĚZDNÝMI SEMÍNKY, Vesmírnou Radou Světla a námi, Světelnými Legiemi tohoto Pod-Vesmíru.
Celý článek...
 
Mistr Lantó - Rozpouštění Dramatu o vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Srpen 2012 10:07
Poselství od Mistra Lantó - Přijala Natalie Glasson 17/08/2012

      Za pomoci světla projevuji vám své požehnání Kristovým vědomím Stvořitele, pravdou, mírem a nekonečnou láskou; vyzařuji Kristovu vibraci do celého vašeho bytí, takže tutéž vibraci nyní můžete rozpoznat v sobě, její sdílnost a věčnost. Jsem Mistr Lantó, mé energie jsou jemné, ale zářivé a pracoval jsem už s mnoha aspekty Krista, včetně Mistra Ježíše. Mým úkolem je, abych aktivoval energie zbožnosti vůči Stvořiteli kolem i uvnitř vašeho bytí a zároveň i povznesl vaši záři.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.8. 2012 - 1.9. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Srpen 2012 22:49
Milovaní.
energie Lásky jsou všude kolem vás a ti, kteří se na toto období připravovali, začínají zažívat mnohé chvíle porozumění a vhledů o důvodech svého bytí na této Planetě. Tyto vhledy přicházejí coby záblesky, které přijdou a zase zmizí, někdy tak rychle, že si nejste jistí, zda se vám to jen nezdálo. Věřte v uchopení vlastního osudu, který přichází vaším prostřednictvím a věřte, že vše se odkrývá s perfektním, božským načasováním. Mnoho pomocníků na Zemi i ve vyšších dimenzích vás připravuje na tu největší zkušenost mnoha životů a mnoha galaktických cyklů, zkušenost Vzestupu.
Celý článek...
 
AA Metatron - Energetizování vody pro vzestup PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Srpen 2012 10:01
Poselství Archanděla Metatrona přijala Natalia Glasson 13/08/2012
 
      S láskou a radostí k vám nyní přicházím, abych si s vámi dnes popovídal. S velkým potěšením vás ujišťuji, že vibrace lásky na Zemi se každým dnem rozvíjí a navyšuje. Vaše úsilí při vtělování světla a lásky je velmi oceňováno a vážíme si ho; pomáháte vytváření Věku Lásky na Zemi.

      Na vnitřních rovinách nyní dokončujeme a uvádíme v chod mnoho posvátných plánů, které byly mnohými dlouho očekávány. Popravdě je to, jako bychom organizovali nejkrásnější festival, je toho mnoho, na co je potřeba se soustředit, aby byla ustanovena vůle Stvořitele.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 320 z 341

Vyhledávání