Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 28.4. 2013 - 5.5. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 29 Duben 2013 18:55
Milovaní,
na obzoru svítají nové dny, všechno, po čem toužíte, je odpočívat a relaxovat, ale to není vše. Pečujte o sebe, zhluboka dýchejte a udržujte si vizi lepšího světa coby zástupci lidstva. Vše je uprostřed procesu posunu a rekalibrace. Smutek způsobovaný hustými energiemi je připraven k transformaci na vyšší vibrace. Nechte tyto rozptylující okolnosti zmizet, vy si teď udržujte jistotu, že uvnitř každého lidského srdce je pramen dobra a nevinnosti, který se sjednocuje do větší síly, než je možné vyjádřit, je to něco, co může být poznáno pouze zkušeností.
Celý článek...
 
Lord Melchizedek - Zplnomocnění vaší reality vaší šestou čakrou (třetím okem) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 29 Duben 2013 18:47
Poselství Lorda Melchizedeka přijala Natalie Glasson - 15.dubna 2013

Předstupuji před vás s velikou vlnou lásky, abych vás pozdravil; ponořuji vás do Stvořitelova vesmírného světla a zahrnuji vás zlatým požehnáním paměti ve vašem bytí. Dohlížím na Vesmírnou úroveň a světlo Stvořitelova vesmíru. Jsem Kristus, což je označení, které znamená, že ve svém vtělení udržuji vědomí Kristova Vědomí. Sdílím s Vámi  lásku vesmírné úrovně a Kristovo vědomí a pokud mi to dovolíte, ukotvím ho ve vašem bytí rychlejší vibrací světla.
Celý článek...
 
Solara - Fragment Solařina Surf reportu – duben 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 25 Duben 2013 21:51
Energie A Mu´a plně oživena

Měsíc duben není snadné popsat, protože se toho tolik děje na nesčetných úrovních, osobních i planetárních. Nacházíme se uprostřed mnoha završení, která jsou protknutá mohutnými novými počátky. Svlékáme staré kůže mnoha svých životů. Jsme ovlivňováni nesmírně rozdílnými systémy reality, dokud se zcela nevymaníme z vlivů duality a neukotvíme se v Ultra Vyšší realitě. Kolektivní zmatek, projevující se všude ve světě, nás silně ovlivňuje tím, že vytváří  extrémní okamžiky podobné surfování na rozbouřeném moři. Okolní vzduch je tak naplněný vířícími proudy chaosu a znovuzrození, že může být velkou výzvou udržet své uzemnění a jasnost/čistotu.
Celý článek...
 
PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 2. LEKCE - „Pochopení vaší duality“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 23 Duben 2013 12:44
 

 „Pochopení vaší duality“

Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll na každoroční setkání s Metanoya, San Diego, CA
28. července 2007


POZNÁMKA OD LEEHO: Tento přepis je vlastně kombinací tří živých channelingů na toto téma předaných během 2 měsíců. Představuje jeden z nejobtížnějších předmětů pro Nový Věk a Kryon chtěl, aby byl v pohodě! Posloucháte-li živé audio, získáváte pouze část toho, co je zde, v tomto přepisu, prezentováno. Je to citlivé téma a jedno z těch, které mnozí shledávají neuvěřitelným nebo nepříjemným či temným. V někom to vyvolává hněv a u mnohých to vyvolává pochybnosti, ale je to niterná pravda a musí být pochopena. Neboť bez této znalosti nepřestane existovat velká bariéra, se kterou budete ve svém hledání osvícení patrně pořád bojovat.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 22.4. 2013 - 28.4. 2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 22 Duben 2013 22:54
Milovaní,
doba, v níž žijete, je čas těch největších možností a nejvyššího požehnání. Energie třetí dimenze již přestávají být podporovány ovzduším obklopujícím Zemi a je stále obtížnější držet si ve svých osobních energetických polích hustší energie. U těch, kteří v sobě chovají a udržují si hustší energie, se objevuje tzv. efekt bumerangu, kdy tito lidé zjišťují, že se jim jejich energie vrací velmi zesílené a občas vybouchnou způsobem, který je širší společností těžko pochopitelný.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 320 z 376

Vyhledávání