Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Sanat Kumara - Život v páté dimenzi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 12 Duben 2013 14:07
Sanat Kumara prostřednictvím Barbary Bessen, duben 2013

Jsem Sanat Kumara, jeden ze Strážců Země. Obklopujeme Zemi svým vědomím. Avšak i my procházíme osobním rozvojem a prožíváme rozšiřování vědomí. To totiž stále pokračuje a nikdy nekončí.
Celý článek...
 
Arkturiáni - Vytváranie vašej novej reality PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 12 Duben 2013 13:49
Arkturiáni – Marec 2013
Suzan Caroll

Nachádzate sa teraz uprostred procesu začleňovania toku svetla s vyššou frekvenciou, ktorý prúdi z Galaktického stredu do vašich pozemských tiel, emócií a synapsií (spojenie medzi neurónmi v mozgu). Keď sa toto svetlo začlení, bude mať vplyv na vaše emócie, myšlienky a činy. Okrem toho, vám aktivuje 97% DNA, ktorá prebúdza váš prirodzený potenciál, ktorý z vás robí tvorcov vašej reality. Preto vás prosíme, aby ste trávili čo najviac “času” v prírode, aby ste boli bližšie k elektromagnetickým poliam svetla, ktoré bombardujú vašu planétu. Nové synapsie, ktoré sa aktivujú vo vašom mozgu vám umožnia prijať nové informácie, ktoré neboli dostupné, pokým mal váš mozog obmedzenú kapacitu.
Celý článek...
 
Mistr Ježíš - Rozkrývání pravdy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 11 Duben 2013 17:16
Poselství od Mistra Ježíše přijala Natalia Glasson 3.4.2013

      Předstupuji před vás vědomě v pravdě a čistém vtělení lásky, abych byl přítomen ve vaší energii a vědomí. Skrze svou přítomnost vám ukazuji vaše vlastní posvátné a božské já. Jestliže si dovolíte vidět, vnímat či uznat mé energie jako čisté vtělení lásky, pak jste připraveni přijmout, vidět, vnímat a uznat sebe sama stejným způsobem, ve stejné formě a projevení. Tohoto uvědomění si sebe sama jako vtělení lásky lze dosáhnout díky jednoduchým, ale účinným krokům a záměrům, které si každého dne stanovíte a umožníte si tak být vědomě bdělí a přítomní na Zemi.
Celý článek...
 
Jeshua - Jste učitelem společnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Duben 2013 13:50

Jeshua  prostřednictvím Pamely
Jsem tu s takovou radostí. Pociťte moji radost. Jsem rád, že vás tu všechny vidím spojené jako bratry a sestry. O tom Nová Země je. Když se lidé setkávají s otevřeným srdcem, když se společně spojí v kruhu jako je tento, něco nového vyvstává, něco mnohem víc, než jen souhrn jednotlivců. A tak vnímejte energii, kterou jste společně vytvořili v těchto posledních dnech. Je to vaše energie.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Cítit se na Zemi doma PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 08 Duben 2013 13:44
Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí přátelé, drazí muži a drahé ženy,
Naplňuje mne radostí být tu v toto jasné ráno s vámi. Jsme staří přátelé. Naše cesty se protnuly v prostoru a čase mnohokrát předtím. Vnímejte naše staré přátelství. Jsme součástí stejné rodiny. Chovejte na chvíli tento pocit důvěrnosti, příchodu domů, v srdci. Jen se uvolněte a nechejte všechno napětí uvnitř sebe odejít. Představujte si, jak se napětí vlévá do Země a je neutralizováno. Vnímejte, jak se vaše těla uvolňují a jsou těžší. Přijměte léčivou energii, kterou vám Matka Země opětuje a nechejte ji, aby obklopila vaše chodidla a nohy a vlévala se do vašeho pasu a břicha. Vnímejte podporu Země, jste v bezpečí.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 320 z 374

Vyhledávání