Aktualitky

Semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny, každodenní meditace.

Milí přátelé, semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu a budou pokračovat po jeho ukončení. Zapojte se do každodenních meditací v 11:00 a 22:00 a poslechněte si povídání k nim.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Rekalibrácia Lásky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Prosinec 2012 21:23
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Perth, WA, Australia, Nedeľa, 25. Marca 2012
Úvodný a hlavný channeling

Zdravím vás drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.

A opäť Vám zopakujeme, že hlas, hlas je stále ten istý!  Nemyslíte si? A sú tu tí, ktorí tvrdia, že toto je veľmi zvláštny spôsob komunikácie ducha s ľudmi! A ja Vám opäť hovorím, že nad tým nedostatočne uvažujete, kedže je to doslova jediný spôsob, akým sa také niečo dá dokázať a len takto to vždy bolo robené.
Celý článek...
 
Archanděl Michael - Kam vede cesta vzestupu? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Prosinec 2012 21:00
Archanděl Michael prostřednictvím Barbary Bessen, s dopisem Barbary, prosinec 2012

Milí přátelé, kteří sledujete každý měsíc poselství!
Než se Archanděl Michael ujme slova, ráda bych Vám sdělila pár slov s blížícím se koncem roku. Děkuji za důvěru, kterou mi dáváte. Stále vnímám, jak zodpovědný úkol to je předávat poselství z duchovního světa. Sama sebe považuji za posla duchovního světa. A mým přáním je, aby stále víc lidí využívalo a pěstovalo kontakt s duchovním světem.
Celý článek...
 
Vyjádření lásky pro čas vzestupu - Vaši milovaní průvodci PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Prosinec 2012 20:48
Přijala Natalia Glasson 03/12/2012

      Rádi bychom si dnes s vámi povídali jako skupinové vědomí se schopností osobního sdělení. V tomto čase dochází ve vašem bytí k mnoha aktivacím; někdy jde o aktivace starých a starobylých posvátných energií znovu se vynořujících jako zlatý had, aby vám poskytly vědění a moudrost, a jiné aktivace jsou jako studna křišťálově čisté vody, která omývá vaše bytí a vnáší jasnost a čistou vizi do nové světlem naplněné přítomnosti a budoucnosti.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 9.12. 2012 - 16.12. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 10 Prosinec 2012 20:26
 Milovaní,

nadále se budují energetické úrovně a většina z vás přijímá velké množství neskutečné pomoci z vyšších říší a dimenzí. Vaše osobní Světlo se dále šíří a zaujímá mnohem větší rádius než dříve, toto Světlo je katalyzátorem probouzení lidí ve vašem okolí. Vaše přítomnost na této planetě není náhoda, neboť vaše Světlo a Světlo, které vámi prochází, je potřebné k udržování, ukotvování a šíření ve všech směrech, aby se propojilo v jednotu s ostatními vodiči tak, aby vznikla Světelná síť kolem Země.
Celý článek...
 
Kryon - "Mriežka a DNA" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 06 Prosinec 2012 17:49
Kryonova Letná Svetelná konferencia
Tento živý channeling bol prijatý v Breckenridge, Colorado - Júl 14, 2001

Zdravím, milovaní, JA SOM Kryon z magnetickej služby!
Toto je príjemný channelling na príjemnom mieste v tento večer. Príjemná energia vstupuje pomaly do miestnosti, potichu, pretože tu nie je žiaden čas. Pred troma dňami vo Vašom 4D čase  bolo toto miesto pripravené pre anjelov, ktorí tu sedia na stoličkách. Sprievodcovia a interdimenzionálne bytosti, ktoré nemôžete ani pochopiť, ale ktorých voláte bratia a sestry, prišli pripraviť miesto.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 322 z 360

Vyhledávání