Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Jeshua - Nový Vek začal PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 12 Červenec 2012 13:17
Jeshua prostredníctom Pamela Kribbe

Drahí priatelia,
Nový vek sa začal. Ja som Jeshua. Som tu s vami v radosti a hovorím vám: sme tam, Nový Vek sa začal! Nový svet sa odhaľuje vo vás a všade okolo vás. Začalo to; Nová Zem sa vynára. A stará, realita starej Zeme, ako môžete vidieť, sa rozpadá a rúca. Môžete vidieť že sa to deje každý deň v správach, v udalostiach, ktoré sa dejú na globálnej úrovni, a tiež malými spôsobmi v ľuďoch okolo vás, ktorí sú v kríze. Sú lapení v osobných pohromách, vo finančných záležitostiach, vo vzťahových záležitostiach, alebo v záležitostiach zdravia, zdanlivo kvôli okolnostiam, ktoré sú mimo nich. Všetky tieto udalosti pôsobia ako katalyzátory, ako budíčky, ktoré vás nútia ísť veľmi hlboko a začať hľadať čo tam naozaj je.
Celý článek...
 
Posuny emočního, mentálního a spirituálního těla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 11 Červenec 2012 17:21
Poselství od paní Nady, matky Marie a paní Kuan Yin přijala Natalia Glasson 24/06/2012
 
Požehnání a láska Bohyní hojně proudí, aby vás zahrnula nebeskými mateřskými energiemi. My, paní Nada, matka Marie a paní Kuan  Yin spojujeme své energie a vědomí, abychom s vámi mohly hovořit jako jedna k jednotné energii nalézající se uvnitř vašeho bytí. Díky našim shodným záměrům a spojení našich energetických vibrací naše energie v sobě nese větší moc a milující sílu, když se v této chvíli spojujeme s vaším bytím. Vždy se soustřeďujeme na zesílení světla Bohyní; Propojením našich energií s ostatními a projekcí našeho vědomí do vašeho jsme schopny zesílit vaše vlastní světlo a vibraci Bohyně.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 8.7. 2012 - 15.7. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Červenec 2012 11:10
Milovaní,
v souvislosti s tím, jak si další probouzející začínají klást otázky a začínají přebírat zodpovědnost za své vlastní činy a skutky, se nyní po celém Světě dějí věci velmi podobné chaosu. Pro mnohé je to doba rozčarování a hledání lepšího života. U mnohých dochází k erupcím nálad, neboť u nich dochází k procesu čištění, ale nerozumějí tomu, co se děje na jejich Planetě a ve Vesmíru. Je tedy na těch, kdo stojí v roli Pochodně Světla, aby udržovali mír a klid bez ohledu na to, jak intenzivní jsou reakce lidí v jejich okolí.
Celý článek...
 
Kryon - Veľký Obraz - Ty Nie Si Sám - 1 (mini poselství) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Červenec 2012 16:55
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Patagónii, 3. Februára 2012

Zdravím vás drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.
Môj partner vstupuje do napojenia veľmi jednoducho. Nie je to až také ťažké. Ak je to pravda, že Vyššie Ja je v každej ľudskej bytosti, a že vzdialenosť medzi vašou telesnou stránkou a vaším Vyšším Ja je veľmi veľmi malá, len milimetre vzdialenosti, tak odhrnúť závoj a byť prepojený s tým, čo nazývame portálom k Vyššiemu Ja, je práve to, čo vás pozývame urobiť počas vašej meditácie. Niektorí z vás ani nevedia, že meditujú. Niektorí z vás vôbec nemeditujú, no aj napriek tomu prijímate informácie. Ja viem kto sa tu nachádza.
Celý článek...
 
Kryon - Veľký Obraz - Ty Nie Si Sám - 2 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Červenec 2012 16:34
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Patagonii, 3. Februára 2012

Opäť vás zdravíme drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.
A ako sme už predtým vraveli, magnetizmus sa mení. Nie len tak zľahka. Nie tak, ako si to myslia vaši vedci. Je to vážna zmena. Je to koniec , ktorý by ste mohli nazvať „koncom dobrodružstva“. A je to začiatok toho, čo by sme My nazvali, „Veľké Dobrodružstvo“.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 322 z 336

Vyhledávání