Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Být mistrem živlů … - Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 12 Květen 2012 16:52
Přijala Barbara Bessen  v květnu 2012

Zdravím vás milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Těší mě, že Vám mohu být k službám. Jsem služebníkem Nejvyššího světla, Jednoty. Je mi dovoleno předat Vám pozdravy z domova. Z prostoru, kde nevládne dualita. Kde vládne láska a nikdo není lepší nebo horší než ten druhý. Kde energie prapolévky nevytváří žádné formy, nýbrž je prostě jen nádhernou, bezčasovou frekvencí proudu myšlenek. Bez hodnocení, beze strachu, bez přání něčím být nebo něco dělat. Není to nádherné, i když si to teď ještě neumíš dost dobře představit?
Celý článek...
 
Šťastný Den Vzestupu a Šťastný úplněk! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Květen 2012 11:14
Michelle Manders - Newsletter z 05.05.2012

Tento víkend budeme svědkem největší úplnosti Matky Luny, jelikož bude velmi blízko Matce Zemi. Obě Matky se dohodly, že tuto velkolepou událost využijí pro naše naplnění láskou a dotykem a pomohou nám toto ukotvit do našich těl i na Zemi. Toto je jeden z několika cyklů, které tento víkend prožíváme. Zároveň také započne proces vedoucí k 15. květnu, kdy bude bohyně Hathor projektovat 12 nových Venušanských Paprsků Kosmické Lásky na naši planetu v přípravě na retrográdní pohyb Venuše trvající 40 dní a nocí a který začíná právě 15. května.
Celý článek...
 
Přechod Matky Země - od Matky Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Květen 2012 11:09
Přijato prostřednictvím Natalie Glasson - 29/04/12

Posílám svou lásku jako sladkou vůni vonící po teplém větru, abych vás mohla láskyplně obejmout. Dovolte si přijmout mou lásku, tak jak plyne, se stejným  blahem a radostí z mé bytosti, aby se spojila s vaší energií. Vyjádření Stvořitelovy lásky ze srdce, duše a celé bytosti je jedním z nejkrásnějších a nejsvatějším požehnáním daným nám všem, dovoluje nám se radovat v projevu bezpodmínečné lásky vycházející z našich těl s každým novým svítáním. Já jsem vědomí Matky Země, mé nejhlubší požehnání a sny jsou nyní s vámi pro váš vzestup.
Celý článek...
 
Cesta světa - Poselství Sanat Kumary PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 06 Květen 2012 17:12
Přijala Barbara Bessen  v říjnu 2011

Jsem ten, který jsem. Jsem Sanat Kumara. Jeden ze strážců této Země, nádherné planety se svobodnou vůlí. Planety, která se nyní těší mimořádné ochraně z úrovně Nejvyššího stvořitele. Z úrovně, která dalekosáhle přesahuje svět bohů, který vy vidíte jako otce a matky (a považujete za stvořitele) této planety a celé sluneční soustavy. Nejsou to ti (bohové), kteří  tu před dlouhým časem zaseli své sémě, z něhož vznikly rozmanité pozemské rasy. Ani ti, kteří konají své činy z osobních důvodů, s minimem světla a minimem lásky. Mám na mysli vyšší úrovně Bytí, které jsou spojené s nejvyšší stvořitelskou úrovní, s tím, co nazýváte Bohem.
Celý článek...
 
Moc lásky - Poselství Marie Magdaleny PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 06 Květen 2012 17:02
Přijala Barbara Bessen  v červnu 2011

Zdravím tě co nejsrdečněji. Jsem Marie Magdalena. Jak si mě představuješ ze svého pozemského pohledu? Vidíš mne jako jednoho z Nanebevzatých Mistrů? Kdo skutečně jsem? Není to dobrá otázka? Jsem součástí kosmické Jednoty stejně jako i ty, avšak já jsem si toho plně vědoma a tím víc jsem spojena se svými vyššími částmi.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328DalšíKonec »

Strana 322 z 328

Vyhledávání