Aktualitky

Semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny, každodenní meditace.

Milí přátelé, semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu a budou pokračovat po jeho ukončení. Zapojte se do každodenních meditací v 11:00 a 22:00 a poslechněte si povídání k nim.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Lee Carroll - Továrna na zkázu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 29 Listopad 2012 21:44
„Opusťte vaše zahradní židle...oni jsou v tom znovu!“
Lee Caroll – Leden 2009

Jsou to téměř čtyři roky nazpět od té doby, co jsou média zaměřená na to, aby vás vyděsila k smrti (jestli si toho někdo všiml). Záležitost r. 2012 je téma, a je právě příliš horké, abyste to opustili sami, nebo čekali až se zavře. Konečně, je tu Viagra, mýdlo a auta na prodej, a v této ekonomice prodejci vykřikují, aby se tak stalo.
Celý článek...
 
Baudyš Antonín jr. - 2012 - Popis procesu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 29 Listopad 2012 21:22

Moji milí,

nemusím vám popisovat, co prožíváte. Víte to sami nejlépe. Každý z nás tuší či ví, proč to prožívá. Je zde navíc i něco společného. Právě to, že tyto stavy, toto umírání starého, tento přerod, prožíváme všichni. Píši níže názory, které jsem převzal od učenců, kterým důvěřuji. Ale i tak se informace v článku odvíjejí od mého systému přesvědčení. Pokud vás tento úvod neodradil, pojďme se podívat blíže na to, co s námi všemi hýbe. Beztak něco jiného k dispozici, než jsou naše subjektivita – či chcete-li vnitřní vedení - nemáme k dispozici. A pak asi ještě názory lidí, kterým důvěřujeme.

Celý článek...
 
Kryon - Otázky a Odpovědi z Letní Světelné Konference PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 26 Listopad 2012 13:35
Tento živý channelling byl předán Lee Carrollem v Grand Canyonu, 06.06.2012
Jedná se o poslední (sedmý) záznam z letní Světelné konference, avšak přijat byl první den konání této události…

Zdravím vás, drazí! Já jsem Kryon z Magnetické služby.

Budou ti, kteří řeknou, že „přechod“ (mezi „civilním“ Lee Carrollem a Leem (channelující - pozn.př.) je příliš hladký. Znovu řeknou, že tady na židli sedí muž předstírající channeling pro tuto skupinu. A pokud tohle je to, co si myslíš, drahá lidská bytosti, pak si to mysli. A zde v místnosti není nic, co by tě tlačilo, tahalo nebo přesvědčovalo. Protože svobodná vůle lidské bytosti je respektována nade vše.
Celý článek...
 
Mistr Merlin a Paní Kuan Yin - Rovnováha jako nástroj vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 25 Listopad 2012 23:10
Přijala Natalia Glasson 18.11.2012

Je to velké požehnání moci v tomto posvátném čase na Zemi sdílet naši lásku, znalosti a aspekty osvícení s vaší energií. Nastal čas oslavy kdy vše, čeho se jako sjednocené vědomí snažíme dosáhnout, se začíná na Zemi projevovat mnohem silněji. Vaše duše a srdce vědí s velkou jistotou všechno to, čeho se snažíte dosáhnout i důvod toho, proč jste v tomto čase ve svém současném životě tak oddaní svému duchovnímu růstu.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 25.11. 2012 - 2.12. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 25 Listopad 2012 22:26
Milovaní,
přišel čas propojení se uvnitř svých vlastních pravých já, čas rozjímání a meditací nad tím, co máte přinést tomuto Světu, o vašich darech, vašem Světle, aby jasně zářilo bez jakéhokoli dalšího skrývání. Bylo by velmi dobré, abyste si v příštích týdnech dovolili co nejvíc introspektivních chvil. Ještě zbývá mnoho vrstev, které je potřeba vyčistit, ale nebude to již tak intenzivní pro ty, kdo se dlouhodobě a systematicky věnovali práci na své dualistické podstatě rozeznávajíce u sebe tyto znaky a vymaňujíce se z těchto limitujících vlivů během svých každodenních životů.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 324 z 360

Vyhledávání