Aktualitky

Semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny, každodenní meditace.

Milí přátelé, semináře a úplňkové meditace jsou pozastaveny kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu a budou pokračovat po jeho ukončení. Zapojte se do každodenních meditací v 11:00 a 22:00 a poslechněte si povídání k nim.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael a Krišna - Nástroje vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 23 Listopad 2012 11:39

Od Archanděla Michaela a Krišny přijala Natalia Glasson 12/11/2012

      S nejhlubší láskou a světlem, které máme, my, Archanděl Michael a Krišna, spojujeme nyní naše energie a vědomí, jako službu pro vás. Důvod, proč jsme k tomu byli vedeni je, že obě kvality našich energií mají být hojně navýšeny ve vašem bytí. Reprezentujeme boží vůli Stvořitele, ochranu i konání Stvořitele a Jeho radostné soucítění.

Celý článek...
 
Solara - Fragment ze Solařina Surfreportu – listopad 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 22 Listopad 2012 22:52
~ Konec a začátek ~

Listopad je měsíc, kdy se mění vše. Hodně věcí se změní  a dojde k přeměně nahoru – dolů. To, co se bude odehrávat tento měsíc, je téměř nepopsatelné. Tento měsíc je obrovský, mimo mapu a absolutně nepředvídatelný. Je to masivní Bod Obratu.
Celý článek...
 
Jeshua - Boží ochrana PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 19 Listopad 2012 20:36
Jeshua prostřednictvím Barbary Bessen, listopad 2012

Zdravím vás z hloubi srdce. Vítám vás v tomto kruhu probuzených. Jsem Jeshua. Mnozí z vás mě znají pod jménem Ježíš Nazaretský. Nabízím vám však mé tehdejší domácké jméno, kterým mě můžete oslovovat, abyste mě mohli hlouběji vnímat. Je to mé rodné jméno, tak mi říkala moje rodina, přátelé a ti, kdo mě následovali. Ježíš je zavedený pojem, který ne zcela přesně odpovídá tomu, kým skutečně jsem.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 18.11. 2012 - 25.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 19 Listopad 2012 20:27
 Milovaní,
v těchto rychle plynoucích dnech se vám dostává pomoci na všech úrovních vašeho Bytí, abyste mohli nové frekvence přijmout co možná nejrychleji a nejplynuleji. Mnozí prožíváte návraty starých opakujících se myšlenkových a vjemových cyklů, o kterých jste si mysleli, že již byly úspěšně překonány a my vám říkáme, pamatujte, že to nejdůležitější je uvědomit si tyto cykly a okamžitě své myšlenky přepnout na něco, co vám vrátí úsměv a smích do vaší Duše, neboť pocity vnitřní radosti mohou přinést úžasnou změnu ve vašem pohledu na život, což pomůže překonat a rozehnat tyto vracející se vzory.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Příprava na posuny při vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 19 Listopad 2012 18:39
Přijala Natalia Glasson 04/11/2012

      Přicházím k vám dnes s láskou Stvořitele a zdravím vás s velkým potěšením. Má láska je ve vašem bytí vždy zakotvena, podporuje vás a vyživuje v každém okamžiku vašeho vzestupu. Mnohým z vás jsem byl po boku od první aktivace vzestupu vašeho bytí. Mým úkolem, jakožto učitele světa společně s Mistrem Ježíšem, je vést vás dle vůle Stvořitele ke vzestupu na Zemi. Jak víte, žijete v úžasné a vzrušující době, kdy se odehrávají v každém okamžiku posuny ve vaší realitě a v jednotné realitě Země.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 325 z 360

Vyhledávání