Aktualitky

Každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00

Zapojte se s Evou Puklovou, Zdeňkem Krejčíkem a ostatními do každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00 a vysílejte s námi harmonii do center strachu na planetě. Více zde.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - SÍLA SOUCITU PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 12 Listopad 2012 00:04
Živý Kryonův channeling – Seattle, Washington, 6. srpna 2000

Zdravím vás drazí, JÁ JSEM Kryon z Magnetické Služby.
Není nic sladšího než shledání a někteří z vás na něj čekali dlouhý čas. Konečně vás vidím tváří v tvář v lidské formě, v čase proudů energie lásky k rodině. Zdravím čtenáře, ačkoliv se nevidíme.

Je to (živý channeling) pro mnohé poprvé a přece to doopravdy poprvé není. Pro nás, kteří víme, kdo jste, radujeme se z vaší přítomnosti právě v okamžicích jako je tento. Ačkoliv si to možná neuvědomujete, často jsme tu seděli před vámi a milovali vás.
Celý článek...
 
Mária Magdaléna – Súcitné srdce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 11 Listopad 2012 20:19
Prijala Natalie Glasson, 29.10. 2012

Milované žiarivé svetelné bytosti Zeme, ja som Mária Magdaléna, som tu, aby som vás podporila, podržala v energii vzostupu, osvietenia a nádherného pokoja Stvoriteľa v tomto okamihu. Som tu, aby som vás milovala a bola s vami, pretože sme starí priatelia. Spojila som sa s každým z vás prv, než ste vstúpili na Zem alebo na jej vnútorné pláne. Medzi nami je láska, ktorá je číra a pravdivá, pretože sme voči sebe otvorili srdcia, aby sme mohli zdieľať prekrásnu milosť našich sŕdc, ktorá je základnou podstatou nášho Stvoriteľa.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 11.11. 2012 - 18.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 11 Listopad 2012 19:36
 Milovaní,
přicházející energie dávají k úvaze poslední zbytky iluzí a názor, že Lidstvo jako celek přijalo pravdu života na Zemi tak, jak přichází a otevírá se, a tak se lidé více sjednocují se svou vlastní silou. Pokud se tato zpráva rozšíří mezi lidstvo, dojde u každého jednotlivce k hlubokému vnitřnímu vhledu a v osobním poli vědomí každého člověka dojde k úpravám, což povede k většímu růstu v celkovém bytí. Můžete sledovat, jak jednání a činy jediného člověka mají vliv na ostatní, tím začíná Lidstvo překračovat rámec starých omezení vstříc novým výšinám poznání, činů a úspěchů.
Celý článek...
 
Lady Gaia hovoří o vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 08 Listopad 2012 15:16
Poselství Lady Gaii přijala Marketa Selinijana dne 06.11.2012

Milí přátelé,
zdravím vás všechny, jsem Lady Gaia, matka. Jsem vědomí této Země.
Jsem země, vzduch, voda i oheň. Jsem z živlů stvořená a přesto je mé vědomí nehmotné.
Vřele vám děkuji za možnost doprovázet vás a za pomoc, kterou přispíváte.
Jsem Lady Gaia a s radostí k vám pronáším tato slova, která jsou pro vás určena.
Celý článek...
 
Kryon - Rekalibrace Gaii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Listopad 2012 09:56
Tento živý channeling Kryona byl dán v Melbourne, Austrálie, dne 18. Března 2012

Za účelem pomoci čtenáři byl tento channeling Lee-em a Kryonem  přepracován s cílem ještě jasnějšího pochopení. Často se stává, že to co je dáno „naživo“, obsahuje v sobě energii, což přináší určitou formu komunikace, která u tištěné stránky není. Takže si užijte toto rozšířené  poselství, dané v Melbourne, Austrálie, v r. 2012.

Zdravím vás, milovaní, jsem Kryon z magnetické služby. Rodina, která zde přede mnou sedí je známé a musím znovu říct, že není žádné tajemství ohledně toho, kdo zde sedí a kdo by mohl poslouchat nebo toto číst. Všechno se spojuje v nadčasovém stavu, což není tato realita, v níž se momentálně nacházíte. Je to realita, kterou mám já v bezčasovém prostoru v kvantovém stavu, naplněna  možnostmi těch, o nichž vím, že budou poslouchat a číst toto poselství. Takže, ačkoliv se vám v místnosti bude zdát, že je to nyní, pro mne je všechno nyní.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 327 z 360

Vyhledávání