Aktualitky

Každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00

Zapojte se s Evou Puklovou, Zdeňkem Krejčíkem a ostatními do každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00 a vysílejte s námi harmonii do center strachu na planetě. Více zde.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Vlna Božské magie skutečnosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 29 Říjen 2012 10:30
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 24.10.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Zdravím vás přátelé, jsem Kryon z magnetické služby a dnes k vám přicházím, abych vás povzbudil v těchto energeticky silných dnech. Tyto dny jsou plné pomoci, která přichází na Zemi z vnějšku. Andělé začínají zaujímat své pozice kolem Země a spojují svá srdce. Tímto se posiluje současná mřížka lásky, kterou Země kolem svého pole má. Je to období, kdy Země opouští „pole transformace“. Tito andělé jsou povoláváni, aby Zemi usnadňovali vystoupení z duality. Každý z nich má své místo v dokonalé jednotě a harmonii květiny života.
Celý článek...
 
Bohyně Isis - Identifikácia PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 29 Říjen 2012 10:06
Od Bohyne Isis Prijala Natalia Glasson 21/10/2012

Je to z lásky, že sa k Vám nežne približujem, zahŕňam Vašu bytosť mojou milujúcou energiou Božskej Ženskej Matky Bohyne. Posvätná ženská energia Bohyne a Božskej Matky sú tvorivé a súcitne milujúce aspekty Stvoriteľovej srdcovej čakry, tak sú čisté tieto vibrácie, že sú nesmierne liečivé, omladzujúce a ukľudnujúce. Je to z najhlbšej lásky, keď poviem, že je pre Vás potrebné, aby ste sa volali na srdcovú čakru a ženské vibrácie Stvoritela v akejkoľvek forme sa zhmotnujuce, aby podporili Váš rast a vzostup ľudstva v tento čas.
Celý článek...
 
AA Michael - "TAJEMSTVÍ SYMBOLU VESICA PISCIS" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 25 Říjen 2012 08:39
Poselství od Archanděla Michaela přijala Ronna Herman, říjen 2012

OBRAZ VESICA PISCIS JE SYMBOLEM LÁSKY NAŠEHO JEDNOTNÉHO OTCE/MATKY BOHA. ZAHRNUJE DVA HLAVNÍ ASPEKTY NEJVYŠŠÍHO STVOŘITELE SPOLU S VESMÍRNÝM LŮNEM, NAZÝVANÝM VESICA PISCIS, UPROSTŘED. VESICA PISCIS JE PORTÁLEM SVĚTLA. JE TO LŮNO STVOŘENÍ A ZDROJ VĚDOMÍ JEDNOTY. STVOŘENÍ SE SKLÁDÁ Z NEKONEČNĚ SE ROZPÍNAJÍCÍCH, PROTÍNAJÍCÍCH SE KRUHŮ, MEZI KTERÝMI SE NACHÁZÍ PORTÁL VESICA PISCIS, TVOŘÍCÍ SYMBOL KVĚTU ŽIVOTA. SYMBOL VESICA PISCIS NAVZÁJEM PROPOJUJE DUCHOVNÍ A HMOTNÝ SVĚT.
Celý článek...
 
Mistr Ježíš a Marie Magdaleny - Přijměte svou svobodnou vůli PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 25 Říjen 2012 08:28

Poselství od Mistra Ježíše a Marie Magdaleny přijala Natalia Glasson 12/10/2012

            Toto poselství je pro mě velmi mimořádné, protože mi bylo předáno dvěma milovanými bytostmi, Mistrem Ježíšem a Marií Magdalenou, kteří jsou mi v tomto i v minulých životech mocnými průvodcovskými světly. Cítím, že toto poselství bude pro mnoho lidí, kteří jsou mi blízcí, výjimečné, protože má mnoho úrovní významu i pochopení. Je to poselství, které přináší vhled do mého vlastního života a já doufám, že totéž nabídne vám.
Celý článek...
 
Solara - VÝŇATEK ZE SURFREPORTU OD SOLARY NA ŘÍJEN 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 25 Říjen 2012 08:21
~ POSLEDNÍ MÍLE ~

Říjen je silný měsíc 'A Mu'a, kdy se mnoho záležitostí znatelně posune.
Třebaže budeme celý měsíc velmi zaneprázdnění, úroveň intenzity nebude tak divoce mimo plán jako během několika minulých měsíců.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 329 z 359

Vyhledávání