Aktualitky

Každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00

Zapojte se s Evou Puklovou, Zdeňkem Krejčíkem a ostatními do každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00 a vysílejte s námi harmonii do center strachu na planetě. Více zde.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Ježíš a Marie Magdaleny - Přijměte svou svobodnou vůli PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 25 Říjen 2012 08:28

Poselství od Mistra Ježíše a Marie Magdaleny přijala Natalia Glasson 12/10/2012

            Toto poselství je pro mě velmi mimořádné, protože mi bylo předáno dvěma milovanými bytostmi, Mistrem Ježíšem a Marií Magdalenou, kteří jsou mi v tomto i v minulých životech mocnými průvodcovskými světly. Cítím, že toto poselství bude pro mnoho lidí, kteří jsou mi blízcí, výjimečné, protože má mnoho úrovní významu i pochopení. Je to poselství, které přináší vhled do mého vlastního života a já doufám, že totéž nabídne vám.
Celý článek...
 
Solara - VÝŇATEK ZE SURFREPORTU OD SOLARY NA ŘÍJEN 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 25 Říjen 2012 08:21
~ POSLEDNÍ MÍLE ~

Říjen je silný měsíc 'A Mu'a, kdy se mnoho záležitostí znatelně posune.
Třebaže budeme celý měsíc velmi zaneprázdnění, úroveň intenzity nebude tak divoce mimo plán jako během několika minulých měsíců.
Celý článek...
 
Pozvání ke spolupráci PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 17 Říjen 2012 15:03

Milí přátelé,
každý týden Vám přinášíme nová poselství různých bytostí, která přijímají, většinou, anglicky hovořící „channeleři“, jako např. Natalie Glasson, Lee Carroll, Ronna Herman, Michelle Manders a další.

Celý článek...
 
Adamus Saiz-Germain a AA Michael - "Překročení Atlantské linie" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 25 Říjen 2012 08:04
Adamus Saint - Germain prostřednictvím Geoffrey Hoppeho a 
Archanděl Michael prostřednictvím Roberta Theisse
04.08.2012
 
(Dovolte mi na začátek poznámku. Celý záznam trvá více než 2 hodiny. Původně jsem chtěla přeložit pouze pár minut, ale bylo to příliš zajímavé než abych dokázala po pár minutách skončit. Nejedná se však o překlad celého záznamu. Bohužel jsem musela vynechat části, ve kterých Adamus žertuje s publikem i s archandělem Michaelem, jelikož se většinou jednalo o vtipy, které se vztahovaly k jiným záznamům či k tomu, co na zvukové nahrávce není vidět a nebo mi kvalita nahrávky bránila v pochopení daného žertu. Nicméně bych ráda, abyste věděli, že channeling není vždy vážná záležitost. Obzvláště v případě Adamuse je v tom veliká dávka humoru a pak také boží milosti a lásky. Pozn. př.)
Celý článek...
 
Kryon -Klíč k prožívání sama sebe PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 23 Říjen 2012 22:26
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, říjen 2012

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Hodně se toho děje, že? Stěny ke druhé straně závoje, k jiné dimenzi, se značně ztenčily. Je to téměř tak, jako kdybych k tobě už už mohl natáhnout ruku, ty bys ji uviděl a mohl by ses jí chytit. Vyčkej ještě nějakou chvíli a pak mě budeš skutečně vnímat v té podobě, kterou si na sebe beru, když se transformuji do páté dimenze. Existuji na vyšší úrovni. Nikdy jsem neprožil pozemské zkušenosti, jen sekvence, které vnímám, když vklouznu do lidí, kteří mi propůjčí své tělo při naší společné práci.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí321322323324325326327328329330DalšíKonec »

Strana 330 z 360

Vyhledávání