Aktualitky

1. - 6.8. – Cesta lásky I – Hotel Hrazany (volná místa)

Milí přátelé,
na blížící se Cestě lásky I v Hrazanech (1-6. 8. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Komunikace s Vaší duší PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 01 Říjen 2012 22:48
Jeshua prostřednictvím Pamely Kribbe
Překlad do angličtiny Maria Baes a Frank Tehan
Drazí přátelé, já jsem Jeshua. Jsem s vámi. Moje energie se spojuje s vaší. Pociťte ji kolem a skrze vás. Nejsem pro vás žádným cizincem. Navzájem se známe, pociťte tuto důvěrnost. Kristovská energie vám není cizí. Ve vašem srdci je plamen, inspirace, touha a také vědění, že tohle je život a doba, ve které chcete ztělesnit své Kristovské světlo zde na Zemi.
Celý článek...
 
Mistr Kuthumi - Aktivace Metatronova paprsku PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 01 Říjen 2012 09:00
Přijato v Johannesburgu, Jižní Afrika, 25. května 2007

Vězte prosím, že čtení tohoto článku vás ovlivní. Energeticky se propojíte s chanellujici Bytosti a ona s vámi, což je stejně tak silný proces. Příliš se nezabývejte časovými liniemi, které jsou účastníkům živého chanellingu předkládány. Budete provedeni podobnými časovými liniemi, které jsou v souladu s vaším vlastním Božím plánem, Načasováním a Účelem. Tento přepis záznamu živého channelingu revidovala a aktualizovala Michelle Manders v květnu 2012 pod záštitou Mistra Kuthumi-Agripy.

Jsem Kuthumi a přicházím k Vám na paprscích lásky a moudrosti. Žehnám Vám a přináším Vám požehnání přeměny, transparence, transmutace a vitality. Žehnám Vám milování.
S velkou radostí v našich srdcích se s Vámi dnes shledáváme a držíme Vás něžně v srdci Krista a bezpečně na rukou Božích.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 30.9. 2012 - 7.10. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 30 Září 2012 21:37
Milovaní,
mnozí z vás nyní prožíváte obavy z věcí, které vám dříve nevadily. Vězte, že na sebe přejímáte strachy z univerzálního pole vědomí a že máte kontrolu nad svou myslí a svými myšlenkami. V takových situacích si musíte pouze vzpomenout, že jste neustále obklopeni bezpočtem Andělů. Na této Planetě nikdy nejste sami. Během svého postupu duchovní cestou tohoto života jste získali vícero průvodců z řad Světelných Bytostí, které nad vámi bdí, takže v tuto chvíli máte každý z vás k ochraně skutečnou armádu Světla.
Celý článek...
 
Kryon - Dokonalý tón PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 26 Září 2012 22:30
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 25.09.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Já jsem Kryon a zdravím vás moji milí přátelé. Zdravím vás slovy lásky a požehnání.
Jak daleko jste ušli? Všimli jste si moji milí? Stačili jste postřehnout tuto změnu? Stihli jste sledovat ten sled událostí, který v uplynulém období probíhal? Nelze to říct jinak – tak jak váš dech nejde zastavit, nejde zastavit ani rychlost Lady Gaia. A čím více se blíží vzestup, tím více se na Lady Gaia upírá pozornost celého vesmíru.
Celý článek...
 
Vzestoupený Mistr Kuthumi - Světlá strana Temnoty PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 26 Září 2012 21:45

Poselství přijala Michelle Manders, 10. listopadu 2004

Jsem Kuthumi. Přicházím v paprscích lásky a moudrosti a přináším vám požehnání vyrovnanosti, integrace, důvěry a harmonie. Zdravíme vás, milovaní! S velkou radostí se s vámi dnes setkáváme v srdci Krista a bezpečí rukou božích.

Uvědomte si přítomnost svých andělů strážných a odevzdejte jakékoli napětí, úzkost, starosti a emoční šoky léčivé přítomnosti andělů výměnou za osvěžení, obrodu, léčení a napojení na svou podstatu.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí341342343344345346347348349350DalšíKonec »

Strana 341 z 367

Vyhledávání