Aktualitky

Každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00

Zapojte se s Evou Puklovou, Zdeňkem Krejčíkem a ostatními do každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00 a vysílejte s námi harmonii do center strachu na planetě. Více zde.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Schopnost uznání a přijetí od Archanděla Metatrona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 19 Červenec 2012 18:57
Přijala Natalia Glasson 29/06/2012

Posuny energie a světla ovlivňují v této době váš život na fyzické úrovni mnoha způsoby, může se zdát, že vlny energie vás ovlivňují nejdříve jedním způsobem a pak druhým. Energetická vibrace, která se ukotvuje a vytváří se nyní na Zemi, je rovna té, kterou zažívala civilizace Atlantidy.
Celý článek...
 
Barbara Bessen Informační dopis ze srpna 2011 KRYON K HLADU A BÍDĚ V AFRICE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 19 Červenec 2012 15:57
Milí přátelé,

Asi se divíte, že vás opět oslovuji informačním dopisem. Měla jsem však potřebu vám napsat pár řádek kvůli tématu, který se mě teď dost dotýká. A pochopitelně i reakci Kryona.
Celý článek...
 
Jeshua - Třetí cesta PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Červenec 2012 10:26
Jeshua prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí přátelé,
Já jsem Jeshua. Jsem s vámi. I přes překážky prostoru a času stojím vedle vás - pociťte mě ve svém srdci. Jsem důvěrně obeznámen s tím, jaké to je být lidskou bytostí – s jejími výškami i hloubkami. Prozkoumal jsem celou oblast lidských pocitů a uvnitř tohoto světa extrémů jsem nakonec našel cestu ven: průchod k jinému způsobu pohledu na věci, přes který se celá zkušenost být člověkem představuje v jiném světle – způsob, který vytváří klid a mír ve vašem srdci.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 15.7. 2012 - 22.7. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 16 Červenec 2012 21:46
Milovaní.
Velké Dílo pokračuje. Každý z vás ze všech buněk svého Bytí propouštěl cyklické vzorce bolesti a ovlivnění. Chápeme, že tento proces není snadný, a proto vás žádáme, abyste si pamatovali, že jste to Vy, kteří budete v následujících dnech osvětlovat svým bližním cestu. Všichni průkopníci kráčejí do neznáma, a tak se může stát, že budete čelit tlaku, jež vás bude nutit ke zrodu, zatímco budete postupovat proti proudu stanoveného směřování. Prohlašujeme, že vykonáváte větší úkol, než si v této chvíli dokážete představit.
Celý článek...
 
Nanebevzatý Mistr Kuthumi - Kvantový skok víry – Poselství k oslavě přestupného roku PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 12 Červenec 2012 14:27
Channeling proběhl v Johannesburgu, Jižní Africe, 29. února 2008

Upozorňujeme, že čtení této informace na vás bude působit. Budete energeticky propojeni s channelující bytostí a bude vám umožněn a vás podporovat podobný proces, který je stejně tak silný. Nesoustřeďujte se příliš na časové linie dané účastníkům v živém channelingu. Budete provedeni podobnými liniemi podle svého Božského plánu, načasování a záměru.

Jsem Kuthumi a přicházím na Paprscích lásky a moudrosti, abych Vás nyní pozdravil a přinesl vám požehnání pravdy, uvolnění a inovace. Buďte pozdraveni, milovaní.

S velkou radostí a potěšením ve svých srdcích, že smíme být v tento den s vámi, zatímco vás držíme pevně v srdci Krista a bezpečně v rukách Božích.

Toto je čas ve vývoji vaší psychologie a fyziologie, který si od Vás žádá jinou úroveň vnímání v tom ohledu, jak vnímáte sebe sama; čímž je vnitřní Já. Jakmile se změní vnímání sebe sama, uvidíte, jak se jako přímým důsledkem začne rychle měnit okolní svět kolem vás a jednou z oblastí, ve které proběhne obrovská  změna, je v systému "nálepek" a "šuplíků", který jste vytvořili, abyste se mohli stát silnějšími skrze své vnímání.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí341342343344345346347348349350DalšíKonec »

Strana 344 z 359

Vyhledávání