Aktualitky

1. - 6.8. – Cesta lásky I – Hotel Hrazany (volná místa)

Milí přátelé,
na blížící se Cestě lásky I v Hrazanech (1-6. 8. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.8. 2012 - 1.9. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Srpen 2012 22:49
Milovaní.
energie Lásky jsou všude kolem vás a ti, kteří se na toto období připravovali, začínají zažívat mnohé chvíle porozumění a vhledů o důvodech svého bytí na této Planetě. Tyto vhledy přicházejí coby záblesky, které přijdou a zase zmizí, někdy tak rychle, že si nejste jistí, zda se vám to jen nezdálo. Věřte v uchopení vlastního osudu, který přichází vaším prostřednictvím a věřte, že vše se odkrývá s perfektním, božským načasováním. Mnoho pomocníků na Zemi i ve vyšších dimenzích vás připravuje na tu největší zkušenost mnoha životů a mnoha galaktických cyklů, zkušenost Vzestupu.
Celý článek...
 
AA Metatron - Energetizování vody pro vzestup PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 22 Srpen 2012 10:01
Poselství Archanděla Metatrona přijala Natalia Glasson 13/08/2012
 
      S láskou a radostí k vám nyní přicházím, abych si s vámi dnes popovídal. S velkým potěšením vás ujišťuji, že vibrace lásky na Zemi se každým dnem rozvíjí a navyšuje. Vaše úsilí při vtělování světla a lásky je velmi oceňováno a vážíme si ho; pomáháte vytváření Věku Lásky na Zemi.

      Na vnitřních rovinách nyní dokončujeme a uvádíme v chod mnoho posvátných plánů, které byly mnohými dlouho očekávány. Popravdě je to, jako bychom organizovali nejkrásnější festival, je toho mnoho, na co je potřeba se soustředit, aby byla ustanovena vůle Stvořitele.
Celý článek...
 
AA Michael - OHLÉDNUTÍ ZA TÍM NEJLEPŠÍM Z UČENÍ ARCHANDĚLA MICHAELA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Srpen 2012 20:27
Poselství Archanděla Michaela, Červenec 2012
Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, je naprosto klíčové, abyste porozuměli jednotlivým fázím, kterými procházíte, i těm, které vás s největší pravděpodobností čekají. Procházíte převratným obdobím vývojové transformace a je čas, abyste se zamysleli nad svými „duchovními plány“. Vyvíjíte se, už nejste v „procesu probuzení“ žádní začátečníci, a postupně přijímáte svou roli jako plnohodnotní učedníci na Cestě. Jsou vám udělovány mnohé Božské výjimky, jako budoucí Světlonoši máte k dispozici více podpory a pomoci, než kdy dříve. V minulosti jsme vám vysvětlili, že je čas propojit „emocionální podstatu Ducha“ s „Duchovním rozumem“.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 19.8. 2012 - 26.8. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 20 Srpen 2012 21:25
Milovaní.
akcelerace času se nadále zrychluje a letní horka se rychle proměňují v podzimní atmosféru. Každodenním pobýváním v přírodě se léčíte, uzemňujete a zažíváte vnitřní pocity tiché radosti a míru. Přílivy energie jsou nyní silnější než dříve a jejich přijímání a integrace vyvolává větší potřebu spánku. Každý Člověk na Zemi tyto energie přijímá, což vyžaduje mnoho čištění v rámci širší populace. Důraz je kladen na dlouhodobé problémy mezi členy rodin, komunitami a institucemi, které se týkají vašeho každodenního života. Vše, co musí být vyřešeno a uvolněno, nyní přichází k přehodnocení.
Celý článek...
 
AA Michael - Tolik otázek … PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 15 Srpen 2012 20:44
Archanděl Michael prostřednictvím Barbary Bessen, srpen 2012

Zdravím vás mistři, vás, kteří jste mou milou rodinou. Jsem archanděl Michael a hovořím k vám z vyšších říší. Jste mi milí a drazí, jste průkopníky, kteří přinášejí na Zem nové světlo. Světlo, které může přenášet hory a prorážet nové cesty. Jste majáky, které stojí všude tam, kde je třeba svítit na cestu, protože temnota se stále ještě nechce vzdát své vlády. Vy jste těmi, od kterých se hodně očekává, ke kterým ostatní vzhlíží a tuší, aniž by si toho byli vědomi, že víte všechno. Víte, jak se vydat na novou cestu. Víte, jakým způsobem je třeba vykročit, jak jí dosáhnout. Víte, že jde „jen“ o to odhalit v sobě své božské bytí a zpřítomnit je, spojit se s tímto zdrojem, aby se rozjasnilo světlo vyšší frekvence, světlo majáku.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí341342343344345346347348349350DalšíKonec »

Strana 346 z 367

Vyhledávání