Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Pohyby času Poselství Mistra Djwal Khula (Mistr Moudrosti a Soucitu) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 30 Květen 2012 01:40
Přijala Natalie Glasson -  17/05/2012
Díky jasu lásky jsem se přiblížil k vaší energii, abych sloužil; já jsem Mistr Djwhal Khul, je to nejhlubší čest sdílet mou moudrost s vámi. Já, Mistr Djwhal Khul, přináším velký zdroj energie na Zem a do vašeho bytí; přicházím tak sdílet svou moudrost. Je mým přáním, aby  můj zdroj světla, vám nabídl sílu, kterou potřebujete, abyste pokračovali po své duchovní cestě. Dýchejte energii síly do svého bytí, síly, která podporuje vaše základní vnitřní energie.
Celý článek...
 
Vážit si pozemského života PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 29 Květen 2012 21:18
Poselství Kryona přijala Barbara Bessen, duben 2007
Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Jak rád vás opět vidím. Divíš se? Myslíš si: Jak mě může Kryon vidět, když jsem se teprve nyní rozhodl, že si přečtu tento text.   Vlastně jsem chtěl dělat něco úplně jiného. Teď to tady čtu a Kryon to snad věděl a vidí mne?  
Celý článek...
 
Váš anděl vzestupu - Poselství Archanděla Michaela PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Květen 2012 21:51
Přijala Natalie Glasson -  14.05.2012

      S nejhlubší láskou k vám nyní vysílám svou energii, já jsem Archanděl Michael a přicházím s důležitým poselstvím, které vám pomůže ve vašem procesu vzestupu, umožní, aby mohly proběhnout určité přípravy.

      Máte společenství průvodců, kteří s vámi jdou po celou vaši pozemskou existenci a nepřetržitě jsou napojeni na vaši energii a vědomí. V tomto společenství průvodců máte i množství andělských bytostí, které vás vedou a podporují. Každá andělská bytost má kvality Stvořitelovy duše a všechny chtějí a jsou vedeny k tomu podělit se o ně s vámi, abyste je mohli přijmout a ty samé energie zaktivovat ze svého nitra.
Celý článek...
 
Sdílení Břemene Života s Bohem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Květen 2012 16:19
Zpravodaj Michelle Manders Eloff – 15. května 2012

Drazí přátelé,
Právě jsme prošli významným posunem Superúplňku ve Štíru a za pár hodin začíná retrográdní pohyb Venuše, který nás vezme na jednu z nejhlubších vnitřních cest roku 2012. Nyní jsou v retrográdním pohybu Venuše a Saturn a tvoří spolu mocné spojenectví. Spolupracují, aby se ujistili, že sáhneme opravdu hluboko dovnitř a pronikneme ke kořenům záležitostí udržujících naši falešnou obranu chránící nás před plným prožíváním, pochopením a dosažením sebelásky.
Celý článek...
 
Kryon - Milost Zemi, modlitba vodě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Květen 2012 16:09
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 14.05.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Já jsem Kryon a zdravím vás moji milí přátelé. Zdravím vás nesmírnou láskou, kterou ke každému z vás i celé planetě cítím. Kterou cítím, když k vám mohu promlouvat, i když jsem vzdálen. Zdravím vás v celé kráse vašeho bytí.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí361362363364365366367368369370DalšíKonec »

Strana 369 z 377

Vyhledávání