Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
AA Michael - - *Vývoj duše* PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 30 Duben 2019 19:12

AA Michael Prostřednictvím Ronny - duben 2019
Ronna Herman / Svatý písař

Milovaní mistři, musíte se snažit rozšířit svou kapacitu Lásky/Světla, aby zahrnovala celé Stvoření: Lásku k přírodě, Lásku ke zvířatům, Lásku a soucit pro lidstvo, Lásku ke svým nepřátelům, tj. k těm, které vnímáme jako nepřátele, a co je nejdůležitější, Lásku k Sobě. Neboť v Esenci je celé Stvoření vaší součástí a vy jste jednou Tváří Nejvyššího Stvořitele. Rozšíření Božího vědomí/ vědomí Boha vyústí v rozšíření vašeho aurického polevašeho vyzařování Světla. Časem si vás stále víc a víc vyvine vyzařování tak mocné a rozpínavé, že začne mít pozitivní účinek na ostatní kolem vás – a nakonec na Zemi a celé lidstvo. Docela velké množství vyvinutějších Duší už tuto schopnost získalo. Nicméně, musíte pamatovat na to, že nemůžete sdělit to, co jste nevzali a nepotvrdili za své. Také si pamatujte toto: důležitou součástí vašeho poslání na Zemi je, abyste zesílili Světlo nižších dimenzí. Rozšíření vědomí Duše vyústí v rozšíření aurického pole, jak co se týče intenzity, tak co se týče rozsahu vlivu.

Celý článek...
 
Solara -Malý fragment Solařina reportu na duben 2019 - Osvobození se a postup vpřed PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 30 Duben 2019 19:10

Duben je měsíc plný točení Osvobozujících průlomů a Postupu vpřed. Je čas pohnout se kupředu z upadající Minulosti, čas pohnout se dopředu ze staré krajiny, abychom plně ztělesnili své Pravé Já, čas jít dopředu a osídlit Novou Realitu.

Energie tohoto měsíce vytváří vrcholy intenzity a občas se všechno zdá výbušné a těkavé. Tato intenzita způsobuje, že se nám do Cesty postaví mnoho vyčpělých a falešných prvků. Ti z nás, kteří odolávali změně, procházejí vynucenými změnami a náhle Jdou po Ostří nože.

Celý článek...
 
Kryon - „Život v uměle vytvořené realitě“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 24 Duben 2019 19:04

Tento živý channeling byl přijat v Berkeley Springs, Západní Virginie, 14. dubna 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Pokračujeme tam, kde jsme před chvílí skončili. Chci ukotvit energii v této místnosti, je drahocenná. Je drahocenná, ať už ji vnímáte nebo ne. Je drahocenná, protože je. A člověk má svobodnou volbu, aby nalezl něco, co je mimo rámec jeho očekávání. Člověk má svobodnou volbu povznést se nad rámec toho, co možná zdědil, o čem věří, že si má myslet. O tom teď chci mluvit.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Nové energie ve starém světě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 24 Duben 2019 19:00

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí odvážní muži a ženy,

všechny vás zdravím, jsem Marie Magdaléna. Byla jsem zde na Zemi v časech změny, v časech, kdy mnoho lidí hledalo cestu z omezující situace. Země byla zahalena energií, která udržovala lidi v malosti a dávala jim pocit bezcennosti. Tento závoj se nyní ztenčuje. Seshora přichází více světla a toto světlo přichází z vašich duší, které zůstávají mimo tento závoj.

Celý článek...
 
Veronika Navrátilová - Úplněk na Velký pátek 19. dubna 2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 18 Duben 2019 13:04

Na Velký pátek 19. 4. máme i úplněk na posledním stupni Vah. Přesný bude ve 13:12. 30. stupeň je brán v astrologii jako kritický a projevuje negativní energii toho kterého znamení, v našem případě Vah. Váhy jsou především o vztazích, rovnováze a spravedlnosti v nich. Na kritickém stupni Vah si uvědomujeme, že jsme někde příliš upřednostnili druhého před sebou, naše vstřícnost a kompromis byly nad zdravou střední linií.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 5 z 333

Vyhledávání