Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 15. ledna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Leden 2017 21:53

Přesně před 13 lety jsem odešel do světa ducha. Pro mne to byla nádherná zkušenost, když jsem byl přivítán těmi, kdo mě inspirovali a vedli po celou dobu mého života na Zemi. Bylo důležité, abych přesně viděl, co bylo uděláno za účelem vyhubení lidské rasy ze strany těch, kteří se infiltrovali do všech vlád, za použití záludných metod jako je vydírání, aby zajistili, že vaše vlády budou sloužit pouze jim a jejich zájmům. Ti, co patří ke Kabale, jsou experti v manipulování lidí. Mají léta praxe. Po mnoho let systematicky ničili vše dobré, co člověk potřeboval k přežití na Zemi a pak vás přinutili, abyste platili za privilegium, že jsou na vás prováděny experimenty. Jejich vakcíny vás nezabíjely dostatečně rychle, takže teď do nich přidali víc rtuti, aby ten proces urychlili. Také uvedli v platnost nové zákony, aby vás přinutili, že jim umožníte, aby do vás očkováním vpravili své jedy. Co jste s tím udělali? Pokorně jste to přijali?

Celý článek...
 
Kryon - 24/7 a další nástroje, které přicházejí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:44

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Birminghamu, Anglie, 8. května 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Někteří stále tvrdí, že přípravný proces (pro channeling) by měl trvat déle, aby člověk mohl natolik ustoupit stranou a Duch do něj mohl úplně vplynout. Buněčná struktura člověka přece není stvořena k tomu, aby dokázala tak rychle přijmout tolik energie. Přesto bychom vám chtěli znovu zopakovat, že každý z vás se na buněčné úrovni mění, zvlášť v této (nové) energii –pokud si to ovšem přejete. Dnes jste viděli dva channelingy, při kterých Duch bezprostředně vklouzl do (lidského) těla bez jakékoli přípravy. Ve staré energii byste se museli probojovat skrz bílou pokrývku, která vás zahalovala. Teď už ne, teď už to není nutné.

Celý článek...
 
AA Michael - VIZE PRO BUDOUCNOST PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:42

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, leden 2017

Milovaní mistři, našimi minulými sděleními jsme se vám snažili pomoci si vzpomenout na svou divukrásnou minulost a přijmout pravdu, že všechno, co je potřeba k vytvoření velkého nového světa, máte uvnitř sebe. Nemluvili jsme jen o vašich minulých životech na Zemi, ale snažili jsme se vám poskytnout určitý vhled do toho, jak jste úžasní. Prosím, přijměte fakt, že jste opustili rozsáhlejší část své Bytostnosti ve vyšších říších, a nyní je čas začít proces, při němž znovu uplatníte nárok na tu spoustu Stránek vyjádření Boha, které tvoří celek vašeho opravdového JÁ.

Celý článek...
 
AA Michael - 2017: Nové začátky a rok posvátné Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:40

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Vítejte v roce 2017! Vítejte do Nového Začátku! Vítejte na Posvátné Zemi!

Milovaná rodino, spolu s tím, jak jste se přesunuli do tohoto nového roku 2017, tak bychom vás chtěli všechny přivítat na Novém Začátku, jakémsi novém cyklu času a ve velmi zvláštním čase pro tuto Planetu. Bude to rok, kdy se energie „Posvátné Země“ stane více zřejmou, a kdy ti, kdo jsou probuzeni a žijí s Vyšším Vědomím, zaměstnají svou Tvořivost a Záměr, aby oslavili Posvátnou Přirozenost Života a Posvátnou Zemi samotnou.

Celý článek...
 
AA Michael - 2017 - Rok slunce, vaší síly a uzdravujících účinků PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:37

AA Michael prostřednictvím Barbary Bessen, leden/únor 2017

Milí přátelé,

dnes, kdy toto poselství přepisuji, je 26. prosince, vánoční perníčky jsou snězené, koledy odzpívané a určitá část ve mně cítí potřebu dívat se dopředu. Pohodlí a klid je jedna část našeho života a v současném vnějším neklidném dění dělá vždy dobře. Mě však právě teď žene vnitřní neklid něco udělat, hýbat se nejen v tělesném smyslu, ale i v tom duchovním. Neklid přichází od mých duchovních přátel, kteří mi klepou na ramena a říkají: „Než půjdeš na svou oblíbenou procházku kolem vody a mlsat zbylé cukroví, něco tu pro tebe máme.“ Hm, tak tím určitě myslí nový channeling. Ptám se ve svém nitru, kdo chce být autorem tohoto poselství. Nic, ticho. Ptám se ještě jednou. Pak slyším jako by někdo téměř vyprsknul smíchy: „A kdo by to tak měl být?“ Tuhle milou hru znám dobře, mám říct, koho bych chtěla. Ale je to skutečně jen hra. Protože už je samozřejmě jasné, kdo dnes bude channeling předávat. Měla bych to přece cítit, dostane se mi jako další odpovědi. Inu, vnímám hodně lásky, hodně široké, velké multidimenzionální lásky a síly. Jakoby někdo držel ve svých rukách nějaký velký meč. Ovšem, je to Michael. Nejsem sám, říká. Hm, vciťuji se dál. Aha, je tu i Kryon. Správně, tak to je. Je to nádherné, je to skutečně mocná rodina. Oba často říkají, že jsou z rodiny mečů. A tak se každý z nás cítí být v srdci osloven. Což může také znamenat, že jsme stejně tak členy této jedné rodiny. Tak to skutečně může být anebo se prostě jen cítíme být propojeni srdcem.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 5 z 265

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 58 

Vyhledávání

Fotky z misí