Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 11. prosince 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:18

Dokonce i ty, má drahá, až teď začínáš chápat, co jsem ti vždy říkal. Pozorovali jsme tě, když jsi se dívala na film „Do Číny přichází válka/THE COMING WAR ON CHINA (od Johna Pilgera). Je to pozoruhodný film, odhalující, kdo jsou vaši skuteční nepřátelé. Jasně jsi viděla, jak byly Rusko i Čína provokovány Amerikou. Viděla jsi americkou blokádu kolem Ruska a Číny, kterou nezapříčinily. Ty země nejsou vašimi nepřáteli, přestože je vám to stále říkáno. Teď jsi viděla důkazy, které prokazují opak. Znovu říkám: “Nic není, jak se zdá“.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 4. prosince 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:17

Lidská rasa je ve stavu zmatení. Lhali jí ze všech možných stran. Zvykli jste si přijímat jako fakt vše, co je psáno ve „vážených“ novinách, které všechny vlastní Kabala, která vlastní také zpravodajská média. I když vy všichni v srdci víte, že vás obelhávají, byli jste vychováni, abyste věřili tomu, co se vám říká. To musí přestat. Kabala vás znervózňuje, když nevíte, čemu vlastně věřit. Je to hra, v níž jsou velmi zběhlí, dělali to po staletí. Kabala to má ráda, protože to jim ukazuje, že s vámi stále mohou manipulovat. Musíte být silní a sami hledat a zkoumat. V novinách ani v televizi pravdu nikdy nenajdete. Jejich majiteli jsou nepřátelé lidské rasy.

Celý článek...
 
KRYONOVY KNIHY - SDĚLENÍ OBJEDNAVATELŮM PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 12 Prosinec 2016 08:55

Milí přátelé,

mnozí jste si přes nás objednali obě nové (ale i předchozí) Kryonovy knihy, knihu 8 - Překročení milníku a knihu 9 - Nový začátek a projevili jste zájem, knihy obdržet najednou, společně s knihou 9 - Nový začátek, jejíž vydání bylo avizováno na konec 1. prosincového dekanu.
Rádi vám sdělujeme, že kniha 9 byla vydána, jak bylo předpokládáno a  že jsme již zahájili rozesílání všech zaplacených objednávek. Rádi bychom vše vyřídili co nejrychleji, tak abyste své knihy během týdne obdrželi. Nicméně, pokud by se i přesto stalo, že se něco zdrží, předem se omlouváme.

 
Kryon - Správcovství duše PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Prosinec 2016 00:25

Tento živý channeling byl přijat v Laguna Hills, California 2. července 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Mluvili jsme s vámi už tolikrát o kráse toho, kým jste. A říkali jsme těm, kteří sedí přede mnou i těm, kteří poslouchají později – že uvnitř vás, na úrovni, která je multidimenzionální, a kterou si ani nedokážete představit, je skutečný stvořitel všech věcí. Biologie, kterou nesete a nazýváte „sebou“, je dočasná. Dnes vám můj partner úmyslně přinesl koncept, který vám pomůže lépe pochopit skutečnost faktu, že reinkarnace je jedním z jejích projevů. To slovo (reinkarnace) není nezbytně takové, které bychom použili. Mohli bychom říct „projevení života“, kdy se vaše duše vrací zpět, aby obývala další lidské tělo, se kterým budete pokračovat dál.

Celý článek...
 
Cobra - “Plejádský rozhovor “ s Cobrou a A’drieiuous-em PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Prosinec 2016 00:16

Zpráva Zlaté rybky č. 65, 11. listopad, 2016

Louisa: Přeji všem dobrý den. Vítám vás u zpráv Zlaté rybky. Jsem vaše spoluhostitelka, jmenuji seouisa, a dnes se ke mně za tým Zlaté rybky přidá Steve a náš host, velvyslanec rodiny Červeného draka. Dnešní zpráva, nazvaná Plejádský rozhovor, zahrnuje i Cobru z Hnutí Odporu a A’drieiuouse z Nové Lyry.Oba pánové prozradili, že jsou Plejáďané; jeden se narodil tady na Zemi a druhý ne. Informace o nich jsme zveřejnili v předchozích zprávách Zlaté rybky a na Cobrově blogu a v předchozích rozhovorech. Tento Plejádský rozhovor by vám měl poskytnout vhled do toho, kdo jsou tito pánové, v souvislosti s tím, odkud pocházejí; každý svým specifickým způsobem. Takže, děkuji, že jste tady s námi a vítejte zpátky u Zpráv Zlaté rybky. Steve položí první otázku.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 6 z 260

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 131 

Vyhledávání

Fotky z misí