Aktualitky

Semináře pokračují od května, každodenní meditace.

Milí přátelé, naše společné semináře pokračují od 28.5. viz. program seminářů. Stále též pokračují každodenní meditace v 11:00 a 22:00. Zapojte se do nich a poslechněte si povídání k nim.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Kryon na Islandu – den sedmý – písmeno N PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 16 Duben 2020 15:56

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během mise na Islandu – březen 2020

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Toto je sedmé poselství z ostrovní země – Islandu. A vy tu zde se mnou stojíte v čase zimy. Je to však nádherný čas. Jednou se ohlédnete a vzpomenete si na čas, kdy jste zde stáli ve sněhu, venku bylo -10°C a někteří z vás se třásli zimou. Budete si to pamatovat. Já ale chci, abyste si pamatovali slunce a to, co vidíte svýma očima a co jste právě viděli – tu čistotu, velkolepost, krásu a energii, která proudí z tohoto místa, které vám říká: „Vítejte.“ A v těchto chvílích dovolte, aby vás slunce zahřálo, jen na těch pár chvil, kdy k vám chci hovořit.

Celý článek...
 
Přijetí - Mateřské Síly Marie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 16 Duben 2020 15:54

Marie skrze Pamelu Kribbe

Drazí přátelé, já jsem Marie. Přináším vám energii lehkosti a důvěry, zářivou energii hravosti a živosti. Dovolte, aby byla přítomná, a pijte z ní tak, jak přichází ze Zdroje, neboť je to energie, která vás přináší k vašemu původu, k tomu, kdo jste.

Když jdete zpět do Zdroje, právě tam nalézáte „živoucí vodu“, která dojímá, oživuje a regeneruje vaši duši a tento život je také tím, kým jste – dáváte život a přijímáte ho. Přirozený proud, kterého jste součástí, to celé činí sám, bez starostí a zcela svobodně. Pomyslete na přírodu na Zemi, jak život neustále plyne. I když tu existuje smrt a destrukce, ať už ze samotných přírodních sil nebo působením lidí, život začíná vždy znovu a nachází cestu, jak vzkvétat.

Celý článek...
 
Kryon - Kryon na Islandu – den pátý a šestý – písmeno L + A PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Duben 2020 08:51

Tento živý channeling byl přijat Leem Carollem během mise na Islandu – březen 2020

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Jaký to velkolepý den! Pokud jste se k nám připojili, jak to dělají mnozí, nacházíte se zde se skupinou, která studuje energii Islandu. Toto je páté poselství ze série mnoha channelingů a tato skupina právě poslouchá zvuky vln Atlantiku narážejících do břehu laguny – jedna z nejmalebnějších scén, jaké jsou vůbec možné. Stojí tváří v tvář horám, kterým se říká pyramidové hory. Ty jsou více než majestátní. Elementálové zde vědí, kdo jste. Tato skupina je privilegovaná, že zde může stát, zatímco k ní proudí energie a říká: „Tato planeta vás miluje.“ Dnešní elementálové a dnešní civilizace jsou přátelští a nápomocní.

Celý článek...
 
Jeshua - Současná krize PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Duben 2020 08:50

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, drazí bratři a sestry, já jsem Jeshua, váš přítel, váš bratr.

Vidím nejistotu a strach, který v této krizi prožíváte, a který ovlivňuje celý svět. Vy všichni jste v tom spolu. Způsob, kterým vás korona virus ovlivňuje ve vašem každodenním životě, je hluboký a individuální. Naráží na vás svým vlastním způsobem, ve vašich vlastních individuálních podmínkách, přesto jste v tom však všichni spojeni. To je to, co tuto krizi právě nyní charakterizuje, to, že spojuje lidstvo, ačkoli může potenciálně lidstvo také rozdělovat.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Země srdce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Duben 2020 08:47

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí přátelé, já jsem Marie Magdaléna. Jsem vaše přítelkyně a sestra. Jsem s vámi propojena lidskou i božskou cestou.

Byla jsem člověkem tak jako vy a vím, jaké to je být lapena v hlubokých zdarech i nezdarech lidského života, v lidských emocích. Ačkoli se to, co se děje, zdá velmi těžké, přináší to velké bohatství vědění a prožitků duše. Když tedy čas od času lidský život zavrhnete – což vím, že děláte – uvědomte si, prosím, že vaše duše chová v lásce každý okamžik každý okamžik vašeho pozemského života. Procházení takovou zkušeností vám totiž dává velkou hloubku, skutečnou moudrost a propojenost se životem, když se z toho dostanete a překročíte časoprostorovou schránku, ve které jste, hluboce si toho vážíte.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 367

Vyhledávání