Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - 24/7 a další nástroje, které přicházejí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:44

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Birminghamu, Anglie, 8. května 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Někteří stále tvrdí, že přípravný proces (pro channeling) by měl trvat déle, aby člověk mohl natolik ustoupit stranou a Duch do něj mohl úplně vplynout. Buněčná struktura člověka přece není stvořena k tomu, aby dokázala tak rychle přijmout tolik energie. Přesto bychom vám chtěli znovu zopakovat, že každý z vás se na buněčné úrovni mění, zvlášť v této (nové) energii –pokud si to ovšem přejete. Dnes jste viděli dva channelingy, při kterých Duch bezprostředně vklouzl do (lidského) těla bez jakékoli přípravy. Ve staré energii byste se museli probojovat skrz bílou pokrývku, která vás zahalovala. Teď už ne, teď už to není nutné.

Celý článek...
 
AA Michael - VIZE PRO BUDOUCNOST PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:42

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, leden 2017

Milovaní mistři, našimi minulými sděleními jsme se vám snažili pomoci si vzpomenout na svou divukrásnou minulost a přijmout pravdu, že všechno, co je potřeba k vytvoření velkého nového světa, máte uvnitř sebe. Nemluvili jsme jen o vašich minulých životech na Zemi, ale snažili jsme se vám poskytnout určitý vhled do toho, jak jste úžasní. Prosím, přijměte fakt, že jste opustili rozsáhlejší část své Bytostnosti ve vyšších říších, a nyní je čas začít proces, při němž znovu uplatníte nárok na tu spoustu Stránek vyjádření Boha, které tvoří celek vašeho opravdového JÁ.

Celý článek...
 
AA Michael - 2017: Nové začátky a rok posvátné Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:40

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Vítejte v roce 2017! Vítejte do Nového Začátku! Vítejte na Posvátné Zemi!

Milovaná rodino, spolu s tím, jak jste se přesunuli do tohoto nového roku 2017, tak bychom vás chtěli všechny přivítat na Novém Začátku, jakémsi novém cyklu času a ve velmi zvláštním čase pro tuto Planetu. Bude to rok, kdy se energie „Posvátné Země“ stane více zřejmou, a kdy ti, kdo jsou probuzeni a žijí s Vyšším Vědomím, zaměstnají svou Tvořivost a Záměr, aby oslavili Posvátnou Přirozenost Života a Posvátnou Zemi samotnou.

Celý článek...
 
AA Michael - 2017 - Rok slunce, vaší síly a uzdravujících účinků PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:37

AA Michael prostřednictvím Barbary Bessen, leden/únor 2017

Milí přátelé,

dnes, kdy toto poselství přepisuji, je 26. prosince, vánoční perníčky jsou snězené, koledy odzpívané a určitá část ve mně cítí potřebu dívat se dopředu. Pohodlí a klid je jedna část našeho života a v současném vnějším neklidném dění dělá vždy dobře. Mě však právě teď žene vnitřní neklid něco udělat, hýbat se nejen v tělesném smyslu, ale i v tom duchovním. Neklid přichází od mých duchovních přátel, kteří mi klepou na ramena a říkají: „Než půjdeš na svou oblíbenou procházku kolem vody a mlsat zbylé cukroví, něco tu pro tebe máme.“ Hm, tak tím určitě myslí nový channeling. Ptám se ve svém nitru, kdo chce být autorem tohoto poselství. Nic, ticho. Ptám se ještě jednou. Pak slyším jako by někdo téměř vyprsknul smíchy: „A kdo by to tak měl být?“ Tuhle milou hru znám dobře, mám říct, koho bych chtěla. Ale je to skutečně jen hra. Protože už je samozřejmě jasné, kdo dnes bude channeling předávat. Měla bych to přece cítit, dostane se mi jako další odpovědi. Inu, vnímám hodně lásky, hodně široké, velké multidimenzionální lásky a síly. Jakoby někdo držel ve svých rukách nějaký velký meč. Ovšem, je to Michael. Nejsem sám, říká. Hm, vciťuji se dál. Aha, je tu i Kryon. Správně, tak to je. Je to nádherné, je to skutečně mocná rodina. Oba často říkají, že jsou z rodiny mečů. A tak se každý z nás cítí být v srdci osloven. Což může také znamenat, že jsme stejně tak členy této jedné rodiny. Tak to skutečně může být anebo se prostě jen cítíme být propojeni srdcem.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Mužská a ženská energie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 17 Leden 2017 23:36

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe

Drazí Přátelé,

rozhodla jsem se přeložit Vám video channeling Pamely. Kliknutím na obrázek se Vám spustí na youtube v angličtině. I když neumíte anglicky, zkuste tuto energii vnímat, a poté si přečíst tento channeling do mnou přenesených psaných slov. S láskou, Denisa

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 268

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 134 

Vyhledávání

Fotky z misí