Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 20. listopadu 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 29 Listopad 2016 23:49

Vše je v chaosu. Mnozí nevědí, komu a čemu věřit. Viděli jste, jak mašinerie Kabaly nastartovala ve chvíli, kdy byl zvolen pan Trump. Lži a strašení najely na plné obrátky, a mnozí zaváhali, přestože v duši vědí, že paní Clintonová by zajistila třetí světovou válku a že život na Zemi by se stal pouhým živořením. Země, jak ji znáte a milujete, by se vůbec nepodobala Zemi, jakou chce vytvořit Kabala. Zničení lidské rasy je naplánováno do nejmenších podrobností.

Celý článek...
 
Kryon - Nové systémy PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Listopad 2016 09:06

Následující channeling byl přijat 27. 02. 2014 v Kelowna, Kanada

Úvodní mini poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Toto je čas, kdy můj partner ustupuje stranou. Musí. Trvalo mu roky, než pochopil, jak ustoupit Bohu z cesty – nepostávat tu, nepřekážet, nezkoumat a nesoudit.

Channeling se v mnohém podobá vašemu životu. A my už jsme mnohokrát řekli, že vzestup lidského vědomí a zvyšování účinnosti DNA jednou způsobí, že společnost už nebude potřebovat channeling. Že věci, které nyní slyšíte a věnujete jim pozornost, budou intuitivní a budou přicházet skrze vás díky jednomu axiomu pravdy – že Bůh je uvnitř. A na tom je založeno veškeré vaše studium, veškeré myšlenky vás pracovníků světla coby pokročilých metafyzických myslitelů na planetě. Na tom, že Stvořitel vesmíru je doslova propojen s vaší duší. Vy jste součástí plánu, součástí systému a probouzíte se do něj stejně jako kdysi starodávní – je to dokončení kruhu a vy jste nyní opět na začátku planety, kde je přijetí, pochopení a učení – a vy jste nyní připraveni to použít.

Celý článek...
 
Ariové – 15.11. 2016 - EMOČNÍ A MENTÁLNÍ CHAOS NA ZEMI A V NAŠEM BYTÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Listopad 2016 09:03

 Milovaní,

energie současné doby, v níž se jako lidé nacházíte mají v sobě výrazné turbulence. Vše, co se na planetě a v lidství v posledních měsících dělo, mělo veliký dopad na celé veškerenstvo stvoření a ostatní vesmíry. Končí jedna stěžejní epocha, a právě tento konec v sobě nese mnoho záchytných linek a uzlů starého systému. Otevírá se energie nové epochy, epochy srdce, ale její rozjezd byl doposud velice bržděn. Proto i vy , lidé, tyto energie takto prožíváte. Ale tato éra, v níž stále nemohlo dojít k plnému překlopení do Světla, do energií srdce, již končí, je to otázka několika málo dnů. Chápeme, že vy, lidé, stále čekáte na důkazy, změny, tolikrát již proklamované. Vyčkejte již jen několik málo dnů. Všechny brzdy otevření cesty srdce a světla budou uvolněny. Vás, naši drazí prosím vydržte. Vydrželi jste tak dlouho, vydržte ještě několik dnů. Možnosti temna přestanou existovat. Dočkáte se potřebných důkazů.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 20.11. - 27.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Listopad 2016 09:01

Milovaní,

lidstvo se vyrovnává s tím, že mnoho lidí nemůže vstřebat šok z velkých změn, které se jim ději před očima. Se zájmem sledujeme, jak se lidé vyburcovali k akci. Nicméně, většina lidí v jejich zemi učinila volbu a to je ta změna, která je teď uváděna do života. V tomto případě ti, kdo protestují a zakládají hnutí, tak činí, aniž by vzali v úvahu, že to byla většina lidí v jejich zemi, kdo hlasoval pro kandidáta,který je teď v důsledku voleb povinen nést velkou odpovědnost v nejvyšším úřadě v službě lidu své země.

Celý článek...
 
NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 8 - PŘEKROČENÍ MILNÍKU PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 23:44

Milí přátelé,

vždy, když se narodí nový člověk, všichni kolem oslavují, radují se. Vždy, když kolektiv vědců dokončí svůj projekt, na kterém dlouho pracovali, aby přinesli lidstvu cosi nového, co pomůže lidem život odlehčit, zjednodušit nějakou činnost, nebo navracet lidem zdraví, harmonizovat stav buněčné struktury či mnoho jiného, všichni oslavují, radují se. Když se politici konečně domluví, překonají animozity, všichni oslavují, všichni lidé se radují. A tak bych mohl pokračovat dál a dál. Ale proč tento úvod? Protože i my všichni, spolu s vámi máme dnes důvod k radosti, důvod k oslavě. Dokončili jsme všechny přípravné práce a v příštím týdnu vychází další Kryonova kniha, kniha 8 - PŘEKROČENÍ MILNÍKU.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 260

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 130 

Vyhledávání

Fotky z misí