Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Jak funguje modlitba PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Prosinec 2016 20:03

Tento živý channeling byl přijat v, Baltimore, MD - 20. června 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner pociťuje vzrušení a je nadšený, protože mu právě ukazuji budoucnost. Vždy při tom dochází ke stejnému problémuchtěl by to mít hned. Staré duše, není žádný důvod ke spěchu, protože tady budete a uvidíte tobudete možná vypadat jinak, ale budete tady, abyste to prožili. Míním tím, že váš původ a vaše Akáša zde v této místnosti budou součástí budoucnosti. Je jedno, kolik je vám teď let nebo co si o tom myslíte – říkám vám, že staré duše v tom budou pokračovat dál. Posun do nové energie probíhající na této planetě je přechodný. Začnete vidět výsledky. Existuje urychlovací systém, který bude odezvou na to, co si přejete.

Celý článek...
 
Marie Magdalena - Různé vnější vlivy a jejich moc PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Prosinec 2016 20:01

Poselství Marie Magdaleny prostřednictvím Barbary Bessen, prosinec 2016

Milí přátelé,

Mnoho událostí ve světě nás stále víc provokuje. Vnímáme, co je teď momentálně hodně zjevné – neporozumění kolem prezidentských voleb, výsledky politických a ekonomických rozhovorů a rozhodnutí těch, kteří reprezentují moc. K vývoji událostí ve vnějším světě se během všech těch let duchovní přátelé většinou nevyjadřovali. Jen někdy při seminářích přišel nějaký komentář nebo vysvětlení k nějaké politické nebo hospodářské situaci, k zemětřesení a podobným událostem. Zdá se tedy, že to není „tak důležité“. Mnozí z nás si ještě skutečně neuvědomili, že své individuální životy prožíváme na základě svých myšlenek a činů.

Celý článek...
 
Podoba času - Mapa roku PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 25 Prosinec 2016 17:20

Milí přátelé,

končí se pozvolna další kalendářní rok. Pomalu, ale jistě začínáme myslet na ten další, co je před námi. Kalendářní rok říkáme. Protože je zaznamenán v kalendáři. Kalendář. Kalendář je to, co používáme pro svou orientaci v čase jednoho roku. Známe ho v různé podobě vč. i diářů, kde si píšeme své akce, jak pracovní, profesionální, tak i ty osobní. Jako kdyby šlo jen o nějaké jednotlivé ostrůvky v tom, co nazýváme časem. Odděleně. Nezávisle. Ale je to pravda? Pravdivý pohled? Vždyť my přece víme, že vše má své pokračování, že z našich rozhodnutí se rodí další přítomnost, realita. Vše na sebe navazuje a je ovlivňováno životním, sociálním i kosmickým prostředím v němž žijeme a vrací se, vždy po roce, jakoby zpět do výchozího bodu. Jen si to neuvědomujeme. Ano, kruh. Je to kruh! A pak si také uvědomíme kruh pohybu planet na svých drahách kolem Slunce a uvědomíme si tak další souvislost našeho roku, času, s naším životem a jeho vývojem.

Celý článek...
 
AA Michael - OHNIVÉ SÍLY TVOŘENÍ ZAMETAJÍ ZEMI PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 09:02

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, prosinec 2016

Milovaní mistři, pamatujte si tento termín: MEMBRÁNY SVĚTLA, neboť je důležité, abyste tento koncept měli ve své hlavě jasně definovaný. Když jste začali svoji cestu iluzorními realitami Třetí/Čtvrté dimenze, byly ve vaší paměti umístěny membrány Světla. Membrány Světla byly umístěny také ke vstupní bráně vaší Svaté Mysli a vašeho Svatého Srdce. Existovala a existuje také membrána Světla obklopující vaše Třetí Oko/váš vnitřní zrak. Když vaše Vyšší Já určí, že je čas, aby se vaše Třetí Oko otevřelo, bude to, jako když nad vaše obočí přijde vlna svaté energie. Tyto zvláštní frekvence otevřou Semínka Krystalů Světla v Šišince, což zahájí schopnost mimosmyslového vnímání/jasnozřivosti.

Celý článek...
 
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – listopad 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:52

07. 11. 2016

DUCHOVNÍ LOGIKA

Před lety, ve starší energii, Kryon dostal otázku: Je nezbytné vyslovovat afirmace nahlas nebo si je můžeme říkat jen pro sebe? Odpověď zněla: „Říkejte si je v duchu, protože v tom nebude rozdíl.“ Nyní, ve vylepšené energii, své vyjádření změním. V této nové energii Pole zesílilo. Je dostupnější, takže se s ním můžete synchronizovat, propojit (entanglovat), snadněji než kdy dřív. Je připravené pro vás věci propojit – ať už jde o situace, biologii či vědomí. Je připravené vystavit vás vašemu vyššímu já způsobem, ve který jste v minulosti jen doufali. Hlavním nástrojem je to, když s ním budete hovořit – a právě teď jsou nejlepší způsobem vědomé hlasité afirmace.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 265

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 92 

Vyhledávání

Fotky z misí