Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Jeshua - Buďte dětmi Země PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:49

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, Já jsem Jeshua. Jsem zde, abych vám pomohl spojit se svým nejhlubším já, vašim Kristovským-já. Dlouhý čas jste ke mně vzhlíželi jako k mistrovi a učiteli, který razí cestu, jsem však zde, abych předal tuto pochodeň vám. Cítím se tu dobře, být mezi stejně smýšlejícími lidmi, mezi přáteli. Jste mi drazí, miluji vás.

Celý článek...
 
Jeshua - Vyjádřete světlo své duše PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Únor 2012 18:06

Přijala Pamela Kribbe, Únor 2012

Drazí přátelé,

Jsem zde, jsem mezi vámi, já jsem Jeshua. Znáte mě, jsem váš přítel a bratr.
Vím, jaké to je být člověkem. Jsem velmi blízko vašemu srdci. A vy všichni jste si navzájem blízko, neboť vy všichni zde přítomní nebo vy, co tohle čtete, jste dušemi, které přišly zas a znovu na Zemi inspirovány Světlem, touhou změnit vědomí na Zemi.

Celý článek...
 
Země - Znovu pociťte, jaké to bývalo PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:47

Země prostřednictvím Pamely

Drazí lidé, jsem hlasem Matky Země. Nesu vás po cestě vašeho lidského života. Vnímejte mě ve svých kostech, ve svém těle, v každé buňce svého těla. Zásobuji stavební kameny vašeho lidského těla.

Nejsem však ve vás přítomna jen ve fyzické rovině, jsem taktéž energetickou bytostí, která je velmi stará. Mám energii duše, spirituální život, a jen co jste se narodili na kůži mého těla, obdařuji vás svou energií, energií Země. Má energie, energie Země, se pohybuje s těmi, co na mě žijí, tj. s veškerým lidstvem. Moje energie je vnímavá k té vaší, vstřebávám ji, učím se z ní a snažím se vám poskytnout to, co vás podpoří a je pro vás dobré.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 18. prosince 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Prosinec 2016 08:44

Ve snaze zabránit masám probudit se, byly všude zavedeny drakoniánské zákony. V Anglii jsou nyní mnozí zavírání za to, co bylo v minulosti považováno za svobodu slova. Vaši predátoři dělají vše, co mohou, aby lidi umlčeli. Nepovede se jim to, ale bohužel, v mezidobí to mnohé z vás zničí. Kabala vás zcela kontrolovala po miliony let, aniž jste se na něco ptali. Věřili, že jsou neporazitelní, protože až dosud jste je vždy bez reptání poslechli. Ale co bylo, bylo a je čas pohnout se kupředu a žádat, co je po právu vaše. Stali jste se jejich OTROKY, aniž jste si to uvědomili.

Celý článek...
 
Kryon - Most vědomí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:25

Tento živý channeling byl přijat ve Varšavě, Polsko, 11. května 2016

Zdravím drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Chtěl bych vám předat channeling, který může vypadat jako vědecký, ale není.

Dnes vám můj partner představil příběh nazvaný Cesta domů. Jde o channelovanou knihu, napsanou před mnoha lety. Hlavní postavou této knihy je muž jménem Michael Thomas. V průběhu celého dobrodružství je Michael pronásledován Něčím (pozn. překl.: Kryon to něco v knize pojmenoval TO). A to Něco je jeho nižší já.Takže muž v tomto příběhu je rozpolcený na dvě části jeho nižší vědomí a jeho vyšší vědomí. To je fyzika. Rád bych to vysvětlil nejlépe, jak dovedu. A předám vám nějaké informace o tom, co přijde.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 265

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 101 

Vyhledávání

Fotky z misí