Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Setkání se svou duší PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Květen 2019 07:06

Tento živý channeling byl přijat v San José, Kalifornie, 2.-3. února 2019
                        Úvodní channeling Adironndy, který přijala Marilyn Harpe

Ach, dobrý den vám všem. Představíme se, mé jméno je Adironnda. A co se děje s naší Marilyn? Ona je jako ukazatel cesty, je vpředu před davem, prosekává džungli, čistí ji také pro vás. Ještě před třemi minutami nemohla mluvit, protože „přišla o hlas“, ale teď jsme tady pro vás zářivé a půvabné… Kdosi se jí zeptal, co by to pro ni znamenalo dostatečně milovat sama sebe tak, aby strávila několik okamžiků spojením se svou duší; takže my klademe tuto otázku vám. Co by to pro vás znamenalo dostatečně milovat sami sebe natolik, abyste strávili několik okamžiků, jeden, dva nebo třeba tři dny spojením se svou duší, spojením se svou hvězdnou matkou, spojením se svou rodinou z minulosti, se svou rodinou z budoucnosti, se svou rodinou všech dob a všech prožitků, všech zkušeností.

Celý článek...
 
Poselství andělů - Naučte se tolerovat špatnou náladu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 07 Květen 2019 07:04

Poselství andělů přijala Magda Techetová

"Někdy se necháváte silně ovlivnit tím, jakou mají druzí lidé náladu. Je to pochopitelné, protože velká část z vás patří mezi vysoce empatické a citlivé osoby, takže je pro vás v podstatě nemožné nepocítit změnu nálady druhého člověka, zvlášť pokud se jedná o někoho, kdo je vám velmi blízký. Cítíte se být jeho náladou zasaženi a mnohdy také zranění.

V takových situacích je třeba si pamatovat, že hodný člověk nepřestane být hodný jen proto, že má špatnou náladu. I kdyby řekl nebo udělal věci, které nejsou úplně šťastné nebo radostné, neznamená to, že přestal být hodný nebo milující. Je to prostě projev jeho momentálních emocí nebo myšlenek, a s těmi občas bojuje KAŽDÝ člověk.

Celý článek...
 
Poselství od duchovní bytosti živlu vody, Cesty lásky II., Trnová, 04_05_2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Neděle, 05 Květen 2019 23:14

Na semináři Cesta lásky II. v Trnové (04.05.2019) jsme přijali poselství od duchovní bytosti živlu vody.

 

Celý článek...
 
Poselství od Saint Germaina k požáru katedrály Notre-Dame v Paříži, poselství od bytosti živlu vody a od Lady Nady. PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Neděle, 05 Květen 2019 23:12

Na Duchovní škole (25.4.2019) jsme přijali poselství od Saint Germaina k požáru katedrály Notre-Dame v Paříži, poselství od bytosti živlu vody a od Lady Nady..

Odkaz ke stažení (Dropbox): Poselstvi od Saint Germaina, bytosti zivlu vody a Lady Nady 25_04_2019.mp3

 
Kryon - „Podobenství o zadním dvorku“ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 30 Duben 2019 19:17

Tento živý channeling byl předán v Boulderu, Colorado, 11. ledna 2019

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Některé informace byly i přidány. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství přijaté v Boulderu.

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Již jsem vám dnes slíbil podobenství, a v tom bude opět hrát hlavní roli postava jménem Wo. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, tak Wo přestavuje každého člověka. Wo nemá jedno určité pohlaví, ale Wo je spíše Wo – man (man – muž, woman – žena, pozn. překl.). Wo může mít obě pohlaví. Ale v tomto případě mu budeme říkat „on“, protože to dává smysl ve vašem jazyce.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 339

Vyhledávání