Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 6.11. - 13.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:36

Milovaní,

když se teď ve vašem světě neustále dějí nezadržitelné změny a transformace, právě tak stále přicházíme na vlnách lásky. Vše, co bylo kdysi považováno za skutečné a opravdové, se nyní odhaluje, že to byla nějaká iluze. Jak tento proces pokračuje, lidé na celém světě mají pocit, jakoby kráčeli po pohyblivém písku, kdy nic, o čem si mysleli, že je pevné a skutečné a opravdové, není takové, za jaké to považovali. Nic, v co byli vychování věřit, není tím, čím to skutečně je. To vynáší do popředí pocity obav a výraznou potřebu odhalit pravdu o světě kolem.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 6. listopadu 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:34

Ti z vás, kdo jsou probuzeni, jsou závislí na Američanech, aby 8. listopadu učinili správné rozhodnutí. Probíhá mnoho diskusí, zda volby nezastavit. V sázce je osud lidstva. Zaprodanci stále požadují třetí světovou válku; potřebují válku, aby si uchovali svou existenci. Také potřebují zabít velké množství vás, lidí, „darmožroutů“. Mají v plánu vyhubit 80% z vás. Věřte mi, do jejich plánů lidstvo nepatří. Mnozí z nich již utekli, hledají úkryt, kdyby volby v Americe prohráli.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 30. října 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:33

V souvislosti s masivním odhalováním korupce se věci na Zemi zrychlují. To je první věc, co se musí stát. Je toho mnohem víc, co bude potřeba vzít v úvahu, než budete moct udělat kvalifikované rozhodnutí ohledně všeho, co ovlivňuje život na Zemi. Vím, že je to šok pro mnoho z vás, kteří jste věřili svým vládám, když nyní zjišťujete, že hrají velkou roli při vyhlazování lidstva. Přinutili vás, abyste se nechali očkovat, přitom dobře vědí, že je to škodlivé. Bohužel, stále tak činí. Pamatujte, že nikde nemůžete jít do politiky, dokud nebudete srozuměni s tím, že musíte přijmout agendu Kabaly. Ukázal jsem, jak tito parazité přišli na Zemi. Jak intrikovali a kuli pikle a udělali vše potřebné pro to, aby byli přijímáni jako lidé. Přestože jsou predátorskou rasou, rychle se naučili, jak se dobře skrýt. Oni nemají vaše měřítka. Nežijí dle vašich pravidel. Mají svá vlastní pravidla a nutí vás, abyste ji přijali za své.

Celý článek...
 
Kryon - Završení kruhu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Listopad 2016 10:13

Pokud dáte přednost slovenskému překladu tohoto poselství - ZDE

Tento živý channeling byl přijat v Jacksonville, Florida, 21. února 2016

Zdravím drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Channeling není vždy stejný. Pro mého partnera to není vždy stejné. Poselství jsou někdy šitá na míru pro ty, co tu sedí. Dohoda s mým partnerem je, že se budou nahrávat všechna poselství ze všech setkání. Celý čas. Někdy jsou ale tak osobní, že proces nahrávání zastavíme. Jako inženýrovi se mu může zdát záhadné, proč to nefunguje. Ale i tak formálně pokračuje v nahrávání. Někteří mohou poslouchat toto poselství, které předáváme na závěr tohoto dne a nebudou cítit to, co budete cítit vy zde na židlích, protože zde nebyli. Někteří z vás jsou si vědomi toho, když stojí a přednáší a já jsem s ním, protože mohou vidět pole mého partnera, když stojí a přednáší a já jsem s ním.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 30.10. - 5.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Listopad 2016 10:12

Milovaní,

když se v těchto dnech snažíte zůstat v rovnováze a vyrovnanosti s ohledem na vše, co se děje ve sféře vaší rezonance, zjišťujete, že intenzivnější energie mají své účinky - nejenom ve vašem vlastním systému, ale ve všech, které jsou ve sféře vašeho vlivu. Energie duality jsou bouřlivé a je důležité, abyste si připomínali svůj úkol udržovat v této době světlo. Ti, kdo jsou velmi citliví vůči okolním energiím snadno chápou, že pocity, které prožíváte, jsou zejména takové, jaké jsou prožívány na úrovni kolektivního vědomí. V této době bují hodně strachu a pochybnosti - na to pamatujte - a znovu se soustřeďte a zaměřte se na to, co jste vy sami a za čím vy stojíte.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 260

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 129 

Vyhledávání

Fotky z misí