Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Tančit životem - Isis skrze Pamelu Kribbe PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Září 2017 19:13

Kryon v Holandsku – channeling 1

Drazí přátelé, drazí milovníci života, já jsem Isis. Jsem ptákem, který létá svobodně na nebi a užívá si energii Nebe i Země. Jsem uvnitř vás všech, a tak i vy jednoho dne budete létat osvobození od tohoto těla a jako pták budete cestovat někde jinde ve vesmíru.

Kamkoli jdete, máte uvnitř sebe dvě energie. Jedna je energie radosti, která vás udržuje v pohybu, stále hledá nové cesty, jak se vyjádřit, a vždy hledá život a dobrodružství. Energie radosti je světlo uvnitř vás. Je to vskutku to, z čeho je Stvoření složené. Když cítíte energii radosti, skutečně ji vnímáte a naplníte se jí, víte, že to, co hledáte, není mimo ni. Energie radosti je sama o sobě smyslem. Je to vyjádření života v jeho nejsvobodnější formě, nemůžete ji tedy ukořistit – radost je esencí života.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 27. srpna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Září 2017 19:11

Nezoufej, má drahá, bitva zesílila, ale není ztracena. Důvodem, proč to vypadá, že kabala má stále nadvládu, je ten, že vlastní média. Tak vám řeknou pouze to, co chtějí, abyste věděli. Ujišťuji vás, že oni si nikdy nepřipustí, že ztrácejí svůj vliv na lidstvo. Všechno používají proti vám. Jejich právní systém je nastaven proti všem lidským bytostem. Slovo magie je v právních dokumentech používáno každý den. Kabala studovala černou magii a ta jim dobře sloužila. Jsou v tom mistry. Používají ji proti vám každý den vašeho života. Teď, když jste si to uvědomili, vidíte to všude. Zaklínání je vyslovování zaklínadel, kdy jsou používána určitá slova, která mají význam a sílu, o čemž jste se nikdy neučili. Nepřijímejte jako pravdu to, co vám říkají prostřednictvím médií. To všechno je propaganda, aby vás drželi pod kontrolou. Nemohu to dostatečně zdůraznit.

Celý článek...
 
Kryon - VYLEPŠENÁ “INNATE” PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 31 Srpen 2017 17:26

Tento živý channeling Kryona byl přijat v San José, California, 15. ledna 2017

Zdravím vás, drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Toto je závěr dvou dnů, kdy se mnoho z vás zúčastnilo obou z nich. V rámci procesu je v tom kontinuita vědomí. Bylo zde toho dnes hodně, co jste mohli cítit, a stejně tak i včera, pokud jste si to dovolili. Stále jsou tací, kteří jsou frustrovaní, že necítí vůbec nic. Můžeme zde hovořit o určitých věcech, “channelovat” o určitých věcech, ale realitou zůstává, že vám nic z toho nedochází. Téměř každý, co zde sedíte, je zde za účelem “učení se”, jak sami sobě pomoci v rámci tohoto posunu. Drazí, pokud zde není žádné vaše “uznání” posunu, věci se mohou zhoršovat, protože v ”nové” energii se již nemůžete držet starého paradigmatu energie. V nové energii již nemůžete pokračovat v tom, co jste dlouho předtím dělávali. Už to nefunguje! A dříve či později uvidíte svou vlastní dysfunkci, jestliže se nebudete moci posunout k tomuto novému způsobu myšlení, této energii, která je “ochotná” vás podporovat.

Celý článek...
 
Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA SRPEN 2017 - KOVÁNÍ V OHNI TRANSFORMACE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 31 Srpen 2017 17:20

Srpen je jedním z klíčových transformačních měsíců roku, který mnohé z nás vysune ze zóny pohodlí a přinese nám dokončení na mnoha úrovních. Je to měsíc „Očekávání Nečekaného“, který přinese ohromnou změnu. Srpen je plný divokých karet, při kterých se může stát cokoli. A nyní nevíme, které divoké karty se nás budou týkat

Celý článek...
 
kRYON - VELKÝ ÚNIK PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Srpen 2017 23:14

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Bostonu, USA, 11. března 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Každý z vás je naprosto unikátní. Pokud by se vám podařilo nějak "umřít" a porovnávat různé lidi, pak byste zjistili, že každý z vás se liší od ostatních. Biologii máte samozřejmě stejnou, ale tady v těch filtrech, s nimiž jste přišli na toto setkání, do tohoto života — je hluboký rozdíl.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 291

Vyhledávání

Fotky z misí