Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Divoké karty PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Únor 2017 23:19

Tento živý channeling byl přijat ve Wilmingtonu, Severní Karolína, 19. listopadu 2016

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling nese energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Dnes chci mluvit o divokých kartách. Chci pomoci vysvětlit, čím nebo kým byly v průběhu času, ale abyste toto vysvětlení pochopili a přijali je tak, aby bylo potěchou pro vaši duši, budete muset trochu předstírat.

Naladění vašeho přístupu

Kdybyste byli vědcem, který přichází z jiné planety, aby sledoval lidskou historii, museli byste to dělat bez emocí nebo předpojatosti. Mohu vyprávět příběh o divokých kartách, jak pro vaše dědečky tak i pro vás, ale jsou v tom často zahrnuty emoce a předpojatost. Kvůli tomu když něco řeknu, vy můžete slyšet něco jiného. Moji drazí, abyste porozuměli tomuto poselství, pak se to nesmí stát.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 26. února 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 28 Únor 2017 23:18

Lidstvo musí vydržet ve svém boji o přežití na Zemi. Ten boj neprohrajete. Žádám vás, abyste byli stále ve střehu. Kabala má v plánu vás VŠECHNY OČIPOVAT. Mohou to udělat tajně, například když jste z nějakého důvodu v nemocnici. Existují lékaři, kteří byli nalákáni, aby to dělali. Nikdy s tím nesouhlaste, bez ohledu na to, jaký tlak na vás bude vyvíjen, abyste se nechali dobrovolně očipovat. Mají vás k tomu, abyste nechali očipovat vaše zvířata, aby otevřeli vaši mysl perspektivě, že budou očipováni všichni. Oni argumentují, že u zvířat to funguje. Ale je to součástí jejich plánu na převzetí Země a toho, jak se zbavit velké části lidské rasy.

Celý článek...
 
Kryon - Léčení Akášických zranění PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Únor 2017 23:34

Kryon prostřednictvím Lee Carolla, Montreal, Kanada 11. října 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Je to taková čest – větší než můžete uvěřit – pro toho, kterého nazýváte Duchem, Stvořitelem všech věcí – je to taková čest. Když se díváme na vás ve vás a na vaše životy, na to, čím jste prošli – je to taková čest, právě teď – cítíme k vám obrovskou úctu. Říkáte si staré duše a těmi také jste. Vy všichni, kteří posloucháte, a vy v této místnosti, máte něco společného a o tom chceme dnes večer mluvit. A chceme o tom mluvit způsobem, který je trochu odlišný. Je těžké vůbec vědět, kde začít.

Celý článek...
 
AA Michael - SJEDNOCENÉ DUCHOVNÍ VĚDOMÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Únor 2017 23:33

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, únor 2017

Milovaní mistři, větry změny v našich vnitřních a vnějších světech silně vanou a vy často cítíte, že vám větry osudu přinášejí problémy.Jste bombardováni tolika novými informacemi, že vaše těla i váš mozek jsou přetížené. Všechno ve vašem světě se mění tak rychle, že už se nedá spoléhat na to, co bylo považováno za normu, je takové množství nových informací, že je těžké vědět, čemu věřit. Jak se lidstvo snaží duchovně dospět a dojít k mistrovství svého osudu a jak jsou vám představovány vyšší rozšířené pravdy, abyste se učili, staré koncepty se povyšují na nové verze a východní a západní filozofie se míchají.

Celý článek...
 
Jeshua - Věčné světlo Univerza PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 21 Únor 2017 23:31

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,,
hovořím já, Jeshua. Všechny vás hluboce miluji. Prosím, vnímejte mou energii kolem sebe tak, jak každého z Vás vítám. Hluboce vás ctím.
Jak mi otevíráte své srdce, pamatujte, že já jsem uvnitř něj. Když mě rozpoznáte na své nejhlubší úrovni, rozpoznáte svou vlastní esenci, což je to nejčistší světlo. Jste věčným světlem a z něj je vytvořen celý vesmír. Někteří z vás vnímají, jak toto světlo září z mých očí nebo z očí jiného učitele. Jsem tu však, abych vám připomněl, že toto světlo je stejně tak vaše. Je mou nejhlubší touhou, abyste vnímali a zažívali svou vlastní velikost a vnitřní světlo. To je to, co změní svět, který změnu potřebuje. Jste tu, abyste ji udělali, to však můžete učinit jedině, když skutečně důvěřujete, věříte tomu, kdo jste. To může být obtížná věc, pakliže jste vychováváni ideály, které vám říkají, že nejste dost dobří takoví, jací jste. Pro mnohé z vás se váš přirozený život a vědění, vaše intuice, zahalily, jak jste procházeli dětstvím a rostli.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 273

Vyhledávání

Fotky z misí