Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 1. října 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 11 Říjen 2017 14:24

Hrát si s miliony myslí
Dívat se jak postupně reagují
na neviditelný popud.
Vést jejich touhy
velké či malé
aniž by si toho byli vědomy.
Je to VELKÁ a NEKONEČNÁ HRA V ŠACHY.
Mimořádně VZRUŠUJÍCÍ.
Sydney West, předseda Fabiánské společnosti

Fabiánská společnost byla založena v r. 1884 v Londýně. I dnes stále tlačí svou agendu směrem k Novému světovému řádu. Je jenom jednou z mnoha na světě; všechny se ukrývají pod různými identitami. Jejich filozofie je to, co na vás bylo uvaleno. Pro ně je to jenom hra. V jejich očích není lidstvo ničím. Nyní se probouzíte a nacházíte odvahu říct:Ne, tohle nechci. Již víc nejsem ochoten být vaším otrokem.“

Celý článek...
 
Úplňková meditace 09_10_2017 - Propojení energie 7-plamene božího a energie nejvyššího božství v sobě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Úterý, 10 Říjen 2017 07:45

Dne 9.10.2017 proběhla další úplňková meditace, kde jsme v sobě propojovali energii 7-plamene božího a energii nejvyššího božství.

Odkaz ke stažení: https://uloz.to/!M0phAIPY1clw/uplnkova-meditace-09-10-2017-propojeni-energie-7-plamene-boziho-a-energie-nejvyssiho-bozstvi-v-sobe-zip

 
AA Michael - Český národe, přišel tvůj čas obrození PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:08

Milí přátelé,

s velkou radostí Vám představujeme poselství AA Michaela, jež nám zaslala naše čtenářka a které bylo inspirováno vyhlášením společné meditace „Na posílení egregoru Slovanství a pozitivní vize budoucnosti“.


Milovaní,

Jak možná mnozí víte, já jsem také patronem české země a českého národa. Znám podrobně vaši historii, vaše vrcholy i pády, čím vším jste prošli, vaši předci i vy jako duše, na toto území mnohokrát znova inkarnované.

A chci vám hned na začátku sdělit, jak moc si vážím vaší kolektivní české Duše.Obsahuje váš božský úděl i úkol, vaše poslání. A tím se chci dnes zabývat v tomto poselství, jelikož úděl je již za vámi. To je ta radostná zpráva!

Celý článek...
 
Kryon - Věci, které v noci nahánějí strach PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:06

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Tucsonu, Arizoně, 25. února 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Někteří se ptají, jaké to je, když Duch sestoupí a navštíví vás a zda se můžete setkávat se Stvořitelem, aniž byste se v tom procesu „rozpustili, zrušili“. Jeden na jednoho, jen ty a Bůh, jaké by to bylo? A odpověď zní: „Bylo by to takové, jak vás to učíme – je to vaše právo a privilegium.Právě teď je na této planetě energie, kterou mnozí očekávali a skrz kterou můžete ve svém nitru přijímat větší část Boha než kdykoli předtím.A zatímco jej přijímáte, začíná se váš život měnit.

Celý článek...
 
solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ZÁŘÍ 2017 - ČERVENÉ SVĚTLO –RESET/NOVÉ NASTAVENÍ – ZNOVUZROZENÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Říjen 2017 21:04

Srpnové extrémně mocné Úplné zatmění Slunce přineslo mocné zrychlení. Mnozí z nás zažili mohutný příliv Pravé Čisté Lásky a Jednoty a v tu samou dobu byly aktivovány kódy Nové Reality, které otevřely dveře rozsáhlému Novému Prostoru, o kterém jsme nikdy netušili, že existuje.

Jak se Slunce a Měsíc sladily, postavily do jedné linie, energie AN zesílila a my jsme byli rozšířeni a přenastaveni. Nýty, které nás dlouho držely připnuté k dualitě, jeden po druhém odpadly, dokud jsme nezažili nový pocit rozšířené celistvosti. S tímto uvolněním přišlo i hlubší probuzení.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 295

Vyhledávání