Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Duchovní zdravý rozum PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:40

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Ottawě, Kanada, 16. dubna 2016

                                                              Úvodní mini poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Mnozí poslouchají a čtou tyto channelingy. Poslouchají je (nebo čtou), aby přijali slova moudrosti, naslouchali těmto energiím. Mnozí jsou si také vědomi, že je zde daleko víc, než byste čekali. Každý z těchto channelingů probíhá v přímém přenosu před skupinou pracovníků světla, kteří přichází se záměrem usednout na židli. Mohu dnes mluvit o světě, což také často dělám a mohu vám povídat o energii země, ve které se teď zrovna nacházíte, a to také dělám často. Ale to, co se dnes doopravdy děje, je to, že proměňování této planety se neděje v makrokosmu, ale v mikrokosmu vašich životů. Každý z vás, kdo tady teď sedíte nebo toto čtete, každý z vás má v uvnitř sebe kousek Stvořitele. To vytváří nádherné kvantové pole okolo vás, které cítí další lidské bytosti, ale i ta bytost, které říkáte Gaia. Jste mikrokosmem jedinečné reality. Můžete si představit, že máte dokonce své vlastní planety, které se otáčejí kolem vašeho života! Máte to, o čem se domníváte, že je pouze „vaše“ – své vlastní oslavy, své vlastní touhy, své vlastní nespokojenosti – a myslíte si, že jste v tom sami. A přece jsem teď tady, abych vám řekl něco úplně jiného.

Celý článek...
 
AA Michael - RONNA/POSVÁTNÝ PÍSAŘ - HARMONIZOVÁNÍ FYZICKÉHO * EMOCIONÁLNÍHO * MENTÁLNÍHO TĚLA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:38

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, listopad 2016

TŘI ROVINY VYŠŠÍHO VĚDOMÍ SE VYVÍJEJÍ NÁSLEDOVNĚ:

** MOSTEM K VYŠŠÍMU VĚDOMÍ JE ČAKRA SRDCE.

** SMYSLY EMOCIONÁLNÍHO TĚLA SE VYVÍJEJÍ PROSTŘEDNICTVÍM DUŠE/CENTRA SVATÉHO SRDCE.

** VĚDOMÍ MENTÁLNÍHO TĚLA SE VYVÍJÍ PROSTŘEDNICTVÍM SVATÉ MYSLI A VĚDOMÍ DUŠE.

** DUCHOVNÍ VĚDOMÁ POZORNOST SE STÁVÁ TŘETÍ SOUČÁSTÍ PROSTŘEDNICTVÍM DUŠE A TOHO, KDO V NÍ V SOUČASNÉ DOBĚ SÍDLÍ, NADDUŠE/VYŠŠÍHO JÁ.

Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 6.11. - 13.11. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:36

Milovaní,

když se teď ve vašem světě neustále dějí nezadržitelné změny a transformace, právě tak stále přicházíme na vlnách lásky. Vše, co bylo kdysi považováno za skutečné a opravdové, se nyní odhaluje, že to byla nějaká iluze. Jak tento proces pokračuje, lidé na celém světě mají pocit, jakoby kráčeli po pohyblivém písku, kdy nic, o čem si mysleli, že je pevné a skutečné a opravdové, není takové, za jaké to považovali. Nic, v co byli vychování věřit, není tím, čím to skutečně je. To vynáší do popředí pocity obav a výraznou potřebu odhalit pravdu o světě kolem.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 6. listopadu 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:34

Ti z vás, kdo jsou probuzeni, jsou závislí na Američanech, aby 8. listopadu učinili správné rozhodnutí. Probíhá mnoho diskusí, zda volby nezastavit. V sázce je osud lidstva. Zaprodanci stále požadují třetí světovou válku; potřebují válku, aby si uchovali svou existenci. Také potřebují zabít velké množství vás, lidí, „darmožroutů“. Mají v plánu vyhubit 80% z vás. Věřte mi, do jejich plánů lidstvo nepatří. Mnozí z nich již utekli, hledají úkryt, kdyby volby v Americe prohráli.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 30. října 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Listopad 2016 21:33

V souvislosti s masivním odhalováním korupce se věci na Zemi zrychlují. To je první věc, co se musí stát. Je toho mnohem víc, co bude potřeba vzít v úvahu, než budete moct udělat kvalifikované rozhodnutí ohledně všeho, co ovlivňuje život na Zemi. Vím, že je to šok pro mnoho z vás, kteří jste věřili svým vládám, když nyní zjišťujete, že hrají velkou roli při vyhlazování lidstva. Přinutili vás, abyste se nechali očkovat, přitom dobře vědí, že je to škodlivé. Bohužel, stále tak činí. Pamatujte, že nikde nemůžete jít do politiky, dokud nebudete srozuměni s tím, že musíte přijmout agendu Kabaly. Ukázal jsem, jak tito parazité přišli na Zemi. Jak intrikovali a kuli pikle a udělali vše potřebné pro to, aby byli přijímáni jako lidé. Přestože jsou predátorskou rasou, rychle se naučili, jak se dobře skrýt. Oni nemají vaše měřítka. Nežijí dle vašich pravidel. Mají svá vlastní pravidla a nutí vás, abyste ji přijali za své.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 11 z 261

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 129 

Vyhledávání

Fotky z misí