Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Solara - ZLOMEK SOLAŘINA REPORTU NA LEDEN 2017 - PÍRKA PTÁKA OHNIVÁKA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 08 Únor 2017 10:07

Leden spouští naše bytí v novém roce, a tím v naprosto novém cyklu. Plodnou lednovou energii pociťujeme tak, jakoby byla zapuštěná do kusu papíru, který byl přeložen jako plizovaná látka. (skládaná sukně). Na povrchu to nevypadá, že by tam toho bylo hodně. Pomyslíme si: „Jé, tohle se dá zvládnout!“, a pak se odkryjí sklady, a roztáhnou se jako harmonika, a my vidíme úplný rozsah toho, co tam je, a zvoláme: „Jé, to je skoro nemožné!“.

Celý článek...
 
Kryon - EVOLUCE VĚDOMÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 01 Únor 2017 09:40

Tento živý channeling Kryona byl přijat ve Vídni, Rakousko, 7. 5. 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.  Vím, kde jsem, a pro ty, kteří to nevědí, jsem ve Vídni, v Rakousku. Říkám to proto, že je mnoho těch, kteří poslouchají záznam v pohodlí svého domova na mnoha místech až poté, kdy se toto setkání konalo. A vím také, kdo jste. Právě teď existuje potenciál těch, kteří budou tento záznam poslouchat (nebo číst). Pro mne to není předpovídání budoucnosti, když říkám, že vím, kdo jste. Má to souvislost s potenciály, že se posadíte a budete poslouchat (a číst) toto poselství, jak to právě teď děláte. A tak bych rád v tomto poselství znovu probral duchovní evoluci. Drazí, vy prostě nevíte, co to je. Směřujete k novému paradigmatu. Tyto posuny paradigmat probíhají pomalu, už tím procházíte, a přesto si to mnozí neuvědomují. Lidé jsou zvyklí na zlepšování úrovně. Na to, že věci, které znáte, se vylepšují, zlepšují. Ale posun paradigmatu se tomu nepodobá. Zahrnuje věci, které neznáte a které jste nikdy nezažili. Toto je skutečně evoluce Ducha – jiné druhy myšlení.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 29. ledna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 01 Únor 2017 09:37

Opět je používán na zničení lidstva postup ROZDĚLUJ A PANUJ. Vetřelci, kteří před dlouhou dobou přišli na vaši Zemi, to používají - znovu a znovu, aby vás zničili. Všechen ten hněv, pochody, vykřikování ze střech dává vaši ENERGII vašim utiskovatelům, kteří ji využijí na to, aby vás zničili. Ten HNĚV poskytuje obrovskou energii, která je použita proti vám. Hrajete přesně do rukou vašich nepřátel, zas a znovu. Hrají na vás jako na housle. Poučíte se někdy?

Celý článek...
 
Kryon - Zrychlené vědomí – nárůst duchovního zdravého rozumu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Leden 2017 21:57

Kryon prostřednictvím Lee Carrolla, Asheville, Severní Karolína, 9. 5. 2015

 

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Uctěme na chvíli to, kým jste. Neříkal bych vám to, kdyby to tak nebylo. V této místnosti je vysoké vědomí, které vás halí jako laskavá pokrývka a uctívá budoucí roli starých duší. Budeme mluvit o něčem, o čem jsme už mnohokrát během let mluvili. Dnes to shrneme, v tomto mimořádném roce, který nazýváme rokem 2, protože je to druhý rok zrychlení energie. Rok 2014 byl prvním rokem, rok 2015 (kdy bylo poselství předáno – pozn. překl.) je druhým.

Celý článek...
 
Jeshua - Poselství Temnoty PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 24 Leden 2017 21:56

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé, Já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím. Je pro mě radostí být zde mezi vámi. Jsme propojení jako bratři a sestry. Kolektivně do tohoto světa přinášíme novou vlnu vědomí. Vnímejte to na chvíli uvnitř sebe.

Jste nositelé pochodně. Nesete uvnitř sebe světlo. Spatřete před sebou, jak držíte tuto pochodeň světla, která se šíří do temnoty. Zpočátku jste vyzýváni, abyste toto světlo šířili do své vlastní temnoty. Jakmile se narodíte na Zemi, která je plná strachu, iluzí, nedůvěry k životu, účinkujete v tomto světě a v jeho pokusu uniknout z hlubokých pocitů. Od chvíle, kdy se narodíte, a během celé vaší výchovy – vašeho pozemského mládí a dospívání – jste vyzýváni k tomu, abyste se pokusili pevně držet svého světla a toho, kým skutečně jste, a cítili to. A jak velká výzva to je!

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 11 z 271

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 158 

Vyhledávání

Fotky z misí