Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – říjen 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:23

04 10. 2016

DUCHOVNÍ LOGIKA

Chci, abyste začali používat duchovní logiku – něco, co bude časem více zřejmé. Plejáďané jsou rodiče vaší oseté duchovnosti. Jednoduché. Většina Země tomu nevěří. Váš akceptovaný příběh stvoření a jeho načasování jsou stejné, ale přesto nemohou zahrnovat E. T., má-li v něj uvěřit většina. Samotná vaše představa mimozemšťanů vždy zahrnuje ty, kteří přišli, aby vás dobili či poškodili. To je vaše předpojatost a je to odraz vašeho vlastního lidského vědomí a vaší krátké historie. Děláte to vy a proto očekáváte, že totéž budou dělat i jiné formy.

Celý článek...
 
Solara - ZLOMEK SOLAŘINA REPORTU NA LISTOPAD 2016 - ŠPIČKA HROTU PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:21

Po celý rok se stále více ztenčují závoje mezi světy. Teď jsou skoro průhledné. Toto rozpouštění závojů má na nás silné účinky. Cítíme se, jako by se nám ztenčovala kůže na těle. Už nemáme pocit, že naše bytost končí na hranici naší kůže. Už se necítíme oddělení od lidstva nebo od Pachamamy, naší Matky Země.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 11. prosince 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:18

Dokonce i ty, má drahá, až teď začínáš chápat, co jsem ti vždy říkal. Pozorovali jsme tě, když jsi se dívala na film „Do Číny přichází válka/THE COMING WAR ON CHINA (od Johna Pilgera). Je to pozoruhodný film, odhalující, kdo jsou vaši skuteční nepřátelé. Jasně jsi viděla, jak byly Rusko i Čína provokovány Amerikou. Viděla jsi americkou blokádu kolem Ruska a Číny, kterou nezapříčinily. Ty země nejsou vašimi nepřáteli, přestože je vám to stále říkáno. Teď jsi viděla důkazy, které prokazují opak. Znovu říkám: “Nic není, jak se zdá“.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 4. prosince 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2016 23:17

Lidská rasa je ve stavu zmatení. Lhali jí ze všech možných stran. Zvykli jste si přijímat jako fakt vše, co je psáno ve „vážených“ novinách, které všechny vlastní Kabala, která vlastní také zpravodajská média. I když vy všichni v srdci víte, že vás obelhávají, byli jste vychováni, abyste věřili tomu, co se vám říká. To musí přestat. Kabala vás znervózňuje, když nevíte, čemu vlastně věřit. Je to hra, v níž jsou velmi zběhlí, dělali to po staletí. Kabala to má ráda, protože to jim ukazuje, že s vámi stále mohou manipulovat. Musíte být silní a sami hledat a zkoumat. V novinách ani v televizi pravdu nikdy nenajdete. Jejich majiteli jsou nepřátelé lidské rasy.

Celý článek...
 
KRYONOVY KNIHY - SDĚLENÍ OBJEDNAVATELŮM PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 12 Prosinec 2016 08:55

Milí přátelé,

mnozí jste si přes nás objednali obě nové (ale i předchozí) Kryonovy knihy, knihu 8 - Překročení milníku a knihu 9 - Nový začátek a projevili jste zájem, knihy obdržet najednou, společně s knihou 9 - Nový začátek, jejíž vydání bylo avizováno na konec 1. prosincového dekanu.
Rádi vám sdělujeme, že kniha 9 byla vydána, jak bylo předpokládáno a  že jsme již zahájili rozesílání všech zaplacených objednávek. Rádi bychom vše vyřídili co nejrychleji, tak abyste své knihy během týdne obdrželi. Nicméně, pokud by se i přesto stalo, že se něco zdrží, předem se omlouváme.

 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 11 z 265

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 129 

Vyhledávání

Fotky z misí