Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - Prastaré město Petra a Nemožná budoucnost PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Srpen 2017 17:04

Tento živý channeling Kryona byl přijatý v Petře, v Jordánsku, 14. února 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Opět se nacházíme venku, v zemi zvané Jordánsko, v ruinách starověkého chrámu Petra. Je v něm mnoho historie a někteří z vás to zde velmi zvláštním způsobem cítí. Ne však těmi způsoby, o nichž obvykle hovoříme. Opět to musím zmínit. Je možné, že je historie živá? A pokud hovoříme o těch, kteří zde žili, budovali tento chrám a využívali ho po celé věky, je možné, že je tu určitý druh “života”, který se díky jejich vědomí zachoval? Někteří z vás ho cítí. Ale o tom dnes nechceme hovořit.

Celý článek...
 
Kryon - Velký příběh lásky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:14

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Regině, Saskatchewan, Kanada, 24. května 2015

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Dělám krátkou pauzu, zatímco můj partner ustupuje stranou. Proces channelování se musí natrénovat, aby umožnil maximální jasnost, aby poselství procházelo bez filtru, bez předpojatosti a beze změn. Říkal jsem svému partnerovi, aby nečetl žádné jiné channelingy a aby se nepodílel na žádných jiných metafyzických knihách, aby se do jeho přenosu nedostaly jiné myšlenky, které by možná mohly zpochybnit, ovlivnit nebo odfiltrovat božskou integritu. Musíte dostat jen to nejlepší. A rád bych, aby dnešní poselství bylo co nejlepší.

Celý článek...
 
AA Michael - ZLEPŠOVÁNÍ DOVEDNOSTÍ JAKO SPOLUTVŮRCE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:11

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny srpen 2017

RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní mistři, po mnoho let se nyní objevuje tolik nových vynálezů a vědeckých průlomů, zároveň s přehlušujícím množstvím filozofických a duchovních informací bombardujících mysli lidstva, že lidský mozek sotva může absorbovat ony nesčetné teorie a nové koncepce, aby nebyl přeplněn.

Celý článek...
 
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 6. srpna 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:09

Zdravím vás, přátelé.

Corey Goode a Cobra zorganizovali akci, za pomoci které se můžete aktivně zúčastnit převzetí své moci zpátky. Společný rozhovor Coreyho Gooda a Cobry - ZDE

(pozn. překl.: Poté, co bude anglický přepis tohoto rozhovoru přeložen do češtiny, bude k dispozici na: http://bod-zlomu.blogspot.cz/, kde jsou již přeloženy dispozice k této meditaci při příležitosti zatmění Slunce dne 21.8.2017 ve 20.11 hod.)    Výzva k hromadné meditaci při zatmění Slunce

Celý článek...
 
Pavlína Holancová - TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ – astrologický fenomén PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 09 Srpen 2017 08:06

Astrologie pracuje s cykly jednotlivých planet a jiných těles naší Sluneční soustavy, a jejich vzájemnými aspekty. Díky tomu má poměrně přesné nástroje k předvídání a načasování událostí.

Již staré národy dokázaly na základě pozorování hvězd, ale i pohybu Slunce a Luny, odvozovat příznivou či nepříznivou ruku osudu. V tomto směru mají (symbolicky viděno) největší vliv na odvíjení budoucích událostí v našem životě právězatmění Slunce a Luny.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec »

Strana 11 z 291

Vyhledávání

Fotky z misí