Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace
Seminář CESTA LÁSKY 1 - videokurs
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 19 Červen 2015 23:29

Milí přátelé,

je mnoho z nás, kteří by rádi navštívili základní seminář Evy Puklové, CESTA LÁSKY 1.  Nicméně občas to někomu pracovní, rodinné či i jiné osobní důvody dlouhodobě nedovolují. Přesto by rádi získali základní orientaci v duchovní oblasti života a naučili se základům práce s energií, komunikace s duší a získali další jiné znalosti a dovednosti potřebné pro harmonické rozvíjení svého života a potažmo tak, života na celé planetě.

S ohledem na tyto situace a potřeby lidí, byl, po dohodě s Evou Puklovou tento seminář v loňském roce, ve Velkých Losinách, natočen a v těchto dnech Bohdan Kubala dokončil zpracování videozáznamů a současně také pro toto provedení semináře připravil zbrusu nový, velmi krásný web - www.cesta-lasky.cz, kde si tyto záznamy budete moci pustit a seminář tak absolvovat. Jistě ale ne zdarma. Pro úhradu byla zvolena metoda zvaná DAR ZA DAR, kdy si sami zvolíte, na kolik tuto službu oceňujete i s ohledem na své možnosti.

Přejeme všem, kteří tuto možnost využijí, aby jim absolvování tohoto videosemináře  přineslo opravdové lidské duchovní obohacení.

Redakce


 

Vyhledávání