Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace
KRYONOVA TÉMATICKÁ KNIHA - VLIV GAII
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 31 Srpen 2018 16:08

Drazí přátelé,

S velkou radostí vám zasílám zprávu o vydání další ze tří tématických Kryonových knih a to knihy o Gaii a lidské bytosti. Tato kniha byla vlastně první tématická kniha, kterou Monika Muranyi sestavila na podkladě „prozkoumání“ všech dostupných Kryonových channelingů.

alt

Byla to právě tato kniha, která přivedla před několika lety Australanku Moniku Muranyi za Lee Carrollem, aby mu ukázala první plody své práce. Shromáždila veškerá možná dostupná poselství různé záznamy a všechny je postupně prostudovala, přičemž sledovala jeden jediný tématický cíl: najít všechna ta poselství, všechna Kryonova sdělení, která se týkala Gaii a pochopitelně také lidských bytostí žijících na planetě Zemi, Gaii. Tato sdělení zpracovala do knižní podoby a svůj výsledek předvedla Lee Carrolovi. Jemu se tento nápad velmi zalíbil a po prostudování rukopisu knihy ji spolu s Kryonem doplnili o další channelingy Kryona k otázkám, které Monika Muranyi v průběhu sestavování a psaní knihy formulovala a které knihu velmi vhodně doplňují. Jinak řečeno, v této knize, jako v každé z těchto tří tématických knih, jsou obsažené informace od Kryona k tématu, které předal od počátku své spolupráce s Lee Carrollem až do vydání této knihy v r. 2013 a nejen to, navíc jsou zde také informace, které až dosud v žádném channelingu nebyly uvedeny, prostě nikde jinde nejsou. Kniha je příležitostí setkat se na celkem malé ploše resp. objemu s koncentrovaným poznáním k tématu, které bylo předáváno v průběhu několika let a umožnit si v interakci se svým vědomím významně dříve dosáhnout potřebných uvědomění. Což je podstatné na cestě vnitřního vývoje.

Pár slov o knize

Můžete se sami sebe ptát, jestli je tato kniha o Gaie nebo o lidstvu. Je o vesmíru nebo o Bohu? Jakmile si uvědomíte, že všechny tyto věci jsou vzájemně propojené jako polévka energií, že jsou ve vzájemném propletenci, zjistíte, že je nemůžete oddělovat a rozškatulkovávat do různých kategorií.

Monika Muranyi chtěla, ve spolupráci s Lee Carrollem, uctít čtenáře, kteří sledují Kryonovy informace již od počátku a zvl. pak jim chtěla přinést větší pochopení role každého z nás ve Vesmíru. „Gaia existuje pro lidskou bytost na cestě k pochopení toho kým je. Kamkoli jdete, Gaia vás vždy poznává i uctívá. Je to úžasný systém!

Kniha Vliv Gaii přináší lidstvu významné, esenciální informace. Živě, nadšeně vám doporučuji si ji přečíst, máte-li zájem se dozvídat a dozvědět více. Ponoříme-li se do textu knihy, do energií, které nese, cítíme opravdu, že je to o nás, vnímáme svou osobní odpovědnost. Osobně vnímám dopady naší existence na Zemi, proto vždy vítám a jsem oslovován Kryonovými informacemi, poznatky (které navíc i nesou výraznou stopu duchovně-energetickou) a vždy mne to evokuje ke změnám sebe.

Kniha přináší zcela nové světlo na to, co je Země a zvláště to, že za vším tzv. pozemským existuje Vědomí. Autorka knihou vzdává pokoru a respekt Zemi, kterými bychom se my všichni měli inspirovat.

Nezastírá své až vášnivé nadšení pro Zemi a předkládá nám v knize ovoce svých výzkumů a hledání k tak poutavým tématům jako je např. historie Země, energetické mřížky planety, mřížka Vědomí lidstva, naše DNA, místo člověka na Zemi, nastupující evoluce lidstva, „probouzení Pumy“, souvislosti s mizením druhů, role kytovců, o energii Kundalini Země, nebo také o těch 36 rozhodujících letech v jejichž centru se právě nacházíme, o souvislostech Gaii i lidstva s Vesmírem, fyzikální aspekty života a mnoho dalšího. A na konci četby pak zůstáváme plní nadšení, optimismu a s touhou plně se účastnit probíhajících procesů.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst úvodní slova autorky i Lee Carrolla - ZDE A na malou "ochutnávku" ze tří částí knihy se můžete podívat ZDE.

Kniha má 336 stran

Jak knihu koupit, objednat:

Knihu lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít níže uvedenou zvýhodněnou cenu.

V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu.

Cena

Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 330,- Kč (základní maloobchodní cena knihy je 370,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.
A chci zde také uvést, že v zájmu o to, aby se kniha dopravou neprodražovala, tak de facto celou množstevní slevu, kterou nám Česká pošta poskytuje, ponecháváme Kryonovým čtenářům.

Osobní převzetí ve výdejním místě je bez poplatků

Pro zájemce ze Slovenska doplňuji cenu v eurech – 13,20 €. (v návaznosti na denní pohyblivosti kursu. Proto může být v době objednání cena mírně jiná, kterou vám dle aktuálního kursu sdělíme.). Podrobnosti k zasílání na Slovensko – viz níže.

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předem bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže) s výjimkou zaslání prostřednictvím ZÁSILKOVNY, kde je poplatek za dobírku velmi nízký.

Způsob dodání:

  1. I pro tuto knihu platí možnost dodání službou Zásilkovny. Z této služby vyplývají některá zjednodušení a také i zlevnění poplatku za přepravu. Vaše telefonní číslo je pro tento způsob zasílání nutné.

  2. Tradičně prostřednictvím České pošty

  3. Osobní převzetí v naší improvizované výdejně

Ad 1) Dodání knih prostřednictvím Zásilkovny:

Pro všechna typy zaslání skrze Zásilkovnu platí pouze varianta – DOBÍRKA, platba v hotovosti při převzetí zásilky.

1) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné: 100-Kč,

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce. Nejbližší pobočku vám však rádi najdeme, když zašlete úplnou adresu ať již svého pracoviště či bydliště. Nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

2) Dodání na adresu:
Zásilkovné, doběrečné a balné:155,-Kč,
dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

3) Dodání Českou poštou při podání v Zásilkovně

Zásilkovné, doběrečné a balné:160,-Kč,

Ad 2) Dodání knih Českou poštou

Knihy zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku a při větším počtu knih´pak jako balík do ruky.

1 -2 knihy zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihuVliv Gaii je 75,-Kč,

Poštovné a balné pro 2 knihy Vliv Gaii je 80,-Kč

Poštovné a balné pro 3 a více knihVliv Gaii (+ případné další Kryonovy knihy)je přibližně od 140 do 160.-Kč (balík do ruky – telefonní číslo je potřebné, přesnou cenu sdělíme)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek České pošty je ve výši 45 – 60,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Poštovné a balné pro jiné počty knih a zvl. při objednávání i jiných titulů než jen právě vydávaného, vám sdělíme v cenové specifikaci k vaší objednávce. Je to tak proto, že nepoužíváme jednotné poštovné, ale je stanoveno individuálně pro každou zásilku zvlášť, čímž se poplatek snižuje.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) a balné zdarma, rovněž doběrečné Zásilkovnmy. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je zdarma i doběrečné České pošty.

Ad 3) Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova ve směru dolu, ke Karlovu nám.. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o (smluvní) výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním. V našem výdejním místě nelze knihy platit.

Výdej bude možný, pro zaplacené knihy, od pondělí, 3.9. 2018, jakmile obdržíte potvrzení o přijetí platby.

Objednávky ze Slovenska:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předembankovním převodem na účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky vč, i variabilního symbolu (VS). Platba se provádí v eurech, abyste byli ušetřeni bankovního poplatku za konverzi eura na Kč. V případě, že byste platbu prováděli skrze slovenskou pobočku FIO banky, pak není žádný bankovní poplatek (ZDE).

Možná je též platba při dodání knihy poštou na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže) Objednávky na dobírku lze však řešit zasláním přes ZÁSILKOVNU bez významného navýšení ceny.

Ad 1) Dodání prostřednictvím Zásilkovny: (vždy na dobírku!!)

1) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné:130-Kč (asi 5,20 €)

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

2) Dodání na adresu kurýrem:
Do 1 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné::170,-Kč (asi 6,80 €)

Do 2 kg: Zásilkovné, doběrečné a balné: 190,-Kč (asi 7,60 €)

Do 5 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné: 220,-Kč (asi 8,80 €), tady ale cena knih již může překročit hodnotu 2.000,-Kč, takže doprava by byla zdarma. Podmínky viz níže v Poznámce.

Dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce. Nejbližší pobočku vám však rádi najdeme, když zašlete úplnou adresu ať již svého pracoviště či bydliště. Nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

Ad 2) Dodání knihy Českou poštou

Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 210,-Kč (asi 8,40 €).

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného přepočtená na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Poštovné a balné pro 2 knihy Vliv Gaii je 295,-Kč (asi 11,80 €). Na 1 knihu to je asi 5,90 €
Poštovné a balné pro
3 knihy Vliv Gaii je 250,-Kč (asi 10,00 €). Na 1 knihu to je asi 3,35 €
Poštovné a balné pro
4 knihy Vliv Gaii je 255,-Kč tj. asi 10,20 € neboli asi 2,55 € na 1 knihu

I na Slovensko můžeme dodat knihy na dobírku. K ceně zásilky pak je třeba počítat s dalšími dvěma poplatky za tuto službu. A to České poště ve výši přibližně 1 € a dále pak také Slovenské poště ve výši 3-4 €, které Slovenská pošta vybírá při dodání.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) sníženo o odpovídající hodnotu českého vnitrostátního poštovného. Balné je zdarma. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je snížená i cena doběrečného o odpovídající úroveň poplatku České pošty nebo Zásilkovny. Neboli je poskytnuta stejná úroveň slevy.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu dle počtu a druhu Kryonových knih.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým -

http://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání